DEMEDIO Sp. zo.o.

Tarnowskie Góry

Opinie o DEMEDIO Sp. zo.o.

kamil

Teraz też ciężko coś znaleźć @janek ale firma działa na pewno bo jest cały czas zarejestrowana w KRS-ie. Dziwne zatem, że w ogóle się nie reklamują a nawet nie ma o nich żadnej informacji

a

Firma nie płaci za wykonane usługi, nawet po wydaniu nakazu przez sąd. Egzekucja komornicza także jest bezskuteczna. Odradzam.

Paulina

Odradzam jakąkolwiek współpracę z ta firmę! Firma zalega mi z płatnością półtorej roku. Bardzo, bardzo odradzam.

Pracodawca nie zapłacił za wykonaną pracę. Wysłany droga pocztową rachunek wystawiony na podstwie umowy-zlecenia wraca z adnotacją - adresat wyprowadził się. Adres: DEMEDIO Sp. z o.o.Tarnowskie Góry ul. Gliwicka 35.

Zostaw opinię o DEMEDIO Sp. zo.o. - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DEMEDIO Sp. zo.o.