2 Dodaj opinię
counter
2 22 66 5 1

Opinie o GELG Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis

Jakie są warunki zatrudnienia w GELG Sp. z o.o.?

Pracodawca

Bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią. Więcej szczegółów pozwoliłoby nam na udzielenie wiarygodnej odpowiedzi. Życzymy wspaniałego dnia. Zespół Gelg

Tadek

Jak obecnie wygląda sytuacja w narzędziowni? Podobno nastąpiły jakieś zmiany na stanowiskach kierowniczych? Widzę, że szukają technologa programistę. Rozwijają się i szukają następnego, czy starzy odchodzą?? Warto składać tam CV? Praca stabilna? Płacą zgodnie z umową? Jakieś dodatki do pensji?

@Tadek

Nastąpiły duże zmiany na stanowiskach kierowniczych - o dyrektorze już pisałem, jest nowy. Najlepszy technolog narzędziowy chyba do Samsunga idzie, młody ambitny programista, też na lepsze itp. Nie wiem co znaczy praca stabilna. Jeszcze płacą zgodnie z umową (co wynegocjujesz to Twoje, choć na wiele bym nie liczył). Dodatek może przypadkiem raz Ci się trafi, na więcej bym nie liczył. Więcej szczegółów nie mogę podać bo rozstanę się z tą firmą prędzej niż planuję. Kolejny raz już nie planuję złożyć ta CV nigdy

@Benek

Dyrektorzy w Narzędziowni zmieniają się szybko. Jedni sami odchodzą, innych zwalniają. Nie wiem jakimi kategoriami zostają wybierani, ale większość po prostu nie nadawała się na to stanowisko.

@Pracownik

Dział HR dokłada wszelkich starań, aby pozyskać kandydatów jak najlepiej odpowiadających organizacji. Dziękujemy za refleksję i troskę o procesy rekrutacji. Pozdrawiamy. HR

Bartek
Nazwa działu: Produkcja

Stawki, które oferują na stanowisko technolog/konstruktor wzburzają ogromne emocje w postaci bólu brzucha i bolących policzków. Dział HR tej firmy chyba zatrzymał się w czasie 8 lat temu.

@Bartek

@Bartek czy firma oferuje premie uznaniowe? Każdy dodatek do pensji podstawowej wliczamy do wynagrodzenia, również benefity pozapłacowe jakimi są karty multisport. Jakie zajmujesz stanowisko w firmie? Może uda Ci się znaleźć pozytywne aspekty pracy w GELG. Daj nam proszę znać.

Bartek
@Małgorzata

Jestem pod wrażeniem benefitów, które Pani wymieniła. Kolana właśnie się pode mną ugięły i zmieniłem zdanie, jesteście wspaniali!

Amadeo
@Bartek

8 lat temu nie było tam HR z tego co wiem. Sugeruję lepiej się zorientować zanim się coś napisze :)

@Bartek

Kolana Ci się wyprostują, jak benefity pozostaną tylko w "wymieniankach" ;)

@Benek

W aktualnym ogłoszeniu o pracę technologa, które pojawiło się na GoWork 5 dni temu (https://www.gowork.pl/oferta/technolog,1TqB2w8do3KhFlLKYXI5Fy,cmachowo) piszą też, że wynagrodzenie, o którym pisałeś jest uzależnione od umiejętności i jakości pracy. Jaką stawkę godzinową Ci w takim razie zaproponowali i jakie masz doświadczenie? I czemu właściwie masz takie zdanie o dziale HR w GELG?

@Bartek

Gdyby Szef Produkcji w spółce był normalny, to dziś nie szukaliby technologów. BJ to kosmita. On ma chyba z wszystkimi "kosę". W Gelg technolog może się wiele nauczyć, choć już powoli nie ma od kogo.

