Opinie o Witoplast Kisielińscy S. j. w Rudno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Witoplast Kisielińscy S. j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Witoplast Kisielińscy S. j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Witoplast Kisielińscy S. j. w Rudno

Yen

macie ZFŚS?

ww
@Yen

mamy, powinna być o tym informacja np w ogłoszeniu o pracę ale widzę że nie ma, a to w sumie całkiem na plus działa

ww
@Yen

niektórym w sumie zależy na tym żeby to było a jak nie ma to np się mniej interesują firmą. wiadomo ze benefity też ważne

Marko

Biorąc pod uwage nowoczesnosc firmy zakladam ze magazyn tez jest zaawansowany technicznie. jakie pasuje miec uprawnienia żeby sie ubiegać o pracę. Ms Officem wózki widlowem, wzyżki. Co jeszcze?

@Marko

ms office jest potrzebny na magazynie?? do czego?? jakieś programy się na tym opierają czy co

@Marko

jeśli to bezsensowne pytanie to sory ale pierwsze słysze o czymś takim

hm

a co do ofert tak jeszcze dodam że nie zawsze wszystkie info są na ogłoszeniu

Visa
@hm

te co ważniejsze to jednak są. resztę sobie dogrywasz na rozmowie rekrutacyjnej bo po to ona jest żeby się zapoznać z warunkami i obowiązkami. do pracy cię to jeszcze nie zobowiązuje więc warto się wybrac

Doodo
@hm

Ms Office jest potrzebny prawie wszędzie.

Visa

za to o tobie nikt nic nie napisze ani nie powie bo nawet nie warto

Rick

Macie jakąś stołówkę zakładową, miejsce gdzie można sobie na spokojnie coś ciepłego zjeść?

@Rick

W poprzedniej robocie trzeba było w szatni siedzieć z kanapką, bo żywcem nie było gdzie usiąść jak człowiek...wolałbym tego uniknąć

odp

jest kantyna

@Rick

no to szczęście dla ciebie że już robota jest poprzednią

@:)

No nie bez powodu mnie tam już nie ma, nazbierało się trochę takich niby małych, ale wkurzających upierdliwości i szukam nowego miejsce, na razie mam właśnie witoplast na oku, zobaczymy czy coś z tego wyjdzie

@Rick

no i słusznie. chcesz wiedzieć coś więcej na temat witoplasta? służe informacją jak już tu jestem to w sumie czemu nie

@:)

Sporo już czytałem, ale jak coś się jeszcze urodzi, to będę mieć na uwadze, że mogę uderzać.

Nikt
@Rick

Kantyna jest ale czy można spokojnie zjeść to już bym się zastanawiał nad tym bo 15 minut to jest trochę mało na żeby zjeść dwa dania

@Nikt

Jak oceniasz poziom wynagrodzeń w Witoplascie? Na jakie zarobki powinien się nastawić nowy pracownik? Są jakieś premie i dodatki, czy sama podstawa? Myślę czy warto tu aplikować, takie informacje na pewno wiele wyjaśnią! :)

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Mer

@lobo a obowiązuje jakiś okres próbny tutaj? z np niższa stawką a dopiero później się podwyższa? czy nie ma czegoś takiego

tak, jest próbny

@Mer

stawka wiadomo, z czasem wzrasta

Mer
@max

czyli w miarę nabierania doświadczenia można liczyć na więcej i nie ma co się sugerować początkami. dokładnie o to mi chodziło zeby też mieć w głowie jakiś plan i wizje na przyszłość jak to może wyglądać

terenc

Dokładnie tak

max

nie twój interes, weź wracaj skąd przyszedłeś, nikt cię tutaj nie chce i nikogo nie bawią twoje wynurzenia

Szołdra
@max

Ja bardzo lubię czytać,moge dzięki temu dowiedzieć ze dobrze wykonuję to co każe mi góra

@Szołdra

czy nie własnie na tym polega praca?? idziesz i wykonujesz te obowiązki które masz przypisane?? jak ci się nie podoba coś zawsze możesz poszukać czegoś innego. może znajdziesz taką firmę w której wejdziesz jak pan i będziesz robił to co ci się podoba i nikt nie będzie cię z tego rozliczał a pieniądze zaczną spadać z nieba. powodzenia

