ul. krasińskiego 41a od burakowskiej sady żoliborskie (1 piętro)

Warszawa

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o ul. krasińskiego 41a od burakowskiej sady żoliborskie (1 piętro)

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ul. krasińskiego 41a od burakowskiej sady żoliborskie (1 piętro)

1

call center...generalnie firma zmienai co chwile swoja nazwe - PCPB, IG 24, teraz pewnie tez zmienią...[usunięte przez moderatora], [usunięte przez moderatora]umowy nie ma, badz jest ale niewazna, pieniedzy za swoja prace nie zobaczycie...zreszta jak tylko pojdziecie na rozmowe kwalif to powinniscie przekonac sie ze to nie normalna firma, tylko banda matołow bez jakichkolwiek umiejetnosci i wyksztalcenia. Usłyszycie,z e wlascicielem jest [usunięte przez moderatora] to uciekajcie czym predzej.

Zostaw opinię o ul. krasińskiego 41a od burakowskiej sady żoliborskie (1 piętro) - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ul. krasińskiego 41a od burakowskiej sady żoliborskie (1 piętro)