Opinie o Euroforce w Bolton

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Euroforce. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euroforce na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euroforce w Bolton

mariusz

tak teraz się zmieniło lecę w czwartek do Leeds a dokładnie do Casterford jako tapicer do jakiegoś dużego zakładu jest tam ktoś lub był. Może ktoś mi powie jak tam jest.

mariusz

Witam. Leci ktoś może w tygodniu do pracy jako tapicer do Newcastle do South Shields.

Kolarz

Siema Ja pracuje w Deeside i sciagam mojego zioma , jest OK

kotekeniu@interia.pl

ja juz dostalem ogloszenie z biura , prawdopodobnie mam wyjazd w styczniu 2016, prosze o opinie

wiwi
@kotekeniu@interia.pl

witam wybieram sie do angli do pracy zbijacz stelarzy czy mogę zaufac tej firmie

Stolarz

Rozmowa rekrutacyjna była przeprowadzona od początku pierwszego kontaktu... Osoby znają się na tym kogo rekrutuja do pracy... Firma jest naprawdę godna polecenia

Najdziwniejsze pytanie według mnie to informacja że decyzje o wyjeździe muszę podjąć z dnia na dzień... Ale uznaje ja za bardzo dobrą w swoim życiu

kotekeniu@interia.pl

chce wyjechac do Deeside tapicer , prosze o opinie.

SŁAWEK

A ja próbuję w połowie listopada. Na koniec miesiąca napiszę Wam o efektach i skutkach(podam kontakt bezpośredni). Startujemy z kumplem jako tapicerzy. Panie Karolu, wszystko w Pana rękach. Pozdrawiam. Do usłyszenia.

Buli

JUK - wysylaj, ja pracuje drugi raz przez nich i nie narzekam. Jestem w drugiej fabryce, linka, jest OK. Powodzenia!

Zbyszek

Ja zaczalem niedawno i to za dobra stawke, ale wiadomo, ze zeby dobrze zarabiac trzeba byc fachowcem w swojej robocie, akurat ta agencja jest bardzo uczciwa, a to nie pierwsza angielska agencja z ktora pracowalem, takze fachowcom polecam.

Jola

OPOWIEM WAM MOJĄ PRZYGODĘ Z Euroforce Szukałam pracy za granicą prawdę mówiąc obojętnie w jakim kraju , znalazłam do szycia tapicerki samochodowej w Holandii ( przez pośrednika )miałam już dzwonić i potwierdzić ,że decyduję się na wyjazd . Ale zadzwonił do mnie P. Karol z propozycją pracy w Anglii na Overlock .( zarobki niewiele się różniły po przeliczeniu odrobinę jednak więcej w Anglii ) Ponieważ na Overlocku mam znacznie większe doświadczenie niż w szyciu . Więc nie zastanawiając się długo zrezygnowałam z wyjazdu do Holandii . Kupiłam bilet lotniczy i po fakcie postanowiłam dopiero poczytać opinie o Euroforce i mnie zamurowało zaczęłam się zastanawiać czy dobrze zrobiłam , ale cóż było już po fakcie biletu zwrócić nie mogłam . No i nadszedł ten wielki dzień , mąż wiezie mnie na lotnisko ja pełna nerwów co mnie czeka czy ktoś odbierze jak dolecę. Ale w połowie drogi na lotnisko dzwoni do mnie P. Karol z informacją ,że nie ma dla mnie pracy bo juz kogoś przyjęto na moje miejsce . Ja oczywiście w szoku ,zdenerwowana , załamana ,ze kasa wywalona w błoto(480,- to nie tak mało) , ale P. Karol mówi ,że zwróci mi pieniądze za bilet. Prawdę mówiąc nie bardzo w to uwierzyłam akurat odda pieniądze osobie której nie zna, ale co miałam zrobić w tył zwrot i do domu. Lepiej tak niż miałabym w Anglii siedzieć i czekać na następną ofertę , szkoda czasu i pieniędzy Jednak P. Karol okazał się naprawdę uczciwym człowiekiem ( po przypominajce o obietnicy ;), następnego dnia pieniądze za bilet zostały wpłacone na konto .NAPRAWDĘ SZACUNEK . W takich momentach można odzyskać wiarę w ludzi Nie wiem czy dobrze robię opisując to bo tym co się nie powiodło i stracili pieniądze jadąc tam z myślą ze się uda i tym którym WYDAJE SIĘ! że umieją to robić mogą chcieć zwrotu pieniędzy za bilety bo im się nie udało , ale wiadomo że teraz naprawdę trzeba być dobrym a nawet bardzo dobrym w tym co się robi jadąc tam bo chętnych jest dużo . Prawdę mówiąc nie pomyślałam o zwrocie za bilet (pierwsza myśl kasa wyrzucona w błoto ) Chciałabym żeby wszyscy którzy wybierają się za pośrednictwem Euroforce do pracy Mogli zaufać w uczciwość tak jak ja teraz ,nie wiem czy wszystkich tam pracujących , ale w P.Karola MOŻNA NA PEWNO . ( normalnie reklama :) ale taka jest prawda pewnie niejedna osoba miała by gdzieś że ktoś wydał pieniądze ) Jednak trochę szkoda , że nie wyszło z tym wyjazdem bo sporo nerwów mnie to kosztowało. I żeby nie uczciwość P.Karola te pewnie darowałabym sobie wyjazd gdziekolwiek za granicę jak ktos się raz sparzy too...... A tak z wiarą w ludzi w środę jadę do Holandii okazało że praca z której zrezygnowałam jest nadal aktualna :) A Anglia ... hmmm może innym razem ;) numer tel. sobie zatrzymam :) Pozdrawiam P.Karolu i dziękuję jeszcze raz za uczciwość Aby więcej było takich ludzi . I życzę wszystkim wyjeżdżającym dużo szczęścia!

