Opinie o Witoplast Kisielińscy S. j. w Rudno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Witoplast Kisielińscy S. j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Witoplast Kisielińscy S. j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Witoplast Kisielińscy S. j. w Rudno

Pewnie sam to napisałeś i sobie z samym sobą pionę teraz zbijasz. Niektórzy nie dostają nawet tych "paru groszy". Ale standardowo, dostać to jeszcze trzeba się doczepić i doszukiwać ukrytych zamiarów. Spoko, może uda się załatwić, żebyś następnym razem ty nie dostał i żeby przeszło to na poczet osób, które będą doceniać i cieszyć się z dodatku, a nie marnować na takich malkontentów jak ty. Szkoda gadać to na takich typów jak ty.

eh

jakbyś nawet grosza nie dostawał to też byś jojczał że nic nie ma. takie są właśnie czasy

Ciekawy

A moze ktos podpowiedziec jak praca magazyniera?

@Ciekawy

W jakim sensie pytasz?

Hornet
@Video

Pytanie sprzed 4 lat...więc już chyba nieaktualne ;)

mag
@Hornet

Ale dla innym mogłoby być aktualne. ktoś pracuje jako magazynier? może opisać jak warunki, zatrudnienie, obowiązki, stabilność pracy?

????

Witam pracuje w Witoplście bardzo cenię sobie tą pracę wiem że jest dużo złych wypowiedzi ale ludzie gdzie znajdziecie firmę w ktorej macie socjal wypłacany koperty na Boże Narodzenie i Wielkanoc nie wspominając o paczkach to firma prywatna robią to z własnej woli nikt napewno nie będzie pracowników lizał po(usunięte przez administratora). Są gorsze momenty niestety oni muszą trzymać to twardą ręką bo tu jest coraz więcej ludzi . Życie nie jest usłane różami ????pozdrawiam

a w którym miejscu on napisał że chciałby mieć tą lepszą pracę? jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to wcale nie czytaj

@????

Firma jest w porządku, taka prawda, ci którzy narzekają nie mieli najwyraźniej do czynienia z naprawdę złym prracodawcą...i nie życze im tego ale zdobywa sie wtedy inny punkt widzenia....

zabawne
@????

(usunięte przez administratora) Moze jak bys kiedys pracowal w jakiejs normalnej firmie w ktorej masz standardowo: -premier roczne -pakiet medyczny i multisport -ubezpieczenie na zycie -bony obiadowe - dofinansowanie szkolen - owocowe dni w kuchni. i dobrze wyposazona kuchnie z dobra kawa i duzym wyborem herbat, przekasek (pistacj,orzechy) i napojow to przejrzysz na oczy ze oferta Wito to smiech na sali, dobra dla ludzi zadowalajacych sie byle czym.

Found
@zabawne

nie masz żadnego prawa oceniać ludzi którzy z własnego wyboru chcą i lubią tu pracować. Tobie nie odpowiadało? okej, nikt nie pytał ale niech będzie. ale nie powinno cię obchodzi co uważa ktoś inny :) zajmij się swoim życiem, bo chyba go nie masz skoro nadal chce Ci się tutaj wypisywać

Ruda

Są tam jakieś ciacha do wyrywania??

@Ruda

idziesz do pracy czy na podryw???

heh
@Video

a jest szansa na połączenie przyjemnego z pożytecznym?

@heh

nie wiem, nie próbowałem

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Katerina

Jest jakiś dojazd z Minska Maz jak ktoś nie mobilny?

@Katerina

Zawsze można sie z kimś zrzucić na paliwo i dojeżdzać razem

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

gregory33

mnie interesuje jakie sa dodatkowe benefity pozaplacowe. Czy pracodawca zapewnie takie podstawoe benefity jak karta MultiSport i ubezpieczenie zdrowotne ? Czy sa owocowe dni z owocami w kuchni? CZy jest chill out room z konsola/pilkarzykami? Jaki jest budzet przewidziany na szkolenia/konferencje dla pracownika? Jak wygladaja premie roczne? Czy jest to 5%-10% zarobkow rocznych czy wiecej?

Dzejson

Proponuję ograniczyć oglądanie filmów SF

normalny
@Dzejson

ale jakie S-F, jesli chce sie zatrudnic w biurze to przeciez pyta o standardowe rzeczy. ja bym nie poszedl pracowac do firmy ktora nie oferuje przynajmniej takich benefitow.

