Frigoopol

Opole

Opinie o Frigoopol

obiektywny

Zgadzam się z dumnym.To prawda.Mało tego nie wypłacają nadgodzin.Stale człowiek jest dojony na wypłatach.Firemka dramat.

dumny

Ostrzegam przed tą firemką.Całe kierownictwo to tragedia.Mobbing jest totalny,donosicielstwo na porządku dziennym.Jezdziłem sam ciężarowym w sezonie,tachograf,od 14 do 19h na dobę.Nie polecam wręcz odradzam.Jeśli ktoś lubi być wyzywany to oki.

Tadek
użytkownik zarejestrowany

Wiesz co, no mi się wydaje, że po opolu przenieśli się do innego miasta, tylko nie bardzo pamiętam do którego, generalnie to jest zawsze dobry powód aby poszukać, aczkolwiek google mi w tym momencie nic nie mówi

Emeryt

Strasznie traktują jesteś tam niczym taki mały (usunięte przez administratora) :)

Emeryt

Zarobić zarobisz jak będziesz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] od rana do wieczora i jak cię wcześniej nie wywalą :)

pielgrzym

(usunięte przez administratora) tak jak P. Kadrowa liczyć nie potrafi bo co wypłata to inna kasa. HANDLUJA WSZYSTKIM... NAWET GRUZEM. Firma plajtuje bo wszyscy tu rządzą. Ludzie wszędzie tylko nie tu!!!!!!!!!!

Niewolnik

wypłaty słabe za to roboty bardzo duzo do głowy idzie dostac nigdy niewiadomo co cie czeka praca dla kogoś co ma stalowe nerwy pozdrawiam

elmo

Praca dla (usunięte przez administratora). Kierownik ma na wszystko. Firma tylko obiecuje i wymaga. Pensja? Idealna dla emeryta lub studenta. W firmie panuje dezorganizacja i bałagan. Nie polecam

gucio

Szczerze nie polecam tej pracy- można w krótkim czasie zwariować, kierownik(usunięte przez administratora)S. to chyba wszystkie rozumy pozjadał i traktuje wszystkich jak szmaty( taki mały obóz koncentracyjny). Szkoda marnować tu życie.Pracowałem tu przez jakiś czas i wstyd mi - naprawdę nie polecam!!!

Zostaw opinię o Frigoopol - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Frigoopol