Opinie o Stępień Sp. z o.o. w Radom

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Stępień Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stępień Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stępień Sp. z o.o. w Radom

braksłów!

Tam chyba ktoś nie panuje nad sytuacją. Przerost formy nad treścią. Brak szacunku do każdego człowieka, rotacja ogromna!!!

Oburzony
@braksłów!

Dokładnie tak brak szacunku dla pracowników

braksłów!

Robert
@braksłów!

Właśnie ... ktoś zapanował nad sytuacją i ci co robili zamieszanie i próbowali dezorganizować pracę zespołu, Firmy zrozumieli bardzo złe swoje działanie i już ich niema . Najpierw wydaje mi się że bardzo powinni podziękować za uczenie ich i włożenie ogromu pracy aby dzisiaj byli TU GDZIE SĄ . Także na przyszłość proszę się zastanowić przed napisaniem czego kolwiek , i przypomnieć sobie swój poziom pracy sprzed 3 lat i dzisiaj i KOMU to Zawdzięczają !!! Życzę powodzenia i dużo zdrowa .

@Robert

Pani Roberta ....koń by się uśmiał...????????????????....a krokoń by zdechł????????????????????????

Wanda

No to co ciekawego w tym taborze? I jak serwisy i przebiegi? Przestarzały to jakie roczniki według Ciebie? Do 2005 max?

pracownik .

Panie Deja niech pan się nie ośmiesza. może niech pan najpierw przyniesie dokumenty z wyjazdu rozliczy się pan z pobranej zaliczki euro i zł , przestanie pan może pić , i zacznie myśleć bo to na pewno bardzo by się przydało panu to chociaż kilka dni . A jak pan wytrzeżwieje to wtedy proszę napisać jak " zawodowy kierowca " dba o powierzony mu sprzęt że nie potrafi nawet koła sobie wymienić i stoi na autostradzie bo zapomniał wziąć klucza do kół ,że nie potrafi odkręcić koła z zapasu przy naczepie a jak włoski mechanik pana szuka poł godziny i słyszy ja to mam w (usunięte przez administratora) mogę stać i tydzień mam płacone na dniówkę to ja (usunięte przez administratora) . Więc wybaczy pan ale z takim pracownikiem mało kto będzię chciał pracować . Pozdrawiamy mimo to i zyczymy wielu sukcesów w dalszej pana pracy zawodowej . Tak apropo to właściciel okazał się nie samowitą cierpliwością pracując z panem tyle czasu .....

pracownik .
@Robert

Bardzo rozsądna

Oburzony Nowy wpis
@braksłów!

Dokładnie tak brak szacunku dla pracowników

Oburzony Nowy wpis

Tragedia pracodawca nie poważny pracowników traktuje jak (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ciągle mu coś nie pasuje

Klient

Bardzo profesjonalne podejscie, kompetenti pracownicy

madry Nowy wpis
@Klient

wszystko na czas, polecam

Magda Nowy wpis

Ja byłam na rozmowie i było bardzo ok

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Stępień Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
meryl

jest w porzadku

Jest w porzadku, kasa na czas

Jak w Stępień Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Wanda

a tego typu podejście z czego może wynikać? zawsze tak było czy coś się stało, że przestał słuchać? chodzi teraz o zdanie odnośnie awansu lub podwyżek czy czegoś innego, bo to może zależy od kontekstu? :(

Zbigniew

Jak dokłada obowiązków to chyba i w umowie powinny się zmienić warunki. Czy takie ustalenia są ustne i pracownik czy ma, czy nie ma ochoty musi się na nie zgodzić?

Wszystko zależy od kwalifikacji i doświadczenia

Aneta

Czyli ogólnie polecacie to miejsce? Fajnie brzmi ta opcja dodatkowego wynagrodzenia pracy w zamian za sukcesy w niej.

Roztropna

Na rządzie jest dobrze Trzeba wszędzie pracować ja dostałam ostatnio kasę po skwotowaniu i pozytywnym zakceptowaniu przetargu roboty nie powiem byłam zaskoczona ze zaproponował mi dodatkowa kasę . Trochę rzadko to się dzieje ale jak człowiekowi coś wyjdzie dodatkowego to kasę daje jest niezłe

Juan

To porzadny pracodawca pracuje 10 lat jest super

Juan

To super pracodawca pracuje 10 lat i nie narzekam nikt za darmo pieniedzy nie placi do pracy a nie do pisania glopot

obecny

Ci którzy chcą pracować pracują nie patrzą na innych , moim zdaniem każdy powinien pisać o sobie . Jak jest tak bardzo żle to zobacz że ludzie u niego są nauczeni fachu i wyszkoleni nie mają problemu z pracą nigdzie . oczywiście oprócz niektórych których tu nie chcę poruszać prawda pracuś ???? nie jest nigdzie łatwo jak ktoś chce się czepiać zawsze coś znajdzie najlepiej zacząć od siebie . Zyczę wszystkim powodzenia i pamiętaj że to co się zasieje wraca.

mazurek z mazur

Ciekawe, czy pracodawca tez moze z imienia i nazwiska opisac poczynania pracowników? np jakies dziwne zwolnienia lekarskie?

nicki

ale był jeden komentarz o pracownicy rzekomo - sama chciała zeby go usunac

Czemu pracownicy mieliby usuwac wątek z etransortu o którym pisał pracuś? Przecież tam są opinie o firmach a nie o pracownikach..

maxim

ciekawe kto wypisuje takie opinie, pewnie jacys życiowi nieudacznicy...

ziomek

Hej, jak tu teraz z rotacjami o których pisał @yugo powyżej. Może teraz jest szansa na umowę o prace na czas nieokreslony?

dada

a jak się ma podejście i traktowanie pracowników w biurze (usunięte przez administratora)?

Zostaw merytoryczną opinię o Stępień Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Stępień Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stępień Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stępień Sp. z o.o.?

Stępień Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 16 ocen.
  • 78
    26-680 Radom