stefan

Ja tez lubie ta agencje dzieki nim wstaje dziennie podniecony i tancze przed lustrem ze mam fajna robote:-d

Basia

Chcialabym sie dowiedzieć na ile pewna jest praca w tej firmie i jak jest naprawdę

Łukasz

Aplikowalem przez strone pracuj.pl na stanowisko tapicer. Po trzech dniach otrzymalem telefon z propozycja pracy z ktorej skorzystalem i przylecialem do Wielkiej Brytanii

oszukany

Nie dajcie sie nabrac tym .... Oszustom!!!

koteczek

nie wiem o czym piszesz kicia, bo mnie i moim kolezankom akurat od razu znalezli i przewiezli na nowe miejsce a telefony jak odbierali tak odbieraja.

kicia

Euroforc to tak wspaniała firma ze po miesiacu czasu jak zwolnili kilkadziesiat pracownikow kazdy szuka sobie pracy na wlasna reke bo Euroforc zapadl sie pod ziemie nie dzwoni nawet nikt nie odbiera telefonu. Jedynie moge podziekowac za znalezienie dobrego mieszkania bo ludzie mieszkajacy w nim pomagaja mi przezyc. A pan Karol to powinien napisac jakas powiesc fantastyczna bo bajki to umi piekne opowiadac.

Mariusz

Jeszcze nawiązując do wypowiedzi pana Karola najlepiej wziąśc ze sobą 5000 zł żeby zapłacić mieszkanie sorry chlew aha gdzie te firmy co można zarobić 500f znów kłamstwo powodzenia Panie Karolu w szukaniu naiwnych ludzi z polski bez Odbioru

Mariusz

Ty Eugeniusz chyba dostaleś angaż w Euroforce że jesteś tak zadowolony w tej firmie sami oszuści dziwie się że znalzli pracę do Ciebie

Eugeniusz

Kontakt telefoniczny jak i twarza w twarz z przedstawicielami firmy Euroforce na poziomie bardzo dobrym. Mila i wyczerpujaca rozmowa, Polecam kontakt z ta firma.