Szołdra
@jj

Chyba nie zrozumiales,wiec spróbuję ci wytłumaczyć-gora każe przedewszystkim zarabiać pieniądze dla Firmy(waszym kosztem,stad częste obcinki premii),oraz trzymać w ryzach ludzi(zeby firma zarabiała coraz więcej),więc skoro trafiają się krytycy to wiadome jest ze moja praca przynosi efekty....tak było,jest i będzie

felix
@Szołdra

Witamy w kapitaliźmie, tak działa KAŻDA firma. W każdej liczy się zysk, tak skonstruowany jest obecnie świat. Jeśli chcesz to zmienić, to pisanie na goworku nie przyniesie żadnego efektu, żeby przyniosło to byś musiał/a odwalić globalny przewrót czy inną rewolucję. Albo się dostosuj. Sam się zwolniłem z Witoplasta, bo myślałem, że gdzie indziej będzie lepiej. I co? teraz dopiero jest tragicznie, do tego stopnia, że myślę poważnie nad powrotem, o ile dostanę taką szansę. Szanuj pracodawcę swego, bo zawsze możesz mieć gorszego, jak mawia stare, ludowe porzekadło...

Dzordz
@felix

To widzę ambicje na poziomie XD

@Dzordz

a co ciebie to obchodzi jakie kto ma ambicje i jakie doświadczenia ma związane z pracodawcami? chyba jeszcze nie dostałeś nigdy porządnie po (usunięte przez administratora) w jakiejś firmie.. wtedy byś może rozumiał o czym się mówi

Dzordz
@jj

I tu się różnimy bo dla mnie firma to miejsce gdzie mogę spokojnie wykonywać swoją pracę. Współczuję kariery zawodowej w takim razie :D

@Dzordz

chyba totalnie się nie zrozumieliśmy, ale czego się spodziewać po gościu który raz jest byłym pracownikiem a raz klientem ;) nie pozdrawiam

Filip

Marco miałem okazję dawno temu pracować na magazynie daj sobie spokój z tą firmą a w szczególności z magazynem.(usunięte przez administratora) jeden na drugiego gada sprzedają się na wzajem (usunięte przez administratora) tam wózki są zwykłe na butle gazową w mag akumulatorowe i jeden wysokiego składowania z kamerą Marco poczytaj sobie wszystkie wcześniejsze komentarze na tym forum odnośnie pracy na magazynie w witoplascie a jak dalej cię te opisy nie zrażą to twoja sprawa a jak już znajdziesz się tam to napisz na tym forum czy miałem rację pozdrawiam

Dominik

po jakim czasie dostaje się odpowiedź z wynikiem rekrutacji na produkcję?

enola
@Dominik

Na produkcję to nawet jeszcze w trakcie rozmowy.

@enola

serio to taka szybka akcja? wymagają tam czegoś konkretnego czy tylko chęci do pracy

enola

Tak. Zależy od stanowiska

@enola

dzięki wielkie, przy najbliżej okazji uderzam do was i mam nadzieję do zobaczenia

dream
@Dominik

a jakiej okazji potrzebujesz? na stronie firmy wisza 3 aktualne oferty z tego co widze

@Dominik

Daj znać jak wyglądał proces rekrutacyjny i czego wymaga się od kandydata w Witoplast. :) Ciekawi mnie szczególnie jaką proponują kasę na start, powiedz proszę co Ci zaproponowali. :)

lobo
@Piotr

jak cie kasa ciekawi to sam idz na rozmowe przedstaw co mozesz zaproponowac firmie i wtedy mozna rozmawiac o kasie.

Max

Na jakich maszynach najwięcej pracujecie?

operator
@Max

Z tego co ja wiem to są jedne z najlepszych i najnowocześniejszych maszyn na rynku także nie byle co.

Frey

Korzystał ktoś z formularza aplikacyjnego? Można podesłać dokumenty, nawet jak nie ma oferty na interesujące mnie stanowisko?

Móc to można ;)

@Frey

Ale jaki efekt przyniesie, to już ciężko przewidzieć...

@Frey

Niemniej, na pewno większy niż nicnierobienie i czekanie na cud

@Frey

Także wysyłaj śmiało ;) PS. Sorry za spam, taki strumień świadomości miałem.

Frey
@Elson

W takim razie wysyłam, jak przyniesie to jakiś efekt to dam znać tym zainteresowanym

Aneta
@Elson

Od razy zapytam - czy wiesz może ile się czeka później na odpowiedź po wysłaniu takiego formularza? Czy firma wysyła nam wiadomość nawet gdy nie jest nami zainteresowana by kandydat wiedział na czym stoi? Jak dalej wygląda rekrutacja w Witoplascie?

@Aneta

Sam tego nie robiłem, więc nie jestem w stanie nic specjalnie powiedzieć w tym temacie

@Aneta

Ale podejrzewam, że rekrutacja w następstwie wygląda tak jak standardowy proces, nie sądzę, aby miało się to specjalnie różnić

ncbwjh

Jak odbywa się nadruk na tworzywach sztucznych? pracuje w drukarni od lat ale raczej specjalizacja węższa niż nadruk na formy przestrzenne.

gosc
@ncbwjh

Chcesz, żeby ci caly proces opisać? Ciężko tak, to najlepiej naocznie

ncbwjh
@gosc

Może nie cały proces ze szczegółami ale chociaż tak ogólnie jakoś. no chyba że są jakieś filmiki w sieci i warto czegoś poszukać?

Mariusz

Po jakim czasie dostaje się umowę o pracę?

Polio

czy ta pierwsza umowa na 3 miesiące to jest taki umowny okres próbny?

Polio

były przypadki gdzie ta umowa nie została przedłużona?

Sero
@Polio

Pewnie tak, jak ktoś się nie wywiązuje z obowiązków, to go nikt na siłę trzymał nie będzie

@Sero

no to w takich przypadkach właściwie jest to oczywiste.. świetnie w takim razie dobrze to wszystko wygląda i chyba nie ma co się zastanawiać

...

Mona aka Albert Einstein moje gratulacje za wysoki współczynnik ilorazu inteligencji, którym raczych wszystkie przypadkowe ofiary czytające twój popis (usunięte przez administratora) i obrzydliwości.

snejk

Czy osoby bez doświadczenia zawodowego też mają szansę na pracę?

Milik
@snejk

wydaje mi się że pojawiały się i takie oferty pracy ale to trzeba by być na bieżąco ja tak nie do końca jestem. raz sprawdzam raz nie sprawdzam

Amok
@snejk

z tego co się orientuję, to celują raczej w doświadczonych pracowników...ale może nie szkodzi zadzwonić/napisać maila i podrzucic swoją kandydaturę? rzucam pod rozwagę

nikt nie zmusza tu nikogo do pracy, można się zwolnić i iść tam gdzie jest waszym zdaniem lepiej, a pamiętajcie że dobrze jest tylko tam gdzie nas nie ma, no chyba że ktoś sobie własną działalność otworzy i będzie panem samemu sobie. ale to też nie takie kolorowe jak mogłoby się wydawać. moim zdaniem firma jest całkiem porządna. jest się do czego przyczepić, ale też nie przesadzajmy w drugą stronę

Dax
@ja

To z własną firmą to prawda, brat jakiś czas temu założył działalność, życia to chłop nie ma, ciągle na telefonie, albo z nosem w komputerze. Już nie mówiąc o pandemii, ledwo się utrzymał na powierzchni...ale to to się chyba każdemu przedsiebiorcy dało (niektórym nadal daje) w kość... Ja nie mam takich ambicji, żeby iść w coś swojego, dobrze mi sie pracuje pod kimś, bylebyło uczciwie.

Jurko
@Dax

żeby mieć coś swojego to też trzeba mieć łeb na karku. nie kazdy się do tego nadaje. inni wolą wykonać swoją robotę i iść po prostu do domu. nie przejmować się nie odbierać telefonów nie pracowac 24 h na dobe. Ja należe właśnie do tej grupy i dobrze mi z tym

zibi

witam mam pytanie mianowicie czy w tej firmie można liczyć na stabilne zatrudnienie ale takie wiecie, z prawdziwego zdarzenia, bardzo zależy mi na stałej pracy na lata, w ciągu ostatniego roku z przyczyn niezależnych musiałem zmieniać pracę 3 razy...i mam tego dość, chcę aplikować do was ale nie chcę powtórki z rozrywki dajcie proszę znać, czy jest możliwe zatrudnienie się na dłużej i czy ktoś z was może pracuje tutaj od lat i może potwierdzić...

Bond
@zibi

Chyba każdemu zależy na stałej pracy, nie na chwilę a właśnie na lata ;)

Bond
@zibi

Ja od siebie powiem, że pracuje tu już ponad 5 lat, przez ten czas niektóre rzeczy się zmieniały inne pozostawały takie same. Wiadomo raz było lepiej ale raz gorzej. Ale to mój najlepszy pracodawca i nie zmieniam go (chyba że on zechce mnie zmienić) bo mogę trafić gorzej tak jak w przeszłości.

