Jakon

Opinie o Jakon

Patrycja

@Boluś widzę, że nikt Ci nie odpowiedział. Czy sam szukałeś odpowiedzi na własne pytanie? Jeżeli znasz odpowiedź to mógłbyś podzielić się z innymi użytkownikami, którzy też chcą pracować w Jakon?

Krzemski

No umowa jest dawana na starcie @luz tak jak piszesz. Można się zatrudnić jako specjalista ds. ofert. Wymagają wykształcenia wyższego budowlanego, dyspozycyjności a nawet samodzielności i odpowiedzialności.

Boluś

Witam, Jakie są zarobki na stanowisku inżyniera budowy? Jeżeli wymagają gotowość do wyjazdów służbowych czy placone są delegacje? Koszty zakwaterowania pokrywa firma?

obcy

(usunięte przez administratora)a jakie stanowisko Cie interesuje?

Rewelacji nie, praca pod ciągłą presją. Nadgodziny niepłatne, o szkoleniach w tej firmie można zapomnieć. Rzeczywistość przy rozmowach, a w realu jest zupełnie inna. Zastanów się jeszcze na spokojnie czy warto.

Szukam osob ktore maja zle doswiadczenia z firmą jakon sp zo.o., w zarowno jako pracownicy i ich podwykonawcy, pisac na adres zlyjakon@gmail.com

ODRADZAM!!! Brak szacunku dla pracownika, [usunięte przez moderatora] i kombinacje już przy podpisaniu umowy o pracę! z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej! brak zakresu obowiązków. Jak najdalej od tej firmy!!!

Zostaw opinię o Jakon - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jakon