GELG

Wronki

Opinie o GELG

inżynier

Czy firma planuje w najbliższym czasie rozwijać swój dział techniczny?

Ladna

Pracuje w firmie od niedawna i jak dla mnie jest dobrze.. Szef jest bardzo uprzejmy , tak samo ludzie którzy tam pracują. Jak chcesz pracować w tej firmie musisz mieć dystans do wszystkiego i odbierać każda krytykę z uśmiechem.. Zmieniła bym tylko jednego brygadziste. Ale ok. No i pensje na czas . ale nn ie podoba mi się z urlopami..

Nowy

Pracowałem już w kilku firmach, nie uważam, że jest tragedia. Na pewno trzeba dużo zmienić ale na to potrzeba czasu.

Szukasz pracy?

DANKA

TRAGEDIA NEPOTYZM UKŁADY ZAROBKI PONIŻEJ ŚREDNIEJ ZERO SZACUNKU PORAŻKA !!!!

Nowy

Ja pracowałem wcześniej pewnie od Ciebie, zmieniłem na inną firmę i przekonałem się że jednak to nie była do końca przemyślana decyzja i wróciłem do GELGU. W nowej firmie nie dotrzymali warunków obiecywanych przy przyjmowaniu i pensja na raty. Myślę że to jak się czujemy w firmie zależy tez od nas - nikt nie będzie nas głaskał a czasy nie są łatwe

MPK

Cieszę się, że odszedłem. Zatrudnienie się tam, okazało się porażką, pomyłką i cofnięciem w rozwoju. Takiego uwsteczniania nie życzę nikomu. Jak można, radzę omijać szerokim łukiem.

Zostaw opinię o GELG - Wronki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GELG