Stopar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Radom

Opinie o Stopar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

romek

wydaje mi się, ze oni maja co innego zapisane w krsie - dokładnie to sprzedaż hurtową, ale odzieży i ubrań generalnie i to za dobra cenę, wiec nie widze w tym nic złego.

ks1233

Niestety nie mogę nic pozytywnego na temat pana Stoparka napisać, krótko i delikatnie mówiąc - nierzetelny i bardzo niemiły człowiek. Szczerze nie polecam

oszukany na allegro

Witam Firma Stopar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe [usunięte przez administratora]. jest to firma działająca na allegro pod nazwą fazka . Miałem możliwość współpracy z nią. Chciałbym przestrzec wszystkich przed robieniem interesów z tą firmą. Stopar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe [usunięte przez administratora]. to osoba nie rzetelna, oszukująca ludzi. Sprzedając im wadliwy sprzęt, którego później nie przyjmuje z powrotem, ciężko jest wyegzekwować zwrot gotówki. Tutaj link do wglądu ( http://allegro.pl/show_user.php?uid=259807&type=fb_all&feedback_type=fb_recvd_neg ) Pan[usunięte przez administratora]. to firma, która jest prowadzona w garażu, magazyn z elektroniką ma na podwórku pod chmurką, niezależnie od pogody. Podejrzewam ze to w znacznym stopniu przyczynia się do jakości towaru, który oferuje swoim klientom. Proszę zwrócić uwagę pierwsza pozytywna opinia o firmie Stopar to wypowiedź pani [usunięte przez administratora].i, która pisze jak pan [usunięte przez administratora].. Wydaje mi się ze to sam [usunięte przez administratora].

Zostaw opinię o Stopar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stopar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe