TOP 2001

Białystok

Opinie o TOP 2001

Lego

Wykorzystuje ludzi i później nie płaci ul.octowa 4c później nazwy firmy tylko zmiana najlepszy oszust i cwaniak nigdy nikomu nie polecam

gizmo

nie polecam tam pracy nikomu kierat a po zatym przestał płacic na czas bo stracił sporo przetargów nie długo tego topu nie bedzie ludzie lepiej złom zbierac

gizmo

szef to gosc za którego powinna wziąc sie izba skarbowa z pierdla by nie wyszedł [usunięte przez moderatora] powinien gnic w pierdlu za swoje przekrety ,gdzie sa słuzby które zajmuja sie takimi oszustami

gizmo

szef kawał [usunięte przez moderatora] syf jeden wielki syf menadzerowie do [usunięte przez moderatora] ,stawki do [usunięte przez moderatora] brak słow kierat

Zostaw opinię o TOP 2001 - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOP 2001