Biuro Rachunkowe J. Wołoszyk

Kartuzy

Opinie o Biuro Rachunkowe J. Wołoszyk

Hanna

@ToTylkoJa, spotkała Cię taka sytuacja, o której wspominasz?

jacek

może masz racje @Axxx, ale liczyłem na głosy pracowników, zawsze dobrze wiedzieć co w trawie piszczy i być przygotowanym

izunia

Drogie panie, z tego co widzę to nikt nie ma nawet zamiaru z pracowników wzięcia udziału w tej dyskusji. Więc gdyby się im to nie odwidziało to sugeruję napisać do nich email z przesłaniem swojej aplikacji, która bardzo szybko może do nich trafić. Jeżeli będzie pozytywne rozpatrzenie to na pewno się klient wszystkiegodowie.

Szukasz pracy?

Ja

Jako klientka jestem zadowolona z obsługi biura, nie wiem dlaczego ktoś w ogóle porusza temat obsługi biura na portalu dla pracowników. Właścicielka z tego co zdążyłam zauważyć, jest bardzo dobrym pracodawcą i za to dostaje niestety po d... między innymi jak widać na ww. opiniach. Nikomu krzywdy nie zrobiła, o czym również nikt nie pisze. Zastanawiam się skąd tyle złośliwości...może z zawiści !! Szkoda, że my Polacy jeszcze tak mamy!!! To przykre.

ToTylkoJa
@Ja 10.02.2015 09:58

Ja To nie są złośliwości, a klient wiele spraw nie wie. Nie wypłaciła za ekwiwalent za urlop po ustaniu st. pracy, kilka razy oberwałam za szefowej błędy, pozwala by członkowie rodziny z problemem alkoholowym obrażali jej pracowników. To są krzywdy!!!

_JA_

Może teraz jest już lepiej (oby), ale kilka lat temu, to pewne rzeczy właśnie nadawały się do gazety albo tv ;) .

Zuza

Skład biura ten sam czyli pracownicy dobrzy. Wszyscy piszecie o paleniu... Mnie to nie interesuje czy ktoś pali, czy po pracy pije. Liczy się wiedza i umiejętności księgowe a tego w tym biurze nie brakuje, jestem kilka ładnych lat klientką i nie zauważyłam by w jakikolwiek sposób mnie zaniedbywano a i dziewczyny pracujące w biurze chwalą sobie współpracę z właścicielką. Przy okazji właścicielka posiada szeroką wiedzę. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych

Marika

skład jest cały czas ten sam więc nikogo nie zatrudniono. Właścicielka nałogowy palacz z mierną wiedzą . Koleś w biurze z ewidentnym problemem alkoholowym.

Anonim

W biurze jest wyznaczone pomieszczenie , w którym wolno palić papierosy w ogólnej sali nie pali się . Jeżeli ktoś próbuje wyrazić swoją opinię , to niech pisze prawdę . Może i słabe biuro , ale widocznie osoba , która była na rozmowie nie była mocna , z moich informacji są osoby chętne do podjęcia pracy w biurze .

ja

szef pali..............ogólnie słabe biuro......., wiedza osoby zarządzającej na poziomie miernym.......

Anonim

Latem ubiegłego roku byłam tam na rozmowie o pracę i nie polecam. (usunięte przez administratora) Czy w XXI wieku pali się papierosy w zakładzie pracy?? Raczej we wszystkich jest zakaz, wszyscy wychodzą palić na dwór. Jeśli ktoś ma zamiar się truć na własne życzenie, śmierdzieć papierosami wracając z pracy to praca idealna dla Ciebie.

joana

Nie trzeba skończyć rachunkowości. Niestety już nie pracuję w tej firmie- znalazłam o wiele lepszą pracę.

joana

Co na temat zarobków ? Średnie. Zależy za jaki zakres obowiązków bo są dość obszerne. Szału nie ma. Trzeba być oddanym w tym zakładzie pracy. Pensja wypłacana przy dobrych wiatrach 10 każdego miesiąca- nigdy wcześniej ! Czasami też w ratach, ale to wszystko wybaczalne bo właścicielka biura jest bardzo w porządku. Właściwie właścicielka i klienci są jedynym pozytywem w tej firmie.

ktoś

Też kiedyś tam pracowałam, ale z pkt 1 się nie zgodzę. Znalazłam lepszą ;) . Warunki pracy- ogólnie- mogły być lepsze i nie mam na myśli jedynie czystości. Atmosfera w pracy była średnia. Obecnie mam lepszą.

anonim1

Pracowałam również w tym biurze i mam nieco odmienne zdanie. 1. Właścicielka - lepszej nie znajdziesz, 2. Pensja - może być (ja nie dostawałam w ratach) 3. Czystość - no mogłoby być lepiej - lecz nie jest najgorzej (gdyby każdy pracownik biura sprzątał po sobie byłoby zdecydowanie lepiej) 4. WC - jest 5. Koleżanki z pracy - straszne plotkary... wszystko o wszystkich wiedzą i to jest duży minus pracy z nimi !!!!!!!!!!!!!!!!! 6. Dzieci - jedno z nich jest ......... - nie powinno być w biurze ogólnie ujmując (słownictwo !!!!!!!!)

Moga tam pracować osoby, którym nie wolno samodzielnie myśleć. Mają robić co im się każe z uśmiechem na ustach, nie wolno mieć własnego zdania. To są słowa jednego z dzieci szefowej. Błędy szefowej spychane są na pracowników, pensje wypłacane są na raty, warunki bytowe poniżej średniej. Jeśli szukasz sensacji z życia osobistego całej rodziny (usunięte przez administratora) lubisz ploteczki, jesteś dwulicowy, nieszczery i nie zależy ci na ogrzewaniu, wc i czystym biurze - to jest to praca dla ciebie. Powodzenia ;) .

Zostaw opinię o Biuro Rachunkowe J. Wołoszyk - Kartuzy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Rachunkowe J. Wołoszyk