@Były pracownik

Bardzo dziękujemy za opinię na temat naszych pracowników. Nie do końca pokrywa się ona z rzeczywistością. Technologów szukamy, gdyż firma się rozwija. A że jedne osoby odchodzą, a inne przychodzą jest to zjawisko naturalne w okresie dobrej koniunktury w gospodarce. Pozdrawiamy. HR

TakNie

Witam może ktoś się orientuje jakie jest wynagrodzenie w narzedziowni w Gelgu na początek i z kilku letnim stażem pracy ?

kotś
@anonim

Wszystko zależy od umiejętności . Operator CNC który zna się na pracy i jest samodzielny 25-30 zł na godzinę .

Tadek
@kotś

Brutto czy netto ?

@Tadek

Brutto

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 191 dni.

Co jaki okres czasu w GELG Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Bzyk
Nazwa działu: Produkcja

Witam, Jakich stawek można oczekiwać na stanowisku operatora wykrawarki rewolwerowej? Operator z 2 letnim doświadczeniem.

@Bzyk

Wszystko zależy od tego co dany kandydat potrafi. Płacimy rynkowo. Zapraszam na spotkanie. Proszę przesłać swoją aplikację na praca@gelg.pl Pozdrawiam HR.

Małgorzata

Nie wiem, dlaczego w ostatnim czasie przestaliście dyskutować o tym pracodawcy. Stwierdziłam jednak, że dobrą okazją do przypomnienia Wam o Grupiński Grzegorz Gelg Narzędziownia o trwającej tam rekrutacji. Aktualne oferty pracy znajdziecie na tej stronie: http://www.wypr.pl/oferty-pracy-gelg-narzedziownia-grzegorz-grupinski I co myślicie? Zechcielibyście podjąć tam pracę? Jestem bardzo ciekawa Waszego zdania, a zatem zapraszam do dyskusji!

TakNie3

a.

Myślę, że warto oczywiście podzielić się swoim doświadczeniem w pracy w Gelg jednak mam inne doświadczenie i jestem tutaj od lat. Prezes jest człowiekiem od którego dostałem szansę i za to dziękuję i mam nadzieję, że w przyszłości jeszcze ta szansa rozwinie się w nowe stanowisko. Na teraz jest ok ale chciałbym już robić coś bardziej odpowiedzialnego. Przychodząc do pracy umawiamy się na warunki i podpisując umowę się na nie zgadzamy. Jak dotychczas pensja zawsze była na czas i nikt mną nie pomiata.

Tak1Nie2

@a.

Krótko - jeśli tam FAKTYCZNIE pracujesz to chyba widzisz, że ta przyszłość jest coraz mniej obiecująca, pracy niestety też coraz mniej. I obyś tą pensję "na czas" miała też w przyszłym roku

@Benek

Dlaczego sądzisz, że w przyszłości sytuacja firmy może się znacząco zmienić? Pracodawca wspominał o jakichś działaniach? Masz jakieś informacje dotyczące tego tematu? Zachęcam Cię do opisania warunków zatrudnienia w firmie Grupiński Grzegorz Gelg Narzędziowni, dla wielu osób będzie to cenna wskazówka.

A.M.
@a.

@Benek , powiedzmy sobie szczerze , nie ma firm doskonałych . jeśli chodzi o GELG , firma z ogromnym potencjałem , jest dużo do zrobienia , ale nie możesz twierdzić że przyszłość w tej firmie nie jest obiecująca . pracuje w tej firmie kilka lat i uważam że firma wychodzi na wprost oczekiwaniom pracowników . Warunki pracy naprawdę nie są takie złe jak opisujesz . Tak jak napisałem wcześniej , nie ma firm doskonałych , w każdej jest coś do zrobienia , w jednej więcej , w drugiej mniej , najważniejsze że firma dąży do tego żeby atmosfera i warunki pracy były zadowalające . Nie wiem jak duże jest Twoje doświadczenie w pracy z innych firmach żeby móc porównywać np. GELG z innym zakładem pracy . Ja mam takowe doświadczenie i moge z całą odpowiedzialnością stwierdzić że nie masz racji .

@A.M.