Roberto36
@Bond

A na jakim tle ten pracodawca wyroznia sie na tle poprzednich ze uwazasz go za najlepszego? Jakie oferuje benefity pozaplacowe? Czy jest prywatna opieka medyczna, multisport i ubezpieczenie na zycie? Czy sa dofiansowania do zajec takich jak nauka jezyka czy kursy branzowe? Czy sa owocowe dni w kuchni i duzy wybor herbat? No i jak z kawa , jest dobry ekspres i kawa?Czy jest w biurze chill out room? Jak z praca z domu ? Ile razy w tygodniu mozna? No i jak z premiami? Czy premia roczna to wychodzi dodatkowa pensja czy wiecej?

Karlos

Wiem, że firma specjalizuje się w wytwarzaniu różnego rodzaju tub laminatowych i tym podobne. Moje pytanie jest takie, czy wytwarza coś jeszcze o czym nie wiem?

Wezyr
@Karlos

Wytwarza jeszcze prócz tego pojemniki i butelki, pudełka i pojemniczki np na pastę do butów a nawet nakrętki i ogólne zamknięcia

@Wezyr

Tak myślałem że może być tego więcej

@Wezyr

Czy jest to podzielone jakoś na działy przy produkcji czy wszystko razem?

odp
@Karlos

firma jest podzielona na poszczegolne działy i stanowiska pracy, nie przez produkty

Hugo

Na stronie widzę że co jakiś czas wprowadzacie nowości. Mam pytanie czy można się ubiegać o pracę w kreatywnym zespole czy jest to grupa zamknięta z zerową rotacją? Może przydałby się ktoś nowy? I jeszcze jedno, jaki mniej więcej zakres pracy mają pracownicy tego działu?

@Hugo

Wiesz co, ubiegać zawsze się można, ale trzeba mieć na uwadze, że nie zrobią czystek w zespole tylko, żeby ciebie zatrudnić. Ja bym ci sugerował mimo wszystko wysłanie aplikacji inicjującej - na stronie znajdziesz formularz do wypełnienia. Jeżeli masz już jakieś dośwadczenie w pracy kreatywnej, to podeślij portfolio, jeżeli będzie godne uwagi, to może to podnieść szanse. Warto spróbować, bo nie masz nic do stracenia tak na dobrą sprawę.

Malten
@Steelskin

a ty wysyłałeś taką aplikacje albo znasz kogoś kto to robił i faktycznie przyniosło to efekt?

@Malten

Nie wysyłałem, nie znam nikogo kto by to robił, więc rzucam luźno propozycję. Na pewno przyniesie większy efekt niż nicnierobienie i czekanie na cud.

Malten
@Steelskin

no rozumiem że to luźna propozycja ale zawsze lepiej dopytać czy jest tutaj ktoś taki kto ma z tym doświadczenie. Pewnie jest to lepsza opcja niż nicnierobienie jak to nazwałeś, ale zbytnia nachalność to też nie jest dobra cecha

@Malten

Ja mówię co uważam i co ze swojej strony polecam, a Ty zrobisz tak jak tam sobie chcesz i jak uważasz że jest lepiej dla Ciebie. Zgłaszanie się do pracy to żadna nachalność.

Na czym polega tutaj program Pro Engineer?

dr

a wygooglować to nie łaska? wszystko jest od razu po wpisaniu (sprawdziłem specjalnie dla ciebie) jest to używane przede wszystkim po to żeby wykonać detal szybko i w jednym miejscu

@dr

Okej czyli rozumiem że na żadne szczegóły nie ma co liczyć i muszę sobie sam poszukać

masakra

Albert chłopie, tobie za to płacą, że tak w wolnych chwilach piszesz jakieś wypociny tutaj? Serio ci się chce? Nie ze coś, ale każdy ma już po kokarde tego co tam sobie produkujesz, sam typie zarzekasz się, że już nie pracujesz, a każda okazja to wpis na goworku. To nie brzmi zdrowo. Weź znajdź sobie jakieś hobby, nie wiem szachy na pobudzenie szarych komórek? Masakra jakaś. Wiem, że zaraz pewnie poleci w moim kierunku jakiś niewybredny hejt prosto z rynsztoka (a po ludziach ze wsi jedziesz, że nie rozumieją, gdzie to delikatnie mówiąc problem leży po twojej stronie). Daj se siana.

Zostaw merytoryczną opinię o Witoplast Kisielińscy S. j. - Rudno

• Jak się pracuje w Witoplast Kisielińscy S. j.?

Zobacz opinie na temat firmy Witoplast Kisielińscy S. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 168.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Witoplast Kisielińscy S. j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 6 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Witoplast Kisielińscy S. j.?

Kandydaci do pracy w Witoplast Kisielińscy S. j. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Witoplast Kisielińscy S. j.
3.9/5 Na podstawie 947 ocen.

Witoplast Kisielińscy S. j.