Creatuity Corp.

Poznań

Opinie o Creatuity Corp.

kinga

jak kogośby szukali t pewnie ludzi z doswiadczeniem informatycznym lub progarmowym itp, ponieważ sami zjamuja sie projketowaniem stron i to na skale swiatowa i profesjonalna

Jakub

Moje doświadczenia z Creatuity są bardzo pozytywne, atmosfera w pracy jest bardzo sympatyczna, nie ma zbyt wielu powodów do stresu, jest naprawdę fajnie. Rozmowy kwalifikacyjne są luźne i inspirujące, bardzo ciekawe doświadczenie. Plusem rozmów w Creatuity jest to, że otrzymujesz feedback po rozmowie - co poszło super i co mogłoby zostać poprawione (choć są też otwarci na argumenty kandydata, więc można ich przekonać do swojego zdania). Praca jest jak najbardziej uczciwa, kwestia formy zatrudnienia jest również otwarta - od Ciebie zależy czy wybierzesz umowę zlecenie czy o pracę. Zarobki również są uczciwe i konkurencyjne a szerokie możliwości rozwoju to dodatkowy atut.

Zostaw opinię o Creatuity Corp. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Creatuity Corp.