ENERGOPLUS

Poznań

Opinie o ENERGOPLUS

Szukamswojegojanuszabiznesu

W rozmowie telefonicznej obiecywali umowe zlecenie- a podsunęli umowę o dzieło. Potrafią zadzwonić, że za 20minut masz gdzieś być. Obiecują złote góry, a w rzeczywistości zarobisz grosze. Dodatkowo umowa jest tak ułożona, że już lepiej nasmarować się wazeliną i iśc do klubu gejowskiego, a i tak zostanie się mniej wy****

Emil

Wynagrodzenie jak z bajki. Na start naprawdę ciężko jest znaleźć firmę, która zaoferuje takie warunki. A są jakieś inne pozapłacowe benefity? I bardzo byłbym wdzięczny za informacje, jak dokładnie przebiega tam proces rekrutacji? Ma kilka etapów? :) Dzięki

Jarek

Ja dla nich pracowałem, należy jednak dodać że dodatek za paliwo jest w stawce za odczyt. W miarę można zarobić zależy jednak jaki rejon i ile odczytów. Trochę trzeba się nachodzić więc wybrałem robotę stacjonarną. Zawsze płacili na czas

brawo

osiłek skąd to przekonanie że znają się na dystrybucji energii . ich ogłoszenia będą pojawiać się co chwilę ,jak będą odchodzić kolejni ludzie , którzy będą mieli dość współpracy z tą firmą Tak współpracowałem z nimi na pomorzu , praca na umowę o dzieło albo własna firma . zero kasy na paliwo, bywały dni że do przejechania było ponad 100 km. dniówka wychodziła na minus.

brawo

należy sobie dać spokój

młynek

ciekawe który z prezesów używa nicka kader. Nie wydzielony z Enei tylko z byłej Energetyki Poznańskiej , a z Eneą nie współpracuje w żadnej dziedzinie

młynek

leżą i kwiczą

Mapon

Windykacji to ja nie zazdroszczę, ponieważ to są najcięższe przypadki rozmów z klientami, gdzie każdy upiera się przy swoim a i tak nic konkretnego z tego nie wychodzi. Na szczeęscie mamy dupochron w postaci tego OWU, w innym wypadku. NA przyszłość należy to wszystko od indywidualnych potrzeb - automaty są zwykle mało poplarne.

kader

Energoplus to wydzielona cześć znanej firmy Enea, zajmuja się częścią rozliczeń zużycia nośników energii, windykacją zaległych należności, wykrywaniem nielegalnego poboru nośników energii, czy usługami technicznymi, m.in. wymiany liczników, oplombowań, odbiorów, itp. Jednak mam problem by znaleźć ich ogłoszenia pracy, pomoże ktoś?

adam

Jest ktoś w stanie mi odpowiedzieć, czy się nie doczekam. Troche dziwi mnie, że taka firma jak energoplus ma tutaj tak mało aktualnych komentarzy. Przepraszam, że może trochę naciskam, ale zalezy mi już teraz na czasie. Nie musicie pisac dużo wystarczy mi krótkie polecam lub odradzam. Pozdrawiam serdecznie.

naiwny

Przestrzegam przed tą firmą! Zdałem listy spisanych liczników, zużyłem dużą ilość paliwa, samochodem osobowym pokonywałem drogi trudno przejezdne - urwałem tłumik. Firma oszukuje, NIE WYPŁACA należnego wynagrodzenia. Można dzwonić, wysyłać maile - nie odpowiadają. Nie podejmujcie żadnej pracy w tej firmie, wydacie pieniądze na paliwo,nie mówiąc o naprawie pojazdu a oni NIE ZAPŁACĄ!!

ostrzegam
@naiwny 18.08.2014 10:17

miałem dokładnie tak samo- wydałem kasę na paliwo, zrezygnowałem z pracy - po zdaniu list spisanych liczników szef mówił że wypłaci za tyle ile jest spisane - potem cisza - a jak się z innego numeru dodzwoniłem, odpowiedział że cel nie został zrealizowany FIRMA KRZAK I NIC WIĘCEJ.

Uwaga

Niestety muszę zgodzić się z opinią wyżej. Nie są wypłacalni i szukają naiwnych którzy za darmo popracują, wręcz dopłacą wydając na paliwo.

bylypracownik

Pracodawca przez telefon i w ogłoszeniach przedstawia się jako Energa a nie Energoplus. Nie polecam tego pracodawcy. Daje cele nierealne do wykonania - twierdząc że będę mieć do zrealizowania moją miejscowość - do zrealizowania były wioski oddalone nawet o 40km! paliwo we własnym zakresie, auto też, nie udostępniają też kluczy do otwierania skrzynek. Oczywiście po rezygnacji z pracy i zdaniu spisanych liczników brak kontaktu telefonicznego i brak wynagrodzenia. Przestrzegam.

chętny1950

przecież nikt cię nie zmusza do skorzystania z oferty ważne że info które serwują jest prawdziwe

kolo

dzwoniłem do nich nie byli mi w stanie odpowiedzieć za ile może kilka zł za podłączenie lub wyłączenie śmiech na sali

zignorowany

Dzwoniłem - tylko sekretarka, nic nie wie, nic nie powie, słowem NIC. Może dlatego, że automatyczna?

oszukany

Lepiej trzymać się z daleka, ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o ENERGOPLUS - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ENERGOPLUS