Opinie o Partner in Pet Food Poland S.A. w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Partner in Pet Food Poland S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Partner in Pet Food Poland S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Partner in Pet Food Poland S.A. w Suwałki

uprzedzony

Dzięki za info, wypytałem też znajomków, co tam robią, od tej firmy jak najdalej. Firma przekręt.

marcin

Sam zajdź i porozmawiaj z panem dyrektorem, zobaczysz jakiego kitu Ci nawciska, jaka tam jest dobrze i jak wysokie są zarobki. Zobaczysz wypłatę na koncie to zwątpisz. Zarobisz i owszem ponad dwa tyś. na rękę zapierdzielając od 6 do 18 - 19 z sobotami. Tam to po za produkcją, gdzie najniżej płacą jest normą. Za same 8 h dziennie zarobisz ciut więcej niż najniższą krajową. Zakład ten się sypie. Żadnych inwestycji, naprawy maszyn są takie, że szkoda gadać. W grudniu wszystkich wywalają na wolne i na święta dostaje się najniższe zarobki. Dyrektor to wielki (usunięte przez administratora) , który podczas rozmowy z pracownikiem opowiadając mu bajki nie ma odwagi patrzeć kandydatowi w oczy. Chcesz to idź, obyś nie żałował jak my w większości.

ta naiwna
@marcin

podwyżki..... dostaniesz podwyżkę po trzech miesiącach z 1600 brutto na 1700 i (usunięte przez administratora)ma ci się uśmiechać, bo to bardzo duże pieniądze dostałeś przecież, jedne z największych według zarządu w Suwałkach!

już były pracownik

Pracowałem w tej firmie i nie polecam. Dyrektor i kierownik zakładu to nic nieznaczący figuranci szukający na wszystkim oszczędności a na czym je się najłatwiej robi? Na pracownikach. Zarobki... Najniższa krajowa i premia obiecana przez dyrektora "na gębę" ja będzie się pracowało w nadgodzinach czasem nawet po 13 - 14 godzin dziennie. Czas pracy i godzina pracownicza przekraczana jest non stop a kierownictwo uważa, że to coś normalnego. Nadgodziny płacą jak im pasuje. Jak zapłacą nadgodziny to nie płacą premii i odwrotnie. Dziś ją możesz mieć a za miesiąc o niej nie będzie pamiętał. Z pasków nic nie można wyczytać co za co. To Chiny Europu Środkowej. Brygadzistka z 10 stażem z ng i nockami zarabia 1600 PLN na rękę! Podczas kontroli pewnie ng zatajają bo 50 - 60 ng w miesiącu to norma. Jeszcze raz NIE POLECAM pracy na Szafirowej!

ciagle szukają zarobki minimalna krajowa na reke(usunięte przez administratora) to z premia i sobotami

Firma Partner in Pet Food Poland S.A. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Automatyk w dziale utrzymania ruchu. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Suwałki
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Fugowanie klinkieru
REGESS
logo firmy Kontroler skarbowy
Służba Cywilna
czesio, stary pracownik

Co tam nowego w mispolu? Jak kadra zarzadzajaca sie sprawuje, kierownicy, kierowniczki, technolog?

Co tam słychać w Mispolu na psinie,słyszałem że cieńko z pracą,częste postoje itp.........

PH

Focus bez GPS, 2500 netto na łapę + premia razem jakieś 3500. Deputat w towarze. Jest o.k ale trzeba plany robić

chętny

Hejka dobrzy ludzie. Napiszcie jakie są warunki pracy jako przedstawiciel na sieciach zagranicznych. Jakie pieniążki, samochód etc. Z góry dziękuje za info.

Popieram w całej rozciągłości. Mispol, to nasza chleb - z masłem nawet:-)

Pracowałem w Mispolu na Wojska Polskiego i dobrze że już tam nie pracuję.To wszystko co tu o nim piszą to prawda. (usunięte przez administratora)pracowników na umowę zlecenie chyba tam się nigdy nie skończy.Niektóre kobiety pracują tam już po dwa lata na tą umowę bez prawa do płatnego urlopu czy innych świadczeń socjalnych-SZOK

NIEOBECNOŚĆ większej części załogi i nieprzyszli do pracy s powodu porzucenia z jednym dniem, a Ci co przyszli zostali zmuszeni do pracy na stanowiskach wymagających specjalistycznego przeszkolenia w miejsce nieobecnych, doszło do nienaturalnego zachowania brygadzisty gdyż poganiał i popędzał ludzi traktując pracowników jak bydło wyzywając ich od rożnych ,a że praca mu się nie podobała nieprzeszkolonych ludzi kazał cytuje (usunięte przez administratora) o drugiej w nocy , to jest karygodne zachowanie ? Był mroź a autobusy komunikacji miejskiej o tej porze nie jeżdżą , odległość do domu to jakieś 10km na piechotę, niepolecań pracy w tej firmie nikomu ! widać że nie tylko na szafirowej takie jajca się dzieją. nie byłby to MISPOL

Ludzie w każdej pracy trzeba pracować a nie oglądać się na drugiego Jeden drugiemu powinien pomagać a nie stać i patrzeć jak ten się nie wyrabia . Praca jak każda , kto chce pracować to będzie pracować!!

buntownik?!

