Opinie o Personnel International BPO Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Personnel International BPO Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Personnel International BPO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Personnel International BPO Sp. z o.o. w Gliwice

oosa11

Buri a gdzie jesteś i ile tam zarobiłes,mozesz cos powiedzieć??

Buri

jakie rzeczy bierzecie ze sobą? (chodzi o garnki itd.) oraz ile mniej więcej bierzecie kasy żeby żyć tam pierwszy miesiąc ? ? ?

oosa11

Witam chciałem sie dowiedzieć jak jest w Inglostadt na miekszaniach i w Gesisenfield na magazynie,jade w sobotę i chce wiedziec czy dwa miesiace idzie wytrzymać i cos zarobić.??

BVB_Fan!

a w okolicach OHRINGEN jest spożywczak czy . . . ? a no i wiecie jak dostać sie na Dortmund lub okolice?

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Witam. Za dwa tygodnie jade do geisenfeld. Może ktoś wypowie sie jak tam jest tzn. warunki mieszkaniowe i ogolnie jaka tam robota jest. Za każdą info wielkie dzieki. a i ile sie tak srednio na reke wyciaga

michal

czy ktos ostatnio dodzwonjil sie do biura ? np do pani ksiegowej ?

KRZYCHU!

Witam 800euro na rękę tylko że opłaty za mieszkanie, media, ubezpieczenie są już odjęte czy dopiero potrącają to z tej kwoty 800 EURO ? Po ile godzin pracujecie? i jak to wygląda z urlopami?. jeśli ktoś może do mnie napisać na maila: krzysztof.g1@poczta.onet.pl

TheRealMan

no bo teraz srednio dostaje sie 800 euro na reke. wstyd sie przyznac w Polsce, ze bedac w niemczech zarabiasz 3200 zl

KRZYCHU!

800 euro jest na rękę już po odliczeniu mieszkania i innych opłat ? ? ?

gross

ile dostaliście teraz wypłaty??? ja 800 EURO na ręke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bbbbbbbbbbbbbbbbbb

dostał już ktoś wypłatę?????? z niemieckiej umowy??? ile Euro?

nieznana

Witam, chciałam zapytać czy jak w Niemczech pracuje się za pośrednictwem tej firmy i dojeżdża się 30 km do pracy, czy można ubiegać się od firmy tzw. Amortyzacyjnego ?

Szczepan

Witam chicalbym wyjechac przez Firme Personnel do pracy> jak wyglada sytuacja z praca ? duza ilosc godz sa wyplacalni ? jak z mieszkaniem ? umowy na jaki okres sie dostaje ?

halo

pracuje ktos na mazynie w edeka? jakie sa tam zarobki itp?

Obiektywny

pozatym jakie nadgodziny? jak robisz dziennie 5 max 6 godzin, no chyba ze swieta to do bólu

Rzeszów

Dzwonila do mnie dzisiaj Pani z biura w Rzeszowie i przedstawiala wszystko co i jak. Powiedziala zebym jej wyslal wszytkie skany NIP , nr konta itp i ze bedzie dzwonic jak dostaną zlecenie. Nrazie nei jest w stanie powiedziec do jakiej miejscowosci bo sama jeszcze nie wie, pytala czy bede gotowy na dniach do szybkiego podjecia pracy (za tydzien ,dwa) . DUżo wypytywala o moje poprzednie prace a byly one podobne tez na norme i ciezki towar( betonowy) i o jazde na wózku. Na wozkach bocznych nigdy nie jezdzilem za to na przednich czolowych Linde ("dżojstikowych" i z "wajhami") dosyc duzo. Zaś nawysokiego skladowania nie za wiele coch bardzosie nie roznily od tych poprzednich. TERAZ PYTANIE DO TYCH CO BYLI??? 1) Jakie tam są używane wózki poza bocznymi bo te chyba wszedzie, czy sa zwykle przednie i czy ciezko zrobic nimi norme jzeli oczywiscie wozkowi tez robia norme 2) Czy na rozmowie przed wyjazdem tez z wszystkimi Panie rozmawialy duzo o pracy pracy magazyniera i operatora wozka z przewagą na wózek a po dotarciu na miesce na te "KOLE" ? (z tego co zauwazylem nikt chyba poza 1 osobą nic tu nei wspomnial o pracy na wozku)

Krzychu

Siema! Czyli 800 euro zarobku po odliczeniu podatku, ubezpieczeń itd.? Więc da sie coś odłożyć?. A co jak np. ktoś nie wyrobi normy?.

feltf6`

Wiecie może jak jest przez PERSONEL GMBH KOLN W WORMS POZDRAWIAM I CZEKAM NA ODP .``

Hajduk

Agencja jak agencja, szału nie ma, robie pułtora roku i jedyne co to że czasem wypłata jest jeden dzień później.

speedy

NIECH SIĘ KTOŚ WYPOWIE NA TEMAT MAGAZYNU WORMS DZIAŁ MLEKA SERY JOGURTY "MOPRO" JAK TAM JEST pilne pozdrawiam i czekam na Odp !/???????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Personnel International BPO Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Personnel International BPO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 19 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Personnel International BPO Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Personnel International BPO Sp. z o.o.