Opinie o CORPORIS Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie CORPORIS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CORPORIS Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CORPORIS Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

miki

Ludzie... oczy bolą od tych ustawionych pozytywnych komentarzy, są one wynikiem tylko i wyłącznie tego,że nie ma chętnych do pracy, (usunięte przez administratora) dowiedzieli się o istnieniu tej stronki i proszę jaki efekt :) W każdym razie - cokolwiek mówią, obiecują na rozmowach kwalifikacyjnych ma niewiele wspólnego z rzeczywistością, ale jak chcecie marnować swój cenny czas to sami się przekonacie. Podwyżki ? (usunięte przez administratora) . Nowe osoby zwalniają się po jednym, dwóch dniach. Zatrudnią Cię jako informatyka ? za tydzień będziesz potrzebny tylko do prowadzenia stronki na fb. Tutaj nie ma co mierzyć wysoko, bo i tak wysoko nie zajdziesz,(usunięte przez administratora) Generalnie omijam szerokim łukiem i wam też tak radzę.

Praca w fajnym gronie z sympatycznymi ludźmi . Co do pracy nie jest ona ciężka i wszystkiego da się nauczyć. Szefostwo jest wyrozumiałe , skłonne do pomocy. Wypłaty zawsze na czas , da się dorobić ponieważ z premią wychodzi się całkiem dobrze. Pracuje w tej firmie kilka lat i nie narzekam.

Zainteresowana praca

Byłam w zeszłym tygodniu na rozmowie kwalifikacyjnej. Wizualnie kancelaria prezentuje sie świetnie. Jest przestronna, duza i gustowna. Na rozmowie przywitało mnie trzech Panów. Jeden to był chyba szef całej kancelarii. Rozmowa bardzo serdeczna, rzeczowa i na wysokim poziomie. Czekam czy odezwą się tak jak obiecali.

ZADOWOLONY

Dla AMBITNYCH: - praca w przyjaznym zespole, - dobre warunki pracy, - wynagrodzenie zawsze na czas!!!

Pracownik Biurowy

Rekruterka przemiła, opowiedziane o pracy szczegółowo. Zarobki owiane tajemnicą, przedstawione dopiero podczas rozmowy z szefem. Pytanie o moje doświadczenie zawodowe, wymagania co do pensji itp. Nic trudnego.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
pamela

POLECAM!!!

Ja byłem dzisiaj na rozmowie. Kultura, pełen profesjonalizm, wszystkiego się dowiedziałem ... i mam nadzieję, że zdobędę tą pracę!!!

Esmeralda

Ja również. Dostałam podwyżkę tyle razy ile występowałam o nią - otrzymywałam. Jak znasz swoją wartość i jesteś w czymś dobry szefostwo to nagradza

Olala

Dzisiaj dostalam podwyżkę, także moze nie jest tak źle ????????????

Draż

Z tego co mi wiadomo mimo iż może podstawa jest niska, można naprawdę zarobić fajne pieniądze jeśli ktoś pracuje a się nie obija. Właściciele raczej spoko ale czasem tak jest ze im młodszy dostanie się do władzy tym gorzej,to takie wyjątki ponieważ reszta jest ok. Ludzie są super życzliwi, szczerzy i zawsze chętni pomocy. Skoro stanowisko nie wymaga konkretnego wykształcenia - ludzie nie wymagajcie nie wiadomo jakich zarobków. Narzeka ten komu nie chce się pracować bo kto jest lojalny wobec firmy jest zadowolony na każdej płaszczyźnie współpracy

Barbara

@Gucio, przez rok współpracy wyrobiłeś sobie zdanie na temat CORPORIS jako pracodawcy i niestety jest ono negatywne. Czy możesz jednak konkretnie przedstawić na tym forum swoje całe doświadczenie wynikające z zatrudnienia w tym miejscu? Twoja wypowiedź będzie istotna dla osób rozważających aplikowanie do CORPORIS.

Potencjalnie zainteresowana pr
@Barbara

... właśnie.... i napisz też o zarobkach ile w podstawie a ile ok... można wyjść z premii.... dziękuję--

Olalola
@Potencjalnie zainteresowana pr

Podstawa 1500 zł a premie są zabawne bo wynoszą 60zl także na miesiąc nie zarobisz więcej niż 1700 zł. Żenada

Daria
@Olalola

A są warunki w kancelarii?

@Daria

O jakie warunki pytasz?

Daria
@anonymous

O zarobki, godziny pracy itp.

@Olalola

@Olalola, widzę, że dysponujesz informacjami dotyczącymi wynagrodzenia w CORPORIS. Czy możesz również powiedzieć coś na temat ewentualnych podwyżek w tej firmie? Zachęcam Cię do uzupełnienia swojego wpisu o te informacje.

Ona

Byłam rok temu na rozmowie. Wszystko ładnie i pięknie. Kompetentny i konkretny rozmówca. Nie odpowiadały mi zarobki. Bardzo niskie. Odmówiłam bo coś mi podpowiadało, że jest coś nie tak. Od tamtej pory śledzę ogłoszenia o pracę. I średnio raz na miesiąc pojawia się od nich ogłoszenie o pracę na stanowisko biurowe. Oznacza to rotacje pracowników. Czyli musi być coś nie tak. Rozumiem gdyby była to duża firma produkcyjna to rotacja jest normalna ale mała firemka licząca kilkanaście pracowników? Dobrze, że się nie wpakowałam w kolejne dziadostwo.

