Press Glas

Tczew

Opinie o Press Glas

Rysiek

robi jeszcze na ramkach Jarosław Komorowski..z Suchostrzyg ten sluzbista, ktory tak byl zaciety praca, ze nie zszedl z lini a sie posrał ?? caly zaklad mial beke z tego smiecia i cfela hehe

adam
@Rysiek 15.06.2017 23:45

w press glasie sra sie HAAAAAHAAAHAAAA

as

mobbing pelną gębą...nie dadza ci za chiny umowy na stale.. na zime zwalniaja 40 oroc zalogi... kazdy myslal, ze jak odejdzie Czarek to bedzie lajt a to co ponoc wyprawia Myras to mobbing na maxa. Nie polecam, robia tam ludzie z ulicy ..pijacy po kryminale po podstawowce..nabawisz sie impotencji, nerwicy depresji lub zostaniesz alkoholikiem

Krzysztof

Jest 05122016 połączony zostałem z działem sprzedaży . Zamiarem moim była współpraca i na początek zakup jednej sztuki szyby zespolonej o dużych gabarytach , pani z działu sprzedaży odpowiedziała : za dużo papierologi , nie znamy firmy i mam się udać do Vetreksu za płotem po sąsiedzku . Ktoś po przeczytaniu mojej wypowiedzi powie ,, tępa nie profesjonalna dzida ,, błąd - zarabiająca bokiem od Vetreksu spryciula . Przesłane jako ostrzeżenie dla kierownictwa firmy , chyba że jest to córka prezesa - wtedy proszę zignorować to ostrzeżenie - bo po kimś ma geny i prezes też nie zrozumie .

Tom

No ja też uważam, że firma jest dość ciekawa, bardzo rozbudowana na wielu frontach, ogólnie uważam, że trzeba próbować i nie ma co zachowywać się jakbyśmy o tym nie wiedzieli, bywa różnie jak pisze kolega wyżej, ale raczej ok, najważniejsza jest atmosfera

Press

Stawka na godzinę jest fajna tylko jak wygląda praca na produkcji ?

Nika

Mam pytano - zatrudniają poprzez pośredników pracy czy też bezpośrednio przez firmę ? Pozdrawiam

były pracownik pg
@Nika 15.07.2016 12:20

bezpośrednio,ale nie pchaj siętam .Pozdrawiam.

mh

naucz sie czytac ze zrozumieniem ludku po podstawowce :)

mir

najgorsza firma w jakiej pracowalem,,po 1 praca sezonowa - w grudniu cie zwolnia po 2 brygadzisci do pracownikow - ,,ogien szm ..ty... serio,,,patologia polskiej firmy.. ponoc ukraincow zatrudniaja..sam mialem wypadek 5 szwow..po godz. tel. od Czarka B. ktory juz nie robi..,,chcesz premie to nie zglaszaj'' patola

andy

mobbing pelna geba ,,ludzie nagrywajcie to i do sadu ''. sam slyszalem jak gora do brygadzistow ,,wy kur,,,wy szm//// najgorsza firma w jakiej robile

luzak

WITAM,tej firmy pod względem kultury pracy raczej reklamować nie trzeba,bardziej wskazane powinny być szkolenia w tej dziedzinie.Panie PROWADZĄCE-jedna wielka porażka,nic sobą nie reprezentują oprócz lat przepracowanych w tym zakładzie,a wysokie mniemanie o sobie dalece odbiega od rzeczywistości.Żal patrzeć na ich prostactwo i brak kompetencji.

uwaga

Uwaga na gościa od promocji - może wam podwędzić pomysł.

gal

witam jak sie tam najlepiej dostac do tej firmy nie raz wysyłałem cv i sie nie odezwali dodam ze jestem z 30 km od Tczewa i nie mam prawko może dlatego ? Może ktoś pomóc i powiedzieć ? Pozdrawiam

luki52

Chyba najgorsza firma jaka może być.(Tczew) i brak szacunku dla pracownika a wszystkim wydaje się ze są najmądrzejsi Stanowczo odradzam i omijajcie ta firmę z daleka.A tak na marginesie to bardzo nieprzyjemne prowadzące: (usunięte przez administratora),oraz (usunięte przez administratora),zachowują się tak jak by pozjadały wszystkie rozumy.

luki52

Chyba najgorsza firma jaka może być.(Tczew) i brak szacunku dla pracownika a wszystkim wydaje się ze są najmądrzejsi Stanowczo odradzam i omijajcie ta firmę z daleka.A tak na marginesie to bardzo nieprzyjemne prowadzące:Katarzyna B,oraz Natalia S,zachowują się tak jak by pozjadały wszystkie rozumy.

andy

[usunięte przez moderatora] ale zarobisz tu z podstawowym wykształceniem i 4000 brutto :P

Zostaw opinię o Press Glas - Tczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Press Glas