Stępień - Mazowszany

Radom

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 13 ocen.

Opinie o Stępień - Mazowszany

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stępień - Mazowszany

mazurek z mazur

Ciekawe, czy pracodawca tez moze z imienia i nazwiska opisac poczynania pracowników? np jakies dziwne zwolnienia lekarskie?

nicki

ale był jeden komentarz o pracownicy rzekomo - sama chciała zeby go usunac

*

Czemu pracownicy mieliby usuwac wątek z etransortu o którym pisał pracuś? Przecież tam są opinie o firmach a nie o pracownikach..

pracuś

Maxim, w tej firmie, w biurze średni czas pracy to ok. jednego roku. Mocno średnią zawyża Agata, która pracuje ponad 5 lat. Po niej najdłużej pracujący pracownik ma ok. półtora roku pracy. Odpowiedzcie sobie sami jak tam jest. Zresztą zapewne i tak zniknie ten post. Na etransporcie, to cały wątek usunęli. Prezes czuwa.

anonim

(usunięte przez administratora)

maxim

ciekawe kto wypisuje takie opinie, pewnie jacys życiowi nieudacznicy...

ziomek

Hej, jak tu teraz z rotacjami o których pisał @yugo powyżej. Może teraz jest szansa na umowę o prace na czas nieokreslony?

yugo

w biurze?, cały czas są przyjęcia ktoś przychodzi pracuje tydzień kto bardziej odporny nawet do roku (incydentalne przypadki)także niech każdy odpowie sobie sam jak jest w biurze. Rotacja okropna.

dada

a jak się ma podejście i traktowanie pracowników w biurze (usunięte przez administratora)?

Zostaw opinię o Stępień - Mazowszany - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stępień - Mazowszany