Anna Rządzi Prezes, czyli Twój ... - szczerze to Ty, mąż, .... niewiele możecie. Potencjał ja go nazwę OLBRZYMI, wykorzystany w ... %. Nowe maszyny - trochę pracują ale czy tak będzie dalej? Nowa hala służy... sama wiesz dobrze do czego. Drobne kilka milionów, które powinny zarabiać. Warunki pracy - przykład - rękawice bhp ....., wynagrodzenie - pracownik - najniższe, inne stanowiska podobnie. Dążenie do czegoś a osiągnięcie tego - daleka droga i uważam, że dla Was niemożliwa do osiągnięcia. Mógłbym konkretniej tylko po co. Rozumiem, że Twoim zadaniem jest bronić firmy ale zrób to (o ile będziesz mogła) konkretnymi przykładami. Może czas się czymś pochwalić.... A jeśli o moje doświadczenie chodzi to może odpowiem tak - większe niż Twoje

@A.M.

Zapomniałem, przepraszam - najlepszą atmosferę w firmie to robią.... KAMERY - ulubiona zabawka kilku osób kierownictwa :) I to była chyba moja kropka nad i

A.M.
@Benek

@Benek Powiedz człowieku w takim razie , co Ty tam zrobiłeś żeby było lepiej ? Patrząc na Twoją postawę i podejście , jesteś tylko maszynką do narzekania , co jest najprostsze . Piszesz o rękawicach , stawiasz trzy kropki ...i tyle? ja nigdy nie miałem problemu z rękawicami w firmie ( z trzema kropkami też nie ) Monitoring to teraz norma praktycznie w każdym zakładzie pracy , tyle że skąd Ty możesz o tym wiedzieć ...

@A.M.

Anna no nie masz racji. Pochwaliłem potencjał (czego chyba nie zauważyłaś), który jest niewykorzystany i to nie narzekanie, to TOTALNA porażka. Z rękawicami nie miałaś problemu, bo używają ich pracownicy produkcyjni i już dawno przestali narzekać na ich fatalną jakość. Te trzy kropki to potraktuję uśmiechem. Skąd wiem? Może mam jeszcze imię podać albo może sobie sam wypowiedzenie umowy wypisać? Monitoring - rzeczy bardzo pożyteczna, NAPRAWDĘ. Ale w NORMALNYCH firmach on nie służy do śledzenia ludzi tylko raczej obiektów i przydaje się podczas wypadków. Żeby zwiększyć wydajność pracowników są inne, DUŻO skuteczniejsze metody (które ja akurat znam). Gdybym powiedział, kim jestem to nie musiałbym odpowiadać na pytanie co zrobiłem. Odpowiem co można zrobić (o czym już pisałem) - NIC nie można chyba że uda się trafić w gust Prezesa, o czym dobrze wiesz. Pamiętasz temat spawania kanistrów na plazmie? Lekko licząc - maszyna jest naprawiana 5 lat, dlaczego? Przecież wiesz. A zakończę pozytywnie - wszystko jest do zrobienia ale osobiście w tej firmie tego nie widzę w tym stuleciu.

Tak4Nie

@Benek

Forum nie jest miejscem na prywatne dyskusje między użytkownikami. Rozumiem, że nie jesteś zadowolony z warunków w firmie, co zatem Twoim zdaniem powinno się zmienić? Piszesz o sprzęcie, dlaczego sądzisz, że nie będzie dalej funkcjonował? Wspomniałeś też o odzieży roboczej, czy pracownicy zgłaszali zapotrzebowanie kierownictwu?

@Małgorzata

Lepiej prywatna dyskusja niż nic. Ktoś bystry wyciągnie właściwe wnioski. Wniosek dla Ciebie - gdybym mógł pisać bardziej rzeczowo, to bym to zrobił.

marta
@Małgorzata

Czy stanowiska biurowe zobowiązują do wyższego wykształcenia, znajomości języków, przygotowania praktycznego w skończonym kierunku studiów czy wystarczy poparcie odpowiednich znajomości? Jakie studia są preferowane, czy jest test językowy zanim otrzyma się stanowisko?