AD
@gregory33

(usunięte przez administratora) oprócz paczki z mięsem na święta - bo musi gdzieś trochę kasy upłynnić przed końcem roku, bo mu większy podatek dowalą to nie ma nic - no i na urodziny starego jest tort ???? , żadnej opieki medycznej, owoców, nic, null, zero.

gregory33
@AD

to jak zero benefitow to szkoda czasu na taka robote. teraz rynek pracownika , wiec niedlugo nikt tam nie bedzie chcial pracowac. Obecnie za mniej niz 5k na reke i dobre benefity to szkoda marnowac czasu na robote.

lukasz
@gregory33

Słuchaj a podasz mi adres firmy gdzie płaca 5 koła na rękę? szukam takiej ale niema niestety w okolicy i musze robić za mniej

@gregory33

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

????

Witam pracuje w Witoplście bardzo cenię sobie tą pracę wiem że jest dużo złych wypowiedzi ale ludzie gdzie znajdziecie firmę w ktorej macie socjal wypłacany koperty na Boże Narodzenie i Wielkanoc nie wspominając o paczkach to firma prywatna robią to z własnej woli nikt napewno nie będzie pracowników lizał po(usunięte przez administratora) Są gorsze momenty niestety oni muszą trzymać to twardą ręką bo tu jest coraz więcej ludzi . Życie nie jest usłane różami ????pozdrawiam.

Cóż
@????

Złe wypowiedzi to głównie jeden sfrustrowany koleś pod nickem pewniego uczonego, masakra jakaś z tym typem, nie ma się co przejmować tym co pisze, bo to jakaś chora jazda, zwłaszcza, że jest niby byłym pracownikiem, to nie jest normalne, żeby siedzieć na profilu byłej firmy i pisać takie rzeczy

ezo
@????

prawda a jak to mówi stare mądre powiedzenie wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ;)

Stefan bobek

Dlaczego butelki i wtrysk pracują w swięta wielkanocne, a inne działy mają wolne? To nie fair.

Nora

dokładnie tak. nic dziwnego w tym nie ma, nie kazda branża czy nie każde stanowisko może sobie pozwolić żeby tak po prostu przerwać pracę. Biorąc się do takiej roboty trzeba mieć tego świadomość

Cóż
@Stefan bobek

Życie rzadko kiedy jest fair

Ryży

Ja awansowałem jestem zadowolony nie narzekajcie...

Aneta
@Ryży

Hej, w jaki sposób udało Ci się awansować w Witoplaście? Czy trzeba się w jakiś szczególny sposób wykazać czy może po prostu pracodawca patrzy na ogół starań? I z jakiego stanowiska na jakie? :)

Trybik
@Aneta

Jak to w jaki? pracował, został doceniony i awansowal. Co ty Aneta nie wiesz jak wygląda procedura awansu?

W czym specjalizuje się Witoplast? Co jest najczęściej wytwarzane? Jakich pracowników najczęściej się poszukuje?

toto

Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych

@toto

A jeśli chodzi o drugą część pytania? Na jakie stanowiska jest największy popyt?

toto

Nie jestem w stanie powiedzieć, nie prowadzę statystyk. Raczej fizycznych

Ty się doczepiłeś, ma prawo się spinać.

za to ty jesteś gatunkiem całkowicie mózgu pozbawionym. nie rozumiesz najprostszych zdań tylko tłumaczysz je sobie po swojemu i potem takie kocopoły właśnie wychodza jak ten. zastanów się najpierw a potem się do klawiatury zabieraj

Moris

hej, wie ktoś coś o wolnych wakatach do firmy?

Diesel
@Moris

Z tego co mi wiadomo to firma caly czas przyjmuje nowych pracowników.

@Diesel

no to już jest całkiem niezła informacja, a gdzie w takim razie najlepiej szukać ofert?

@Diesel

i czy lepiej to robić internetowo, czy np zaniesienie cv do siedziby firmy też by przyniosło jakiś efekt?

Diesel
@Moris

Mozna i tak i tak. To juz Twoja kwestia jak Ci wygodnie. Jeśli Twoje CV ich zainteresuje to będą dzwonic i umawiać na rozmowę rekrutacyjna Ogłoszenia o pracę sa co jakiś czas wystawiane na stronie minskmaz.com w zakładce Ogłoszenia praca na stale

dzięki wielkie za pomoc

Anton
@Diesel

dobrze, że piszesz o tej stronie bo sam osobiście o niej nie słyszałem i pewnie szukałbym na jakimś pracuj czy coś w tym stylu

????

