Opinie o Quartic Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Quartic Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Quartic Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quartic Sp. z o.o. w Warszawa

Jakie są warunki zatrudnienia w Quartic Sp. z o.o.?

stokrotka Nowy wpis

Tragicznie, pracodawca zalega z wypłacaniem wynagrodzenia. Przez ostatnie pół roku nieustanna redukcja etatów.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Quartic Sp. z o.o.?

Marta Nowy wpis

Dziękujemy za kontakt. Prosimy o doprecyzowanie pytania, jakie konkretnie stanowisko masz na myśli? Jesteśmy dumni z tego, że wiele osób, w szczególności z IT, własnie u nas zaczynało swoją przygodę zawodową i była to ich pierwsza praca w IT. PS. Przypominamy też, że już od dłuższego czasu funkcjonujemy jako QuarticOn S.A. :) Pozdrawiamy serdecznie!

Ciężko jest w systemie 12/12 w Quartic Sp. z o.o.?

Paaaa

Jakie zo.o teraz to już jesteśmy SA. Jak takich podstawowych rzeczy nie wiesz to nie wiem czy ogarniesz chociaz godzinę.

@Paaaa

Dzień dobry! Myślę, że pytanie zawierające nazwę "spółka z o. o." i tajemnicze "12/12" ;) mogło zostać wygenerowane automatycznie, bo pojawiło się na profilu różnych firm :) pozdrawiam serdecznie, Marta

@paaaa w którym momencie nazwa się zmieniła ?

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
DobrzeŻeSięNieDostałem

Byłem na rozmowie kwalifikacyjej, Junior Javascript Developer. Dwie panie, z czego jedna to skryta HR, druga to szefowa działu projektowania. Najpierw pytania ogólne, życiorys, co robiłem w firmie X, Y, dlaczego miałem relokację. Ale podczas moich odpowiedzi jakoś nie było interakcji. Cisza i brak zainteresowania ze strony p. skrytej. Później cześć techniczna. 2 pytania i koniec. To był cały test. 1/2 godziny opowiadania o firmie, co robią i jak, jakie mają projekty, osiągnięcia, flagowy produkt... - Czy masz jakieś pytania? - No mam - ile jest etapów rekrutacji? - Jeden. Nie będzie już więcej etapów. - Mhm. Pytam czy to już wszystko, bo nawet jak na juniora to chciałbym więcej pytań z JS. 2 to stanowczo za mało, zwłaszcza, że nie były trudne. - NIE, NIE, nie potrzeba. Za tydzień wyślemy Ci projekt do zrobienia w domu i zaprosimy Cię do jego omówienia. I to będzie koniec. Myślę sobie za tydzień? Czemu nie jutro??? I jak to zaprosimy jak to miało być ostatnie spotkanie??? Następnego dnia dostałem maila, że dziękujemy, wybraliśmy już innego kandydata :) Napisałem maila, z pytaniem co się stało, ale skryta HR chyba nie wiedziała co napisać. No ale to jeszcze mało. Okazało się, że na to stanowisko złożyłem aplikację 2x. I dostałem maila po 2 tygodniach, od felernej rekrutacji, że 'pracodawca rozpatruje twoją kandydaturę'. Później przyszedł kolejny, że dziękują mi za aplikację... Dzięki, ale takich fałszywych HRów wręcz nieznoszę! Powiedz kobieto prosto w twarz o co Ci chodzi, a nie opowiadasz historie, które nie trzymają się kupy, a później jeszcze wychodzi, że wrednie kłamiesz...

Chasedog
@DobrzeŻeSięNieDostałem

Jakie to byly 2 pytania techniczne?

Pytajnik

W październiku wchodzimy na giełdę. I mam pytanie czy jest szansa dla osób którzy mają umowy o dzieło dostaną normalną umowę o pracę na czas nieokreślony plus zapowiadane podwyżki ?

Kropka
@Pytajnik

Jane

Not very optimistic about this company I was havin an interview there regarding content specialist position well they told me they will send me a text to edit etc till Monday and they never did why promise I if you don’t intent to do that ?another thing that amazed me they did invite you to have an interview and they are late. A secretary lets you in to a place you wouldn’t call a room for an interview etc it’s just a small room with big blowable balls to sit on seriously guys???liars I wouldn’t recommend this company to anyone no respect for future candidates etc the secretary ?well she doesn’t know what’s going on in this company I think a few additional years of practice would help ..or maybe not. This company never again!

Iza

Podpowiedzcie jaką macie atmosferę w pracy? Mam zamiar aplikować.

Pomocny
@Iza

A jakie stanowisko ?

Iza
@Pomocny

CEO ;)

Łukasz_Sz

wchodzę na opinie o firmie, bo chce wysłać cv, a tu patrzę dwa takie same wpisy gościa tego, co dobrzeżesięniedostał, dwa takie same i pisze że dwa razy co najmniej tam się wysyłał, ŁAŁ, do tego wylewa wiadro goryczy na hr co wiadomo, że jak to hr zawsze musi wszystko przyjąć na klatę. O firmo! jaka Ty musisz być fajna, że tak łagodnie obchodzisz się z różnymi osobami i kulturalnie "skrywasz" swoje zdanie... i kurde nawet ja młody jestem, ale wiem że jak się machnę i kilka razy cv wyślę w tą samą miejscówę to mi kilka powiadomień przyjdzie... wysyłam cv :)

@Łukasz_Sz

Urzekła mnie twoja historia.

ciekawy

Moze ktoś wrzucić treść posta POMOCNEJ ?