Małgorzata

@Benek, zachęcam Cię do bardziej rozbudowanego komentarza, ponieważ jest to ważne dla osób szukających zatrudnienia. Rzeczowe opinie mogą im pomóc w podjęciu decyzji o wyborze pracodawcy. Wspomniałeś, że prowadzone są rozmowy z pracodawcą, jednak bezskutecznie, a czy pracownicy rozmawiali z osobami na najwyższych stanowiskach? Napisz proszę, co rozumiesz poprzez degradację- czy w ostatnim czasie ktoś został zwolniony?

@Małgorzata

Małgorzata - tam rządzi prezes, reszta nie ma nic do powiedzenia. Nie można podpaść Pani dyrektor ekonomicznej, bo prędzej czy później się wyleci. To tyle jeśli chodzi o rozmowy. Pozostaje jeszcze rozmowa z .... Bogiem ;) A jeśli mowa o zwolnieniach to odchodzi Dyrektor Narzędziowni - można dyskutować czy został zwolniony czy zaproponowano "awans" nie do przyjęcia ;)

Małgorzata

@Benek, dlaczego tak negatywnie oceniasz pracę na innych działach? Jeśli faktycznie występują problemy, o których piszesz, to może warto porozmawiać z przełożonymi? Dlaczego sądzisz, że nie ma szansy na awans? @Dariusz, jesteś zainteresowany jakimś konkretnym stanowiskiem? Czy dostarczyłeś do firmy swoje CV?

@Małgorzata

Małgorzata. Proste i krótkie odpowiedzi: - oceniam tak firmę bo znam ją na wylot - rozmowy o problemach są i to tyle (nie mylić z ich skutecznym i szybkim rozwiązaniem) - nie wiem co nazywasz awansem, na awans o jakim ja myślę nie ma szans, powiem więcej jest coraz więcej szans na degradację Powiem Ci jeszcze "Małgorzata" że pewnie się znamy

Benek

Narzędziowni - praca OK, zarobki - nędza, awans - zapomnij. Jakieś pytania?

Benek

Możecie uznać tę opinię za pewnik. Gelg - narzędziwonia można tam pracować, idealnie nie jest ale jakoś leci. Gelg - nienarzędziownia UNIKAĆ!!! Na pewno zarobisz najmniej i nauczysz się jak pracować niezgodnie z BHP i wszelkimi możliwymi normami. Jak chcesz się cofnąć w rozwoju to tam jest właściwe miejsce

Tak7Nie

Małgorzata

@Jack, a czy firma Grupiński Grzegorz Gelg Narzędziownia obecnie poszukuje kogoś do pracy? Czy pracownik bez doświadczenia ma szansę na zatrudnienie? Jak podczas rozmowy kwalifikacyjnej sprawdzane są kompetencje kandydata? Warto o tym porozmawiać, ponieważ wielu kandydatów poszukuje właśnie takich informacji.

Małgorzata

@Jack Co masz dokładnie na myśli pisząc "pewniaka"? Czy miałeś na myśli to, że praca w Grupiński Grzegorz Gelg Narzędziownia jest stabilna i dobrze płatna? Czy ten pracodawca zatrudnia na umowę o pracę? Jaka atmosfera panuje pomiędzy pracownikami tej firmy? Przyszli kandydaci na pewno będą wdzięczni za nowe informacje.

Jack
@Małgorzata

Moim zdaniem jest stabilna i płatna na miarę. Atmosfera wg mnie koleżeńska i da się rozwijać dla osób które tego chcą.

Jogi

Podpowiedzcie czy warto aplikować? Jak atmosfera?

Jack
@Jogi

pracowałem i dobrze było/ nigdzie nie jest idealnie ale jak się sprawdzisz to masz pewniaka

Xf

Nie polecam... Pracowałem w narzędziowni parę lat temu... Gdy zabraknie tam paru majstrów to narzędziowni nie ma, a niewiele brakuje im do emerytury:)

Tak6Nie

ja

Widzę, że szukają technologów i koordynatorów produkcji. Nie ma wysokich wymagań, a można dostać fajną robotę jak kogoś taka interesuje.

new

Ilu Operatorów wykrawarki cnc szuka firma i na ile zmian praca?

