Opinie o Frigoopol w Opole

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Frigoopol. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Frigoopol na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frigoopol w Opole

Ulka Nowy wpis

Czy tak dobrze pracuje się w firmie czy też istnieje inny powód takiej ciszy na wątku?

obiektywny Nowy wpis

Zgadzam się z dumnym.To prawda.Mało tego nie wypłacają nadgodzin.Stale człowiek jest dojony na wypłatach.Firemka dramat.

dumny Nowy wpis

Ostrzegam przed tą firemką.Całe kierownictwo to tragedia.Mobbing jest totalny,donosicielstwo na porządku dziennym.Jezdziłem sam ciężarowym w sezonie,tachograf,od 14 do 19h na dobę.Nie polecam wręcz odradzam.Jeśli ktoś lubi być wyzywany to oki.

Tadek Nowy wpis

Wiesz co, no mi się wydaje, że po opolu przenieśli się do innego miasta, tylko nie bardzo pamiętam do którego, generalnie to jest zawsze dobry powód aby poszukać, aczkolwiek google mi w tym momencie nic nie mówi

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Frigoopol? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Główna Księgowa
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
Emeryt

Strasznie traktują jesteś tam niczym taki mały (usunięte przez administratora) :)

Emeryt

Zarobić zarobisz jak będziesz (usunięte przez administratora) od rana do wieczora i jak cię wcześniej nie wywalą :)

pielgrzym

(usunięte przez administratora) tak jak P. Kadrowa liczyć nie potrafi bo co wypłata to inna kasa. HANDLUJA WSZYSTKIM... NAWET GRUZEM. Firma plajtuje bo wszyscy tu rządzą. Ludzie wszędzie tylko nie tu!!!!!!!!!!

Niewolnik

wypłaty słabe za to roboty bardzo duzo do głowy idzie dostac nigdy niewiadomo co cie czeka praca dla kogoś co ma stalowe nerwy pozdrawiam

elmo

Praca dla (usunięte przez administratora). Kierownik ma na wszystko. Firma tylko obiecuje i wymaga. Pensja? Idealna dla emeryta lub studenta. W firmie panuje dezorganizacja i bałagan. Nie polecam

gucio

Szczerze nie polecam tej pracy- można w krótkim czasie zwariować, kierownik(usunięte przez administratora)S. to chyba wszystkie rozumy pozjadał i traktuje wszystkich jak szmaty( taki mały obóz koncentracyjny). Szkoda marnować tu życie.Pracowałem tu przez jakiś czas i wstyd mi - naprawdę nie polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Frigoopol - Opole

Frigoopol
1.4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Głogowska 35
    45-315 Opole