"Marlog" działalność gospodarcza

Piwczyk
użytkownik zarejestrowany

INTERCARS S.A. ma się chyba dobrze co? Tak wygląda

systa

anonim - 2013-08-06 06:23:10 Witajcie !Jak się pracuje w Marlogu?CZy można się bez problemów porozumieć z szefostwem jeśli chodzi o urlopy ???Jaka atmosfera panuje w firmie czy ludzie pomocni dziękuję za poradęprzecież o jednoosobowy betonowy twardy słup :) nawet nie ma o czym pisać :)

trybuś

anonim - 2013-06-09 14:30:37 Czy Marlog ma w ogóle jakąś stronę internetową, bo wpisuje w google i wyskakują firmy z zagranicy, a tego nie ma. Pracował ktoś tam w ogóle, bo te komentarz raczej mało mówią. Jeśli tak,to jak to wyglądało?on tylko wystawia fakturę :):):) reszta sie nie liczy :):):)

kluzk

no i jak tam się kręci ? jak zwykle ? jak w poprzedniej firmie ? nie dało się ukraść TU , to kradnie się TAM :) matole .

ola72

jest taki mądry i obrotny , że nawet nie potrafi oznaczyć oddziału , którym "zarządza" , no ale jak się ma takiego przełożonego jakiego ma i zastępcę , jakiego się ma , to sukcesów nie można nawet wróżyć :) nie wspominając o dyrektorze tego całęgo bałaganu :)

73jacek

znałem gościa jeszcze z firmy kurierskiej 7 , ego wielkości słonia , ale doświadczenie zerowe , nie wspominając o min samym , bo to malutki prostaczek , uwaga na niego. teraz pracuje na poczcie , bo na nic innego go nie stać

Zostaw opinię o "Marlog" działalność gospodarcza - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Marlog" działalność gospodarcza