Karol Euroforce

Temat adresu oraz czasu spedzonego w hostelu zostal wyjasniony szczegolowo powyzej i nie zamierzam sie do niego wiecej odnosic. Temat pozyczki - nawet jesli pokoj kosztowalby £40 to ile jest potrzebnych pieniedzy zeby przezyc w UK 10 dni? £50? £60? Prosze o wiecej wyobrazni. Czyli musialem dac pozyczke czy nie? Pomoglem czy nie? Zostawilem na pastwe losu? Dostaliscie tak niskie wyplaty, bo zostaly odliczone pozyczki. Po co klamiesz w swojej wypowiedzi ze nie da sie zarobic? Mogliscie przywiezc ze soba do UK po £300 to nie bylo by pozyczek i wyplaty bylyby takie jak nalezy. Jak rozumiem mielismy nie odliczac tych pozyczek od wyplaty? Powinnismy to traktowac jako dodatkowy bonus? Ilosc nadgodzin oraz stawka zalezy od zakladu. W ogloszeniach piszemy (zazwyczaj) ze mozna zarobic od £250 do £400 na tydzien. Gdzie tutaj jest klamstwo? Sa fabryki gdzie tapicerzy dostaja i po £500 na tydzien, ale sa takie, gdzie tylko £250. Wszystko zalezy od umiejetnosci, znajomosci jezyka itd. Ja zawsze informuje swoich kandydatow jaka stawka bedzie ich obowiazywac jeszcze przed przyjazdem do UK. Stawka w tym zakladzie wynosi £7.30, ja nikogo nie sklamalem. Nie do mnie pretensje. Temat pokoju za £40 konsultowalem z Lukaszem ktory powiedzial mi, ze nic takiego nie obiecywal. Ojj ten cytat 'CO MNIE TO OBCHODZI' wyssany z palca i to bardzo. Czyli co? 'Co mnie to obchodzi' ale wysylam pieniadze na jedzenie? Litosci.... Coz, 'papier' wszystko przyjmie. To juz ostatni moj komentarz w powyzszej sprawie. Karol

Mariusz

Witam panie Karolu jak pan napisał w sprostowaniu do wypowiedzi pana Adriana był pan w hostelu 45 min w tym czasie akurat zdązyliśmy pobiegac za krawcowymi z Rumuni i wypełnic papiery euroforce bardzo szybko przejśc po pokojach i to wszystko nikt nie mówil że ma pan z nami zostac na noc Kandydaci nie wiedzieli już pierwszego dnia że mają napisany zły adres o adresie dowiedzieli się dopiero wtedy kiedy czekali w drugim tygodniu za kartami do bankomatu Co do przyjazdu do Angli z taką gotówką Pan Łukasz przez telefon informował nas że znalazł lokum tańsze za 40f Pożyczył pan na czynsz na 2 tygodnie 150f rozumiem czyli pokój kosztował 75f za tydzień a nie 40f poza tym po tygodniu przysłał pan 100f dlatego że trzeba było znów zapłacic w poniedziałek 75f za ten chlew W piątek przychodząc z pracy czekaliśmy za kartami do bankomatu które zostały przez was wysłane na zły adres Karty zostały zablokowane i wysłane nowe w trzecim tygodniu naszego pobytu w poniedziałek dotarły w czwartek Po pierwsze panie Karolu było mówione że bedziemy mogli robic nadgodziny niemogliśmy piszecie w swoich ofertach 8f na godzine na umowie nas pan skłamal i mieliśmy 7,30f brutto Dzwoniąc do pana w trzecim tygodniu czekając za kartami w środe Adrian mówil panu za co mamy życ pan powiedział cytuje CO MNIE TO OBCHODZI Autobus do pracy kosztował 2,80f za dzien 4mil pieszo od autobusu No i najważniejsze dostaliśmy wypłaty za pierwszy tydzien 100f za drugi 140f no naprawde idzie się tu dorobic ale chyba pracując w Euroforce. DZIĘKUJEMY P.KAROLU

Zostaw merytoryczną opinię o Euroforce - Bolton

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euroforce?

Kandydaci do pracy w Euroforce napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euroforce