Śmieszne co piszecie użalacie się sami nad sobą tyle jest tu was że powinniście się wziąć w garść i odważnym krokiem ku lepszych warunków w MISPOLU rzadac rozmowy z dyrekcja jest jeszcze cos jak INSPEKTORAT W WARSZAWIE kazde zgloszenie musi byc przez nich sprawdzone a jak juz Warszawa przyjedzie to napewno pomoze nie jak Suwalki z krotka skutecznoscia . Pytania do szefostwa musza byc dobrze sprecyzowane i przede wszystkim nie dajcie sie zastraszyc . Nie pracuje w Mispolu ale slyszalam co nie co i wiem ze takim ludziom jak wy trzeba dac otuchy odwagi i wiary w samych siebie pamietajcie zycie nie konczy sie na Mispolu.

Prawnik po znajomości

anonim - 2011-03-23 20:38:22 anonim - 2011-03-21 11:01:53 (usunięte przez administratora)powinien zainwestować w kamery szczególnie na produkcji z uwzględnieniem (usunięte przez administratora)wtedy by zobaczył jak \\ nie staje w niczyjej obronie ale jak tak smarujecie mu tylek to czy nie jestescie tacy jak on? Czy kazdy z was tak pali sie do pracy? wszyscy jestescie tacy jak on jedni w wiekszej mierze drudzy w mniejszej nikt z was nie rozni sie od niego . A po za tym kazdy z was patrzy aby sie nie napracowac za duzo . A z kamerami nie badzcie tacy do przodu pierwszo pomyslcie a potem wyrazajcie swoja opinie ! Czy zastanawialiscie sie co by bylo gdyby rzeczywiscie zostaly zainstalowane kamery? A po za tym forum te zostalo utworzone po to aby pomoc w rekrutacji a nie obsrywac komus tylek ! Jezeli ktorys z was stanie sie chodzacym idealem nieskazitelna cnota to niech wyrazi opinie o innych . Rzeczywiscie masz racje nie chodzi tu aby srac na kogos moze zastanowimy sie nad tym co nasz (usunięte przez administratora) POWINIEN ZROBIC ABY BYLO WSZYSTKIM DOBRZE? PODSUWAJCIE POMYSLY MOZE Z GORY KTOS NAS USLYSZY

anonim - 2011-03-21 11:01:53 (usunięte przez administratora) powinien zainwestować w kamery szczególnie na produkcji z uwzględnieniem (usunięte przez administratora)wtedy by zobaczył jak \ nie staje w niczyjej obronie ale jak tak smarujecie mu tylek to czy nie jestescie tacy jak on? Czy kazdy z was tak pali sie do pracy? wszyscy jestescie tacy jak on jedni w wiekszej mierze drudzy w mniejszej nikt z was nie rozni sie od niego . A po za tym kazdy z was patrzy aby sie nie napracowac za duzo . A z kamerami nie badzcie tacy do przodu pierwszo pomyslcie a potem wyrazajcie swoja opinie ! Czy zastanawialiscie sie co by bylo gdyby rzeczywiscie zostaly zainstalowane kamery? A po za tym forum te zostalo utworzone po to aby pomoc w rekrutacji a nie obsrywac komus tylek ! Jezeli ktorys z was stanie sie chodzacym idealem nieskazitelna cnota to niech wyrazi opinie o innych .

(usunięte przez administratora) powinien zainwestować w kamery szczególnie na produkcji z uwzględnieniem (usunięte przez administratora)wtedy by zobaczył jak "pracuje'' (usunięte przez administratora).Lubi wysługiwać się innymi (usunięte przez administratora) Nie wiem po co jeszcze go trzymają w tej robocie.(usunięte przez administratora) powinien go postawić na odbieranie puszek wtedy by zobaczył co to praca.

aldona

slyszalam ze na konfekcji jest fajnie

Słyszałem że znowu szuka jeleni do roboty za grosze.Skąpiec wie że w Suwałkach ciężko z pracą i za to robi co chce z ludzmi.

chcesz być murzynem i mało zarabiać? mispol spełni twoje marzenia, zgłoś się do \"DOMU WIELKIEGO WUJKA\", a co do wypowiedzi na temat ucinania wynagrodzeń to na normalnej umowie też ucina premie np. za brudne buty, ale przyjdzie kiedyś czas że straci swoją ciepłą posadkę....

Zostaw merytoryczną opinię o Partner in Pet Food Poland S.A. - Suwałki

Partner in Pet Food Poland S.A.