Mało pomocny
@ciekawy

Ja mam: Jest źle, bez nadziei na lepszą przyszłość, sprzedam opla. ;)

C_iekawy
@Mało pomocny

ale jak to ?

@Mało pomocny

wrzuc prosze

Jeszcze mniej pomocny

No przecież wrzuciłem, nie widać? Merytorycznie jest to samo ;)

DobrzeŻeSięNieDostałem

Ciekawy projekt, dużo można się dowiedzieć o skalowaniu oraz pisaniu wydajnego kodu.

Weronika

@Magda, rozumiem, że pracujesz w Quartic w Warszawie. Co w takim razie możesz powiedzieć o tym pracodawcy? @Pozdrawiam, zapewniam Cię, że usuwane są opinie tylko te, które są niezgodne z naszym regulaminem - zachęcam do zapoznania się z jego zapisami: https://www.gowork.pl/regulamin . Niestety mylisz się co do mojej roli w tym miejscu - jestem moderatorem forum GoWork.pl, a nie pracownikiem firmy Quartic.

Magda
@Weronika

Teraz się pytasz co mogę powiedzieć o tym pracodawcy? Trzeba było zostawić w spokoju post pomocnej, gdzie napisała wszystko co było potrzebne i NIE łamała regulaminu, ot napisała BARDZO niewygodne fakty. Ale najlepiej sobie usuwać, potem podawać się za moderatora i zgrywać niewiniątko, gratuluję. Wyjaśnij mi więc, jaki sens pisana ponownie tego samego? Żeby sobie ponabijać posty do usunięcia?

Weronika

@Pedro, prawda jest taka, że każdy może wyrazić swoją opinię - i wszystkie są tu mile widziane, zarówno te negatywne, jak i pozytywne, jeśli tylko napisane są w sposób rzeczowy i nie obrażający nikogo. Dla firmy takie opinie również są bardzo ważne, mogą być sygnałem do tego, że coś należy zmienić w firmie. Rozumiem, że pracujesz w Quartic Sp. z o.o. i jesteś zadowolony, tak?

Pozdrawiam
@Weronika

Opinie, które są rzeczowe i obiektywne, ale niekorzystne dla wizerunku firmy są po prostu stąd usuwane, tak jak chociażby post "pomocnej", który nie wiadomo dlaczego zniknął, a przedstawiał w 100% prawdę. @Wronika, nie wiem dlaczego, ale z twojego posta da się wyczuć, że albo jesteś z działu HR lub z marketingu ;)

Pedro

Firma z opinia dobrego pracodawcy powinna podziękować za prace osobom bardzo niezadowolonym.

@Pedro

Osoby niezadowolone odchodzą od tego "dobrego pracodawcy", stąd ta ogromna rotacja.

Magda
@Pedro

Tylko to nie jest firma z opinią dobrego pracodawcy.

ZwykłySzaryAndrzej

Jeżeli ktoś uważa, że zarabia za mało niech przeczyta przynajmniej kilka dzieł Frederica Bastiata. Funkcjonujemy - dobrowolnie, ale mniej lub bardziej świadomie - w świecie opartym o mechanizmy rynkowe. Każdy jest kowalem swojego losu. Ci którzy to rozumieją, mają ambicje, uczą się w zaciszu czterech ścian - powoli przechodzą do innych firm jeżeli nie są zadowoleni z wynagrodzenia. I jest to normalne. Firma dąży do jak największego zysku, ostro minimalizując koszty. A pracownik do jak największego zysku. Jak dotknie ściany, sufitu czy zwykłej szklanej szyby - to po prostu odchodzi.

szczery

Perspektyw rozwoju jak na lekarstwo. Będąc js devem ma się tam niewielkie szanse na zrobienie czegoś ambitniejszego niz uzupełnienie szablonu. Jeżeli się juniorem i potrzeba jakiejkolwiek pracy by nabić doświadczenie, to lepiej w quarticonie niz w kfc choc zarobki takie same lub mniejsze...

Pan Kanapka

Zapraszam do współpracy. Roznoszenie przeterminowanych kanapek dla korpo chomików. Płacę 3 koła.

Śmiechnąć to mało

Przedni komentarz! Na pewno oburzonym negatywnymi opiniami się spodoba! Brakuje tylko ciast i przekąsek parę razy w miesiącu (dzięki odchodzącym pracownikom, ale ważne, że są!).

Root k***a

sudo rm * -rf

LOL

@Człowiek z duszą 2017-10-16 22:33 "Jako osoba pracująca w QuarticON jestem zobowiązana do sprostowania pewnych rzeczy. (...) Koniec końców szczerze polecam tą firmę - jako były pracownik wiem, że popełniłem błąd odchodząc." To jesteś osobą pracującą czy byłym pracownikiem? Bo to się poniekąd wyklucza. A skoro było tak cudownie, to czemu nie wrócisz? Cieszmy się postem Pomocnej, pewnie zaraz zniknie tak jak inne szczere opinie.

Uważny Obserwator
@LOL

Post już zniknął, był zbyt niewygodny.

Admin.
@Uważny Obserwator

Szanowny Panie/Szanowna Pani, informuję, że post został zarchiwizowany, gdyż naruszał regulamin serwisu.

Nie-Admin
@Admin.

Szanowny Adminie, który punkt regulaminu został naruszony?

Admin.
@Admin.

Terefere, każdy może napisać "Admin." jako nick

Zostaw merytoryczną opinię o Quartic Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Quartic Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Quartic Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Quartic Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 134 ocen.
  • Al. Aleje Jerozolimskie 123A
    02-017 Warszawa