Gni

Gdzie masz te ogłoszenia o pracę @zorientowany? Chyba nie tutaj, bo ja żadnych nie widzę, a z chęcią bym się dowiedział czy nie szukają tokarza do siebie. Znajomy opowiadał, że właśnie u nich zdobył sporo doświadczenia, zarobki też niezłe no i nawet jest możliwość awansu.

zorientowany

z tego co wiem sa ogloszenia o prace ale drugie dno to wynika z bardzo mocnej rotacji co jest:(

amd

szukają : szlifierza, frezera i ślusarza - do Narzędziowni/ zapraszamy do nas:)

zorientowany

tu sie nie moge zgodzic warunki placowe co najwyzej przecietne albo nizej te opinie negatywne sa blizsze prawdzie a pozytywne to tylko jednostkowe opinie

kam

zawsze aktualne oferty pracy mają na stronie firmowej : http://gelg.pl/praca ruszyły mocno zamówienia więc na pewno będą szukać - pracy jest kurcze sporo jak nie wszędzie w tej branży

ja

szukają, własnie pojawiło się ogłoszenie na technologa. Pozdrawiam

praca

Dajcie mi info pls czy szukają do pracy inżyniera z 2 letnią praktyką w technologii/ szukam pracy we Wronkach

gol
@praca

tak szukaja na programowanie nowej maszyny CNC oraz szukaja operatorów wykrawarki CNC - zbiera zgłoszenia Przemek Marchewka

gol
@praca

tak szukają teraz na programowanie nowej maszyny CNC oraz szukaja operatorów wykrawarki CNC - zbiera zgłoszenia Przemek Marchewka

zyg

no tak narzygać to zawsze łatwo, ja mam jednak pozytywne wspomnienia z Gelg. Teraz pracuję w Luboniu i tracę codziennie 3 godziny na dojazd - masakra

Tak2Nie1

praca w tym zakładzie to najgorsza rzecz jaką zrobiłam w życiu, zero rozwoju, zero motywacji, człowiek stara się i pracuje tyle lat, a doceniają donosicieli oraz bezmyślne i opryskliwe osoby.W GELGU panuje alkoholizm i dręczenie ludzi którzy pracują.Pracownik biurowy co godzinę chodzi kawę parzyć i nikomu to nie przeszkadza, a pracownik produkcji chce chwilkę odpocząć po zrobieniu tysiąca sztuk to już jest ze "nic nie robi" lub "za małe normy" i "że tak jak w tym zakładzie to nigdzie nie jest tak lajtowo" ŚMIECHU WARTE, Prezesa nawet na porządne krzesła do niższych stanowisk pracy nie stać. TEN ZAKŁAD TO JEDEN WIELKI SYF. Praca za 1750 brtto. proszenie sie o wszystko. Nawet kadrowy nie potrafi dobrze wynagrodzenia obliczyć - WSTYD. REMONT -nie potrafi pras naprawić, olej cieknie z prawie każdej prasy, liczniki nie liczą i a pracownik produkcji sam musi sobie radzić. jednym słowem GELG TO PORAŻKA

Tak9Nie

MPK

Cieszę się, że odszedłem. Zatrudnienie się okazało się porażką, pomyłką i cofnięciem w rozwoju. Takiego uwsteczniania nie życzę nikomu. Jak można, radzę omijać szerokim łukiem.

Tak11Nie

była pracownica

Faktycznie, zarobki marne, a na dodatek kobietom z malarni i tłoczni zabierają dodatek nocny jak jest miesiąc krótki i nie wypracuje się najniższej krajowej. A co do prezesa i jego podwładnym to szkoda słów, kierownik-dyrektor( wiadomo o kogo chodzi) to nawet rozmawiać z pracownikami nie potrafi tylko jakiś bełkot.I liczy się tylko norma i norma a jakim kosztem to nie istotne. Dobrze,że juz tam nie pracuje

sss

Pracowałem tam ale na szczęście szybko uciekłem. Cały ten Grupiński ma ludzi za śmieci!!!! zarobki naprawdę tragedia, najniższe w okolicy. Nie polecam i radze omijać jak najszerszym łukiem!

Zostaw opinię o GELG Sp. z o.o. - Ćmachowo

Chcę opublikować: