Opinie o Ekurier Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ekurier Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ekurier Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekurier Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Jak długo czekaliście na odzew z Ekurier Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

LoCheck Nowy wpis

Ja czekałem parę miesięcy, zgłosiłem sprawę a (usunięte przez administratora)i pomogło. Wysłałem za pobraniem paczkę przez e kurier na ponad 6tys zł Co prawda oddali ale po przejściach

Barbara Nowy wpis
@LoCheck

A wiadomo tak w ogóle czy z każdym się już rozliczyli? Bo widzę, że dalej w zawieszeniu są, ktoś coś słyszał o powrocie do działalności?

Maxiosw Nowy wpis
@LoCheck

U mnie ponad 4000 zł - wygrana sprawa sprzed 2 lat i 0 na koncie zwrotu.... banda (usunięte przez administratora)

Gosc

To są (usunięte przez administratora) nie oddali mi kasy z pobrania 1000 zł jestem w plecy póki co ktoś może wie czy zmienili nazwę firmy czy co uciekli dalej robią ludzi w (usunięte przez administratora) co za szmaciarze geje i lezby się tam przejadę i nasram im do dzioba

mek bud Nowy wpis
@Gosc

Mnie też nabrali

Mek

witam szukam ludzi co (usunięte przez administratora) Ekurier Sp. z o.o. nie oddał pobrania nie dopłacił ,na pewno jest mnóstwo takich ludzi razem uda się szybciej odzyskać swoje pieniądze i szybciej uda się go ukarać to ich sposób na zarabianie pieniędzy sam jestem ofiarą na 9 tys z pobrania za towar co mi wozili proszę pisać(usunięte przez administratora)

Jolusa1@op.pl
@Mek

Złożyłam doniesienie do prokuratury. W tym miesiącu mam sprawe

maciosw
@Jolusa1@op.pl

U mnie już dawno po sprawie - kasy brak !!

maciosw
@Jolusa1@op.pl

Witam, i jak po sprawie? U mnie cisza...

iza
@maciosw

ja wciaz czekam na pieniadze mimo wygranej sprawy ..

kika

Nie polecam tego miejsca pracy, po 1 nie wypłacalni do dziś nie wypłacili wynagrodzenia za prace, po 2 tylko obiecywać potrafią ale żeby cos zrobić to już nie, po 3 brak szacunku do pracownika, po 4 nie chcą nawet dać umowy tylko starają się jak najbardziej wykiwać pracownika jak sie upomina o umowę to próbują wcisnąć na 1/16 etatu co już jest wobec pracownika wyśmianiem, gdy się upomina o swoje pieniądze straszą zmontowanym nagraniem więc sprawa skończy się w sądzie . Próbują podjąć współprace z firmą fotowoltaiczną i otworzyć sie na Radzionkowie czego również nie polecam. Omijajcie tego pracodawcę jak sie tylko da. NIE POLECAM ????

Mik
@kika

I nie ma bata na nich takie mamy prawo .prawo dla (usunięte przez administratora)

Firma Ekurier Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnowskie Góry
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Tarnowskie Góry
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK

Wiecie może, czy w Ekurier Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Aaliyah

Trzymać się od nich jak najdalej a nie szukać z nimi kontaktu. Puszczą z torbami! Kryminał !

koler

absolutnie z dala od tej firmy! (usunięte przez administratora)

@koler

Potwierdzam. Ekurier ogłosił upadłość i zapomnijcie o zwrocie pieniędzy. Upominam się już od roku. Zmienili nazwę na Euro Kurier, strona została ta sama, adres siedziby ten sam, NIP tam sam. Nie wysyłajcie za pobraniem bo nie odzyskacie pieniędzy. Nic tylko zainteresować sprawą media.

Grzegorz
@2112

Ciekawe... moim zdaniem niejaki Pan Janusz. F sie msci. A z niego to dopiero (usunięte przez administratora) wiec prosze sie glownie jak juz z nim kontaktowac. Ja korzystam uslug EuroKuriera od dwoch lat i wszystko ok. Tak samo ceny. Pozdrawiam

Poszkodowany
@2112

Ja zgłosiłem sprawę na policję i poszło do sądu. W przeddzień sprawy ekurier przelał pieniądze było to w październiku 2020. Poprosiłem sąd aby naliczono im jeszcze odsetki za obracanie przez 1,5 roku i przelano je na konto hospicjum małego księcia

Jakib
@Poszkodowany

Czy możemy się skontaktować prywatnie? Jestem w trakcie sprawy sądowej odnośnie kradzieży przez firmę E kurier. Miałbym kilka pytań.

Bożena

Czy to prawda co jest napisane poniżej, że firma ogłosiła upadłość i zmieniła nazwę? Ekurier już nie istnieje? Ktoś ma jakieś sprawdzone informacje i potwierdzi?

Ciekawy czy oddadzą :)

Maciosw

U mnie podobnie, ciekawe czy oddadzą?

