P. H. CITY, sklep z zegarkami i biżuterią „ Studio Timezone” C. H. Sfera

Bielsko-Biała

Opinie o P. H. CITY, sklep z zegarkami i biżuterią „ Studio Timezone” C. H. Sfera

PRACODAWCA NIE UCZCIWY, PODPISUJE UMOWĘ, OSBA ZWALNIA SIĘ POPRZEDNIEJ PRACY A ON NA KILKA DNI PRZED ROZPOCZĘCIEM PRACY DZWONI ŻE NIE AKTUALNE I CZŁOWIEK ZOSTAJE NA LODZIE

anonimmm...

Płaci grosze i to do tego na umowie zleceniu, a wymaga jakby płacił \'miliony\'. Ciągle pretensje o wszystko, nic mu nie pasuje. Pracownicy ciągle mu się zmieniają, mało kto wytrzymuje z Nim chociaż kilka miesięcy przez jego zachowanie i płace... Nie polecam.;/

Pracodawca miły ale co z tego jak wiecznie mu coś nie pasowało. Źle posprzątane, mała sprzedaż.

Zostaw opinię o P. H. CITY, sklep z zegarkami i biżuterią „ Studio Timezone” C. H. Sfera - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P. H. CITY, sklep z zegarkami i biżuterią „ Studio Timezone” C. H. Sfera