Opinie o ENERGOPLUS w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ENERGOPLUS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ENERGOPLUS o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ENERGOPLUS w Poznań

brawo

należy sobie dać spokój

młynek

ciekawe który z prezesów używa nicka kader. Nie wydzielony z Enei tylko z byłej Energetyki Poznańskiej , a z Eneą nie współpracuje w żadnej dziedzinie

młynek

leżą i kwiczą

Mapon

Windykacji to ja nie zazdroszczę, ponieważ to są najcięższe przypadki rozmów z klientami, gdzie każdy upiera się przy swoim a i tak nic konkretnego z tego nie wychodzi. Na szczeęscie mamy dupochron w postaci tego OWU, w innym wypadku. NA przyszłość należy to wszystko od indywidualnych potrzeb - automaty są zwykle mało poplarne.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ENERGOPLUS? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
kader

Energoplus to wydzielona cześć znanej firmy Enea, zajmuja się częścią rozliczeń zużycia nośników energii, windykacją zaległych należności, wykrywaniem nielegalnego poboru nośników energii, czy usługami technicznymi, m.in. wymiany liczników, oplombowań, odbiorów, itp. Jednak mam problem by znaleźć ich ogłoszenia pracy, pomoże ktoś?

adam

Jest ktoś w stanie mi odpowiedzieć, czy się nie doczekam. Troche dziwi mnie, że taka firma jak energoplus ma tutaj tak mało aktualnych komentarzy. Przepraszam, że może trochę naciskam, ale zalezy mi już teraz na czasie. Nie musicie pisac dużo wystarczy mi krótkie polecam lub odradzam. Pozdrawiam serdecznie.

Uwaga

Niestety muszę zgodzić się z opinią wyżej. Nie są wypłacalni i szukają naiwnych którzy za darmo popracują, wręcz dopłacą wydając na paliwo.

bylypracownik

Pracodawca przez telefon i w ogłoszeniach przedstawia się jako Energa a nie Energoplus. Nie polecam tego pracodawcy. Daje cele nierealne do wykonania - twierdząc że będę mieć do zrealizowania moją miejscowość - do zrealizowania były wioski oddalone nawet o 40km! paliwo we własnym zakresie, auto też, nie udostępniają też kluczy do otwierania skrzynek. Oczywiście po rezygnacji z pracy i zdaniu spisanych liczników brak kontaktu telefonicznego i brak wynagrodzenia. Przestrzegam.

chętny1950

przecież nikt cię nie zmusza do skorzystania z oferty ważne że info które serwują jest prawdziwe

kolo

dzwoniłem do nich nie byli mi w stanie odpowiedzieć za ile może kilka zł za podłączenie lub wyłączenie śmiech na sali

zignorowany

Dzwoniłem - tylko sekretarka, nic nie wie, nic nie powie, słowem NIC. Może dlatego, że automatyczna?

oszukany

Lepiej trzymać się z daleka, (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o ENERGOPLUS - Poznań

• Jak się pracuje w ENERGOPLUS?

Zobacz opinie na temat firmy ENERGOPLUS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENERGOPLUS?

ENERGOPLUS
1.5/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Nowina 2A
    62-081 Poznań