Grzegorz
@Maciosw

Co do zwrotow prosze kierowac sie do Pana J.F firma NEWDREAM Sopot. Mi po 1,5roku oddali pieniadze i to jego zasluga. Pozdrawiam i zycze powodzenia

Eliza

Ostatnio wysyłaliśmy paczki poprzez Ekurier, paczka była na czas, świetne ceny na tle konkurencji!

@Eliza

A mi nie oddali za pobrania 6tys.Od roku proces.

Czy można w Ekurier Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

Gutek

Tak, z pieniędzy ukradzionych "pobrań".

Bożena

Witam, jakiej kategorii prawa jazdy wymagają na stanowisku kuriera?

Abcd
@Bożena

W tej firmie przydadzą Ci się uprawnienia na złodzieja

Gosc

Pozytywne opinie pisze sama firma, która jest dnem totalnym kradnie ludziom pieniądze i to zazwyczaj na wyższe kwoty koło kilka tysięcy , nie polecam (usunięte przez administratora) i tyle , moja sprawa już w prokuraturze i w telewizji

Adiks
@Gosc

Moge rowniez sie dołączyć do sprawy mi nie oddali 1800 zl

asd

Brak zwrotu pieniędzy za przesyłki za pobraniem!!! Sprawa sądowa z klauzulą wykonalności z prawomocnym wyrokiem - efekt - brak możliwości ściągnięcia należności przez komornika, puste konta!!! Sprawa ciągnie się ponad pół roku. Bez cienia szans na pozytywne rozwiązanie... Kilka tysięcy złotych. (usunięte przez administratora)

daniel-son1@wp.pl
@asd

Proszę o.kontakt mailowy u mnie sytuacja identyczna. Tyle że prokuratura umorzyła sprawę. Będę się odwoływać

Ad
@asd

Mi się udało odzyskać czekałem 3 miesiące ja się dziwię że taka firma jeszcze istnieje dziwne jest to że już głośno było w telewizji o tej firmie i że oni nic z tym nie mogę zrobić.

arp_01@interia.pl
@daniel-son1@wp.pl

U mnie to samo.

alonso
@asd

DAJCIE SPOKOJ ODZYSKACIE PIENIADZE ALE TRZEBA UDERZYC DO PROKURATURY ZLOZYC ZAWIADOMIENIE I ZA JAKIS CZAS ONI DOSTANA ZE SPRAWA JUZ SIE TOCZY I ODDADZA PIENIADZE TAK DZIALAJA ALE ZE TO DZIALA JESZCZE JA ROK TEMU MIALEM 5TYS MI WISIELI OD LISTOPADA DO LUTEGO TRAGEDIA NAJLEPIEJ WJECHAC DO NICH

iza123
@Ad

Jak się to panu/pani udało? U mnie sprawa na policji w prokuraturze i niedługo trafi do telewizji , a ci dalej nic

Bolek

Daja może swój samochód do rozwozu?

Maciosw

Mnie również na 4500 zł!!! (usunięte przez administratora)

Bożena

Mam jedno pytanie odnośnie pracy w Ekurier. Mam nadzieję, że ktoś mi odpowie. Jaką umowę dostaje się na początek?

Wiola

Chcesz mieć problem ????? Omijać

@Wiola

Rozumiem, że masz jakiś problem z Ekurier i dlatego nam ją odradzasz. Jednak dobrze byłoby, jakbyś powiedziała, w czym dokładnie tkwi problem, ponieważ Twój powyższy post tak naprawdę nic mi nie mówi. Czy zatem wyjaśnisz, dlaczego masz takie zdanie o tej firmie? Zachęcam.

Stały klient

Do maja bylo wszystko okey. Potem..... Same problemy. Kurierzy przyjezdzali z opoznieniem. Konieczny byl ciagly kontakt z BOK. Dwa razy zwracali mi kase za zamowienia, bo opoznienie kuriera bylo tak duze, ze musielismy saminwiezc paczki na poczte. Wczoraj przeszli samych siebie. Zamowilem kuriera na 4 paczki. Listy przewozowe nie docieraly. Znowu kontakt z BOK. Mila Pani zapewnia, ze za kwadrans beda na mailu. Mijaja godziny, nadal brak listow. Znowu kontakt z BOK i znowu zapewnienia, ze zaraz dostaniemy listy. Nadal nic. Dzwonimy do FEDEXa i tam z kolei mowia nam, ze zadnych zlecen nie distali, wiec jak moga wystawic listy przewozowe. (usunięte przez administratora) Po ostrej wymianie slow, 10 min po rozmowie dostajemy listy przewozowe. Dawalismy Wam wiele szans. Nigdy więcej wspolpracy z Wami.

wit

Uwaga!!!! Odradzam , absotutnie z daleka .

Filo

Uciekać jak najdalej .. Odradzam ...................

Zostaw merytoryczną opinię o Ekurier Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Ekurier Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekurier Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekurier Sp. z o.o.?

Ekurier Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 40 ocen.

Ekurier Sp. z o.o.