Opinie o SMA Magnetics Sp. z o. o. w Modlniczka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SMA Magnetics Sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SMA Magnetics Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SMA Magnetics Sp. z o. o. w Modlniczka

Wyborca

Moze rozwiniesz czemu ta niekompetentna osoba powinna zostać Kierownikiem? Nie wiem czemu Ty chcesz aby został na takim stanowisku, ale wiem czemu inni nie chcą aby został. Otóż jest to osoba która nie jeden raz zostawiała ludzi niewykwalifikowanych na stanowiskach tylko dlatego ze sa jego kolegami, znajomymi, że umieją grać w piłkę. Nie patrzył nigdy na to jak ktoś pracuje a jedynie na znajomości, zresztą czym w CV może się pochwalic ten człowiek? Są lepsi kandydaci, którzy naprawdę dużo zrobili dla firmy, jakiś czas temu wiele nowych pomysłów wdrożyli i nadal wdrażają aby praca była sprawna i w miłej atmosferze. Rozumiem że stara gwardia będzie walczyła o swojego kierowniczka, bo zdaje sobie sprawe ze pod innym WYKWALIFIKOWANYM zarządzającym skończy im się eldorado i nagle będą musieli się wziąść do pracy do prawdziwej pracy której nigdy chyba tak naprawdę nie poznali w tej firmie, mało tego stara gwardia wie o tym że nie sa najlepszymi pracownikami i ze w najbliższej zimowej przyszłosci może im się urwać dobrze płatna praca, gdyż zawsze się śmiali ze zwolnień własnie mając KIEROWNIKA za przyjaciela który nigdy by im nie zrobił krzywdy. Na każdego przyjdzie pora :) nie w tym roku to za jakiś czas i z wielką przyjemnością będę patrzył przy bramie w zapłakane oczy zwalnianych ludzi którzy wierzyli w to mocno że zostaną tu do emerytury :)

lili
@Wyborca

I tym sposobem pracownicy kręcą sobie na siebie bata, bo wiecznie im przeszkadza normalna atmosfera na jedynce, i nic tak nie interesuje jak to żeby inni mieli gorzej. Patrzycie czasem w lustro? Kogo wy wolicie? Służbistę co został kierownikiem przez przypadek i wyhodował sporo glonojadów? Gościa z przeszłością w pewnej firmie motoryzacyjnej, który jak ktoś mu raz podpadł to go gnoił do końca trwania umowy? A może typa co ma plecki u brata? Ten na którego tak piszesz akurat ma największe doświadczenie w firmie, ś.p. Stefan to doskonale wiedział. No ale ma swoje zdanie, a to pewnie nie pasuje ,,panom od słupków i wykresów" którzy myślą że firma będzie w ekstra kondycji gdy podwoi się liczbę biurw, brygadzistów, produkcja zejdzie na dalszy plan, bo ważniejsze raporty i zebrania. Taka zabawa w korporacyjke. Ktoś zapomniał że jesteśmy zwykłą firmą produkującą bardzo dobrej jakości elektronikę.

stara gwardia
@Wyborca

Kompetentny jest ten który katuje ludzi i wywiera presję na pracownikach i traktuje ich jak niewolników.Ty Wyborco nie wiesz co mówisz.To nie (usunięte przez administratora) dupku

Wyborca
@stara gwardia

Twoim zdaniem kompetentny jest ten co w czasie zwolnień patrzy nie na statystyki pracy a na znajomości, który awansował śmietanke towarzyską do kanciapy na swojej hali, który obiecał jednej kobiecie że nigdy nie straci pracy jeżeli nadal będzie robić to co robi :) Skoro to nie zakład pracy to mój błąd, zapomniałem ze na waszej śmiesznej hali nie czujecie się jak w pracy a jak na wczasach, ale OBIECUJE ci że to się zmieni (usunięte przez administratora)

pkw

Przydało by się obalić kierowników każdy potencjalny kandydat żeby wystartować w wyborach powinien zebrać połowę podpisów pracowników. Reklamy wyborcze z kandydatami można wieszać na bramie wjazdowej i na płocie przy parkingu i w kanciapach na przerwie kandydaci mogą serwować kiełbasę wyborczą.

stara gwardia
@pkw

Kierownikiem powinien zostać Marek Kostrz bo jest to człowiek odpowiedni i tyle w temacie

Obserwator
@pkw

Mówisz jakbyś miał coś do gadania. Ty masz zapieprzać, rządzenie zostaw tym, co mają kwalifikacje.

aaa
@Obserwator

Nie liczą się kwalifikacje tylko doświadczenie (usunięte przez administratora)

Obserwator
@aaa

Każdy i-d-i-o-t-a może być kierownikiem (można nawet mieć doświadczenie) ale nie każdy się nadaje jeśli nie posiada umiejętności zarządzania produkcją/ludźmi (kompetencji). Jeśli tego nie wiesz to weź się do nauki albo się nie odzywaj.