Mimo że mamy ciężkie czasy szefostwo pamięta że pracują na nich ludzie a nie zwierzęta mimo że ludzie czasami przesadzają z opinią biorą co dają ale źle mówią .

mariusz_el

dzien dobry, jakie sa warunki pracy w biurze dla project managera? ile razy w tygodniu mozna pracowac zdalnie? jakie sa benefity pozaplacowe? oczywiscie poza karta sportowa i prywatna opieka medyczna bo to teraz wszedzie standard. czy dla managerow sa auta sluzbowe? jak ze szkoleniami? czy np studia podyplomowe albo certyfikaty sa dofinansowane? Czy tak na 13-15 tysiecy brutto mozna liczyc na tym stanowisku w Witoplascie?- mowie bez premii rocznych.

rogal
@mariusz_el

Panie Mariuszu 15 tysiecy brutto to w Witoplascie przy sprzyjajacych wiatrach zarobi pan kwartalnie. Benefitow pozaplacowych zadnych nie ma. To nie jest korporacja a lokalna firma ktora korzysta na tym ze w okolicy jest spore bezrobocie wiec moze placic male stawki nie oferujac zadnych dodatkow. Wielu ludzi pracuje tu tylko dlatego ze nie ma zadnej innej alternatywy po cichu marzac ze uda im sie stad uciec. Niestety zycie to nie serial w tv gdzie wszyscy pracuja w szklanych biurowcach i zarabiaja fajne pieniadze. Realia sa takie ze moze 5% jest w stanie sie stad wybic i uciec z tego piekla. To jest smutna rzeczywistosc Polski powiatowej.

it

(usunięte przez administratora)i reszta Wasze dane są właśnie sprawdzane Do zobaczenia wkrótce

Miasta blasta

I przeczytałem wcześniejsze komentarze odnośnie pracy na mag i widzę że nie byłem jedyną osobą której ten sam problem dotyczył czyli jest coś na rzeczy , że na mag nie jest tak jak powinno być

Ciekawy

Witam, jak sie maja zarobki w Witoplascie do zarobkow w pewnej duzej piekarni nieopodal? Pracuje w tej piekarni, wyciagam +- 4000 netto za 6dni w tygodniu po 8h i na 3 zmiany. Czy aplikujac do Witoplastu mam szanse na poprawe warunkow?

@Ciekawy

Zostań. Pracowałem w Wito przez rok i najlepsza wypłatę jaką tam wziąłem to 3400 zł. Nie wiele jak za nocki, weekendy, święta. Tak więc nie licz na dużo więcej. Dobrze zarabiają tam "starzy pracownicy" i w sumie nie ma się co dziwić

linearis

Ci starzy co duzo zarabiaja tez kiedys zarabiali tyle co ty na poczatku. siedz , pracuj , badz cierpliwy i tez bedziesz za wiele lat zarabial jak oni. kazdy by chcial odrazu kupe kasy. tak jest wszedzie .

@linearis

Akurat już tam nie pracuje. W nowej pracy zacząłem od pułapu 3,600 zł a w wito od ok 2800 tak więc twoje gadanie nijak się ma panie mądry. Święta, weekendy w domu, w nocy normalnie śpię jak człowiek. Byłem, zobaczyłem, podziękowałem ale ludzi poznałem naprawdę spoko

MariaM

Planuje aplikować na takie stanowisko - możecie coś na ten temat powiedzieć? Jak wyglada proces rekrutacji, i sama praca? (usunięte przez administratora)

Noga Taboreta

Nie wiadomo - ale kasę maja, rozbijają się tylko samochodami, nie inwestują w marketing, a klienci są - ale głównie dzięki ludziom - a ci rzeczywiście powoli emigrują tam gdzie jest większe poszanowanie ich pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Witoplast Kisielińscy S. j. - Rudno

• Jak się pracuje w Witoplast Kisielińscy S. j.?

Zobacz opinie na temat firmy Witoplast Kisielińscy S. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 168.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Witoplast Kisielińscy S. j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 6 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Witoplast Kisielińscy S. j.?

Kandydaci do pracy w Witoplast Kisielińscy S. j. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Witoplast Kisielińscy S. j.
3.9/5 Na podstawie 947 ocen.

Witoplast Kisielińscy S. j.