Camconnect

Chorzów

Opinie o Camconnect

ela
użytkownik zarejestrowany

A czy na pełny etat przyjmują tylko czy na polowę atatu, mi by pasowała połowa etatu pnieważ mam dodatkową pracę Zuz' długo pracowałaś?

aga 88

mozecie cos wiecej napisac o tej firmie bo zast nad taka praca

Kasia

Ja również polecam, robie co chce, sama wyznaczam sobie granice, elastyczne godziny pracy i miła atmosfera. Polecam

Dagmara

Jakie wdzięczenie się? Nikt Ci nie każe sie wdzięczyć i rozbierać, no chyba masz jakieś traumatyczne przeżycia, ja też u nich pracuje i nie narzekam wcale. Spoko szef i wyluzowana atmosfera

malina666

Dziewczyno nie znalazłaś bo nie szukałaś !!!Ja pracowałam w takim studio i wiem na czym praca polega.Zaangazowanie to nic innego jak rozbieranie sie i wdzieczenie do panow po drugiej stronie kamerki a sama nie wiesz co pisze za ciebie moderator i czy nie jestes nagrywana z drugiej strony a zarobki nie sa duze jak za taka prace

Ewa

Dziewczyny, super praca naprawde!! Robią sesje zdjęciową, można być videomodelką w elastycznych godzinach praca fajna, lekka i przyjemna, zarobki zróżnicowane od zaangażowania, nic lepszego nie znalazłam do tej pory :)

Zostaw opinię o Camconnect - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Camconnect