Stępień - Mazowszany

Radom

Opinie o Stępień - Mazowszany

mazurek z mazur

Ciekawe, czy pracodawca tez moze z imienia i nazwiska opisac poczynania pracowników? np jakies dziwne zwolnienia lekarskie?

nicki

ale był jeden komentarz o pracownicy rzekomo - sama chciała zeby go usunac

Czemu pracownicy mieliby usuwac wątek z etransortu o którym pisał pracuś? Przecież tam są opinie o firmach a nie o pracownikach..

pracuś

Maxim, w tej firmie, w biurze średni czas pracy to ok. jednego roku. Mocno średnią zawyża Agata, która pracuje ponad 5 lat. Po niej najdłużej pracujący pracownik ma ok. półtora roku pracy. Odpowiedzcie sobie sami jak tam jest. Zresztą zapewne i tak zniknie ten post. Na etransporcie, to cały wątek usunęli. Prezes czuwa.

maxim

ciekawe kto wypisuje takie opinie, pewnie jacys życiowi nieudacznicy...

ziomek

Hej, jak tu teraz z rotacjami o których pisał @yugo powyżej. Może teraz jest szansa na umowę o prace na czas nieokreslony?

yugo

w biurze?, cały czas są przyjęcia ktoś przychodzi pracuje tydzień kto bardziej odporny nawet do roku (incydentalne przypadki)także niech każdy odpowie sobie sam jak jest w biurze. Rotacja okropna.

dada

a jak się ma podejście i traktowanie pracowników w biurze (usunięte przez administratora)?

Zostaw opinię o Stępień - Mazowszany - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stępień - Mazowszany