ARPI Staffing

Opinie o ARPI Staffing

Peter

Wyłudzacze informacji

mecz

a czy orientuje sie ktos jak wyglada praca na magzaynie, zainteresowalo mnie ogłoszenie gdyż oferują umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie, ktoś przybliży w jakich granicach

JG

Firma ARPI Stafiing jest dla mnie niepoważnym pracodawcą. Po przejściu 3 procesów rekrutacyjnych w tym rozmowy z właścicielem firmy otrzymałem wiadomość mailową w której poinformowano mnie o pozytywnej decyzji rozmów. Ze względu na fakt posiadanie umowy lojalnościowej u aktualnego pracodawcy podjąłem kroki związane z wypowiedzeniem umowy. Po 3 dniach firma ARPI Staffing wycofała się ze swojej informacji co było dla mnie bardzo niekomfortowe. Jest co całkowity brak kultury biznesowej i relacji międzyludzkich. Nie życzę nikomu takiego podejścia. Stanowczo odradzam firmę ARPI Staffing przyszłym kandydatom.

Zostaw opinię o ARPI Staffing - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARPI Staffing