Tajny
@Ona

A moze po prostu firma sie rozrasta i obsadzaja nowe stanowiska?

Krysia, Krzysia, Kasia....
@Ona

Ona..., a ile zaproponowali Ci na rozmowie (wiadomo...rok temu.... ;) )? na stanowisko pracownika/specjalisty do pracy w biurze (czyli do "czarnej roboty" ;) Napisałaś ,że nie odpowiadały Ci zarobki...? A było to chociaż na rękę 2500,00,? Napisz proszę... bo nie chcę szastać swoim CV na prawo i lewo... jeśli ich widełki nie będą pokrywać się z moimi.... bo u mnie to też główny problem w szukaniu pracy: niskie zarobki (niskie, ... drogi Pracodawco, zakładam, że czytasz wpisy na swój temat-pozdrawiam serdecznie-... to jest poniżej 2500,00 zł netto). :)

Olalola czemu nie radza sobie?

Olalola
@anonymous

Wprowadzają zmiany i kombinują na wszystkie sposoby a i tak nie przynosi to efektów. Przez te ich chore kombinacje tylko zwalniają się kolejni pracownicy, także brawo Corporis !

Niunia

Pracuję tutaj od X lat, nie napiszę ile dokładnie, bo się szefostwo skuma kim jestem i że chcę się podlizać, a nie na tym mi zależy. Praca to współpraca i wzajemny szacunek między szefem a pracownikiem. Co do tego nigdy przez te lata nie miałam ani grama zarzutu. Hajs, wiadomo że każdy chciałby jak najwięcej, ale tutaj jak się zapierdziela to też nie jest źle, nie zawsze to dostrzegą i trzeba się pokazać, ale jak masz efekty to jest naprawdę nieźle. Może nie tyle co w Warszawie, ale to się tam trzeba przeprowadzić. A te wszystkie marudy, co nie dały sobie rady, albo im się nie chciało, teraz mogą wypisywać różne bzdury. Jak ci żal, to weź zamiast przeznaczać czas na trolowanie ubierz się i idź poszukać wymarzonej roboty....

Firma - dno
@Niunia

„Wzajemny szacunek między szefem, a pracownikiem” - w tej firmie właśnie tego brakuje... chyba, że mówimy o osobach, które są w bliskich układach z szefostwem. Co do wypłaty, podstawa niska, ale z premii da się całkiem dobrze wyjść, chyba,że stałe pracownice dostają wartościowych klientów z województwa, które dostałaś w pierwszym dniu pracy. Tak jak było wcześniej pisane - rotacja pracownikami. Nikt nowy na dłużej niż 2-3 miesiące nie popracuje, nawet jeśli się starasz - jestem tego idealnym przykładem :) ogólnie rzecz biorąc nie polecam

iPhone

...z całą pewnością w Corporis jest miejsce dla wartościowych ludzi...

Franek

Idealnych firm nie ma tak jak i pracowników. Jeśli komuś nie odpowiada może ją zmienić

Gucio
@Franek

Idealnych firm nie ma ale Corporis to już przesada, pracowałem tam niecały rok i z czystym sumieniem odradzam, szkoda waszego czasu i nerwów.

Barbara

Powiedzcie mi proszę czy macie jakiekolwiek informacje mówiące o tym, że do CORPORIS poszukiwani są nowi pracownicy. Czy ktokolwiek z Was wie kogo obecnie Corporis szuka? Na jakie stanowiska są wolne miejsca? @Waldi, piszesz w bardzo ogólny sposób i muszę przyznać że niestety nie wiem co masz na myśli. Czy mógłbyś wyjaśnić tę kwestię?

Waldi

Jak ktoś podpadł to niestety został zwolniony!!

były żołnierz

Firma "kogucik", zwalniają z dnia na dzień bez podania jakiejkolwiek przyczyny, wystarczy że się komuś nie spodobasz i lecisz. duża rotacja pracowników, non stop ktoś nowy na korytarzu, czasami ciężko się połapać. Ogólnie atmosfera spoko tylko płaca beznadziejna i praca niepewna. (usunięte przez administratora)

Barbara

@Robert badzio, czy możesz powiedzieć coś więcej na temat problemów firmy o których wspominasz? Jak dotąd większość opinii była raczej pozytywna. Widzę że dawno nie wypowiadaliście się w tym wątku - czy coś się zmieniło od tego czasu? Jak teraz oceniacie funkcjonowanie firmy?

Ewelina

Słyszałem, że to dobra firma. Czy ta przerwa na forum jest spowodowana dobrą pracą?

Zostaw merytoryczną opinię o CORPORIS Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w CORPORIS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CORPORIS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CORPORIS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CORPORIS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CORPORIS Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CORPORIS Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 82 ocen.
  • Piastowska 35
    43-300 Bielsko-Biała