Opinie o Partner in Pet Food Poland S.A. w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Partner in Pet Food Poland S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Partner in Pet Food Poland S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Partner in Pet Food Poland S.A. w Suwałki

pracownik mispolu

Miały być jeszcze zarobi:) Na umowę zlecenie masz 11 zł brutto na której nie ma premii i żadnych dodatków a na umowie o pracę masz 1700 brutto plus premia uznaniowa jako najzwyklejszy pracownik produkcji lub konfekcji i uwierzcie że kobietom nie łatwo jest dostać umowę a jak już dostaną to wierzcie lub nie ale jest awantura że na zlecenie z nadgodzinami zarabiały więcej niż na umowę z premią i z jedną lub dwoma sobotami. Pocieszają się tym że mają przynajmniej urlop. Przykre ale prawdziwe

pracownik mispolu

Teraz trochę o pracy i zarobkach. :) Praca jak każda inna w kilku miejscach pracowałem i na jednym stanowisku lżej na drugim ciężej coś normalnego. Żeby jeszcze zarobki były odpowiednie co do wykonywanej pracy to też byłoby ok. Osoby (pierwsze) które robią dużo wymaga się od nich jeszcze więcej a te (drugie) co są powolne lub lecą w kulki to nic te pierwsze za nich zrobią i będzie ok. Więc lepiej być tym drugim przychodząc nowemu do pracy. Na pewno lepiej zarabiam niż kobiety ale żal mi jest ich że tak się dają wykorzystywać. Nie jedna próbuje się postawić ale w pojedynkę nic to nie da. Nawet kierownictwo mówi żeby się postawiła cała zmiana a potem przychodzą z listą kto przyjdzie jak mówisz że nie to cię straszą w różny sposób. Z tego co widzę to większość się poddaje temu systemowi... Co niektórym kobietom się nie dziwię ale cała reszta... A jak większość przyjdzie to weź i ty nie przyjdź

pracownik mispolu

Zacznijmy od kierownictwa. Jest ich trzech E Elka, E Ewka i J Jacek.Pierwsza na niczym się nie zna tylko robi dobra minę do złej gry, druga udaje że coś umie i oczywiście kierownik ma zawsze rację przy czym wiecznie straszy zwolnieniem jak nie przyjdziesz w sobotę lub ucięciem premii która wynosi od 0 do 500zł (sądzę że tak jest u kobiet) im więcej przepracujesz sobót tym mniej dostaniesz premii paradoks ale co tam hehe. A trzeci zna się na rzeczy i dużo robi na produkcji czy konfekcji ale niestety lubi sobie pokrzyczeć na pracowników jak jest mocno zdenerwowany to bez siekiery lepiej nie podchodzić a żeby wzrok zabijał to pół zakładu by padła trupem :)

znajomy
@pracownik mispolu

teraz jak 200 premii dostaniesz to się po prostu ciesz i cicho siedź a jak nie to won

jaN

a jak szefostwo i kierownicy? slyszalem ze sa nowi?

Firma Partner in Pet Food Poland S.A. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Automatyk w dziale utrzymania ruchu. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Suwałki
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Fugowanie klinkieru
REGESS
logo firmy Kontroler skarbowy
Służba Cywilna

toster

@bana to jest dość łatwe do sprawdzenia. Wystarczy wejść na stronę urzędu pracy i jego oferty pracy. Oczywiście urząd musi być z okolic firmy Mispol. Tam już znajdziesz bez problemów oferte. Co do kasy to skoro zatrudniają przez urząd to nie spodziewałbym się więcej niż najniższa krajowa obecnie ...

gertruda

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Urząd Pracy daje skierowanie do pracy ale nie staże!!

magda

hej. planuje sie wybrac jutro na spotkanie o prace w Mispolu. jakmyslicie warto cczy niekoniecznie?? jaka jest stawka za godzinne netto?? czy praca jest non stop???

Pracownik od roku

Płacą coraz lepiej i mozna pojeść, a do tego atmosfera normalna od kiedy jest nowy szef .Nie porównywalnie lżej niż w Animexie

magda
@Pracownik od roku

a co tam dokladnie sie robi??

juzio

ta firma to jedno nieszczęście...

azer

Podstawową działalnością grupy Mispol jest kroić pracowników z premii i nadgodzin z kasy. To ja mówię, były pracownik! Przyjdź a będzie cię stać jedynie na naszą turystyczną, na stołówce zresztą :)

qwerty

UCIEKAJ OD TEJ FIRMY JAK NAJDALEJ! Jeśli tam pójdziesz wspomnisz moje słowa - firma wyzysk i brak szacunku do pracownika.

qwerty

(usunięte przez administratora) Atmosfera w zakładzie tworzona przez kadrę zarządzającą jest delikatnie mówiąc przykra. SZCZERZE NIE POLECAM! (usunięte przez administratora)

malwa

Ciężka praca marna płaca. Trzyma się klika wieśniaków od kierownika którzy nie robią nic poza plotkami. Zero szacunku do ludzi, nie polecam. Kierownik kawał chama mądrzy się choć ledwo pisać potrafi patrzeć nie można,żal. Brygadzistce jak nie leziesz za przeproszeniem w cztery litery to Cie chodzi obsmarowuje. Taki wiem troche (usunięte przez administratora) bo krzywo sie spojrzysz.Nie przychodzi sie dla towarzystwa tylko do pracy. Dodam ze ciaga sie wozki jak koń pociągowy dosłownie.

inka

Praca w mispolu przypomina zarządzanie pana nad feudalnym chłopem

malwa
@inka

hej bystra myślisz ze mając wykształcenie na szybko pracy się szuka to się bierze jaka jest a nie jakąś wymarzoną. Wszyscy co mogą za granice uciekają jak nie znasz rynku pracy w Polsce i realiow to nie udzielaj się. Pozatym to forum dla tych co pracowali a nie dla tych co dojerzdzaja ze wsi i dalej pracują rzucając kłody pod nogi nowym ha.

Grzesiek

Nikt tam z dobrym wykształceniem już nie pójdzie, płacą naprawdę grosze(usunięte przez administratora)

mismis

Witam -jestem pracownikiem tej firmy znowu jest przestoj do 10-lutego,pozdrowienia dla wafelkowego potwora A.T

Stasiek

A zamówień ciągle brak i ludzie znów na wolnym(usunięte przez administratora)

Anka

No i jak tam się zatrudniłeś w Mispolu?

Anka

A co to ciebie obchodzi? Z SB jesteś? Lubisz napawać się tym, że inni mają źle? Podniecasz się tym? Zatrudnij się tam to zobaczysz

marcin

przecież to scenariusz powtarzany od lat, wiadomo w święta konserwy nie idą, wywala się więc ludzi na wolne, czy urlopy, wali się głupa aby nie dać premii a zarobki na te świąteczne dni są takie, że nawet nie ma za co świąt zrobić. jak masz urlop to jako tako ale jeśli go nie masz to dostaniesz na rękę grosze, że na czynsz mieszkaniowy rodzina musi dołożyć, ot i zarobki, ponoć największe w Suwałkach!

Zostaw merytoryczną opinię o Partner in Pet Food Poland S.A. - Suwałki

Partner in Pet Food Poland S.A.