abc
@Obserwator

Sam się buraku ucz.Bo chyba życie ci jeszcze nie dało w (usunięte przez administratora) Po pierwsze trzeba mieć szacunek dla ludzi to ludzie będą cię szanować

głos rozsądku

co powiecie na anonimowy demokratyczny wybór kierownika i jego zastępcy przez pracowników produkcji? urna, niepodpisane kartki z głosami i liczenie głosów przy pracownikach? czyż to nie bedzie najbardziej sprawiedliwe?

etam
@głos rozsądku

Interesy nie idą w parze z rozsądkiem:)

trrr

Szklanka w połowie pełna albo w połowie pusta.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
fjfjh

Prezes co spotkanie twierdzi że sytuacja jest zmienna ale STABILNA :)

brrrr
@fjfjh

Dla prezesa 30 brygadzistów, 10 kierowników i armi ludzi w biurach sytuacja jest stabilna polityka pro rodzinna działa w firmie bardzo dobrze.

iq

Prezes na tym forum twierdził jakiś czas temu że sytuacja firmy jest stabilna i jak tu prezesowi nie wie żyć :).

ff

A co rodzina i znajomi "świetnej kadry"nie reflektuje na prace w tak prężnie rozwijającej się firmie . Czy problem jest w zwolnieniu po tygodniu jak kolejne wielkie plany niewypala .

wek

Wystarczy poczytać forum by dojść do własnej opini i wszystko jasne .

Szukam pracy od dość dawna i agencja pracy tymczasowej zaproponowała mi pracę w firmie DTW na stanowisku monter podzespołów na umowę zlecenie 1200zł. Nie wiem jak na to patrzeć, czy nowy pracownik długo musi pracować na umowie zlecenie zanim podpiszą normalną? Ile Wy pracowaliście na takich umowach ? Czy atmosfera w firmię jest dobra? W agencji dowiedzialam się ze jest to dobrze rozwijająca się firma z przyszłoscią. proszę o opinie ponieważ do jutra musze dać znać agencji co do mojego zatrudnienia.

ollo
@Anna

Droga Anno większosc ludzi pracuje po 5 i nawet 6lat w jednej agencji pracy,zmieniając tylko co 18miesięcy nazwe agencji,atmosfera różna zalezy na jakiej zmianie i hali ale nie obiecuj sobie zbyt wiele bo sytuacja zmienia sie dynamicznie

xyz

Jak to mówią ryba psuje sie od głowy!!! Bo to się teraz w firmie wyczynia to nic dobrego nie przyniesie. Czy te spotkania pod tablicami przekładają się na lepszą produkcję?

jsw

Kolek na prezydenta

yu

Strajk i odwołać prezesa!!! rozbić ten uklad

hhhyjek

Ludzie którzy stworzyli tłusty system pracowników 30 brygadzistów, 10 kierowników, cała armia ludzi w biurach którzy nie wiadomo od czego są, wypijanie setki hektolitrów darmowej kawy, spotkania na papierosach w godzinach pracy, celebrowanie z pełnymi ciepłych płynow, kolesiostwo do granic możliwości, idiotyczne zakupy drogich sprzętów chore pomysly nakreślane w biurach bez wcześniejszej analizy, i Ci Sami Ludzie maja którzy stworzyli ten system maja go naprawić brawo, dajmy im kolejną szanse

worki

jak tam ameby z z2jki . braki w systemie .

wety

kolek jeszcze cpa na parkingu?czy w budzie ochrony/?a towar ma dobry ?

rr
@wety

Może ten w Łodzi na skrzyżowaniu to kolek.

sdusb

hehe może coś w tym być co piszecie bo w gimnazjum rzeczywiście zabierali mu kanapki :)

juu

Dtw jako zakład europejskiej firmy powinien dbać o swoich pracowników i dla tego powinno Dariuszkowi sfinansować wizyty u psychiatry bo na jednej by się pewnie nie skończyło albo senatorium. ps może był molestowany w przeszlości

dp

Czemu Darek się tak zachowuje? Czemu coraz bardziej nas nie szanuje? Niektóre jego zdania naprawdę podchodzą pod mobbing. Musi zrozumieć ze to nie (usunięte przez administratora) 3 rzeszy a normalny zakład europejskiej firmy! Nie wiem, może w młodości był biedny? Ktoś go krzywdził? W szkole zabierał kanapki? I teraz pokazuje władze? wyżywa się na innych?

maja77

na jakie stanowiska przyjmuja teraz w dtw i ile placa nowym

wa

Co szukają mebli Zatrudnia na dwa tygodnie i wypi...... Niech wezmą reszte rodziny na zlecenie .

Zostaw merytoryczną opinię o SMA Magnetics Sp. z o. o. - Modlniczka

• Jak się pracuje w SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy SMA Magnetics Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w SMA Magnetics Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SMA Magnetics Sp. z o. o.