Opinie o Ramzes w Mielno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ramzes. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ramzes o rekrutacji.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ramzes w Mielno

Maximus

Żarcie - makabra. Nigdy nie jadłem nic bardziej paskudnego. Szkoda mi młodych ludzi, którzy pracują w tym lokalu, bo albo są tacy jak ten lokal- obrzydliwi, albo zastraszeni i boją się odejść. Sanepid powinien "prześwietlić" ten lokal i jego właściciela. Ja wiem jedno - nigdy więcej nie wejdę do ramzesa, bo do Ramzesa to mu daleeeeeeko.

luk

mix, standardowo można zarobić dużo mniej ale konkurencja też nie daje nie wiadomo jak więcej. Słyszałem, że ludzie nie mają za wiele powodów by na nich narzekać

marty

zamówiłam carbonarę.jak podniosłam makaron to talerz był do połowy wypełniony olejem.brudna podłoga i śmierdząca płatna toaleta.światło przytłumione i atmosfera speluny z lat 80-tych.NIE POLECAM!!!

świeżak

sanepid i maja przej.... moze jak zaplaca kare to zmadrzeja !

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Ramzes odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
ewuskowe

NIE POLECAM KOMUKOLWIEK PODJĘCIA PRACY W TYM MIEJSCU, A CO DOPIERO KOSZTOWANIA DAŃ PRZYGOTOWANYCH PRZEZ FIRMĘ ,, RAMZES '' !!! Ciągłe upokarzanie, krzyki, przekleństwa przy klientach, gdzie takie sytuacje w ogóle nie powinny mieć miejsca ! Tak, to w skrócie o tym co się działo przez 2 dni które podjęłam się na okres próbny w oto tej firmie. Co innego było mówione na spotkaniu przed podjęciem pracy, a co innego okazało się w rzeczywistości... Nie dość, że za każdy dzień zakwaterowania pobierana jest oplata w wysokości 10 zł , to jeszcze toaleta płatna dla pracowników jak dla klientów 1 zł (śmieszne, ale prawdziwe - XXI WIEK ). W dodatku to zakwaterowanie to jeden wielki pokój wyglądający jak strych , mający 12 materaców , 2 sznurki na pranie ,stół, 2 półki ) Razem z koleżanką byłyśmy na całym dniu próbnym , a dokładniej 03.07.2014 r. od godz.10 do 2 w nocy ! ( mówiono ,że okres próbny będzie od 10 do 24 ( od około godz.21 szefowa losowo wywołuje kelnerki i każe im się iść kąpać- wszystkie mają po 10 min w łazience !!! ) cytuje słowa szefa : ,, WODA W MIELNIE JEST BARDZO DROGA '' . Następnie z mokrą głową miałyśmy wracać na salę i obsługiwać klientów... PRZESADA ! Jeszcze tylko tego brakowało, żebym się rozchorowała. . CO WAŻNE !!! Pracując w kilku lokalach, jeszcze w żadnym nie spotkałam się z tak żałosnym sposobem mycia naczyń..2 ZLEWY Z DUŻĄ ILOŚCIĄ PŁYNÓW ( słowa szefa : płynów nie żałujemy , bo są tanie ! ) W jednym myjemy a w drugim płuczemy naczynia, po czym idą one na suszarkę , na których to potem kucharze podają jedzenie ( nie raz widziałam jak płyn jeszcze zostawał na szklance , a one już były odnoszone na bar). A gdzie płukanie naczyń pod zwykłą woda ???????!!!!! Dzisiaj (4.07.2014 r.) razem z koleżanką postanowiłyśmy zrezygnować, po czym spakowane już do wyjścia ,udałyśmy się po NAPIWKI , które prawidłowo miałyśmy otrzymać. Co do czego przyszło , szefostwo powiedziało, że nie dostaniemy napiwków(które same zebrałyśmy), gdyż rezygnujemy - KOLEJNE OSZUSTWO Z ICH STRONY ! AAAA TERAZ TROSZKĘ O POJĘCIU ,,KELNERKA'' , BO JAK WIDAĆ, NIE WSZYSCY WIEDZĄ DO CZEGO SŁUŻY ZAWÓD KELNERKA/ KELNER.- a dokładniej mam tu na myśli pracodawców., którzy jak tylko się da, wykorzystywali nas. :) Co godzinę zmiana kelnerek,żeby wychodziły przed ,,RAMZESA'' i reklamowały lokal ( co do tych ulotek to jeszcze nic takiego, bo co mi szkodziło rozdać kilka ulotek, ale CO LEPSZE ! - Co chwila ganiane byłyśmy na zmywak, żeby pozmywać naczynia ( TCO JUŻ DO KELNERKI CHYBA JEDNAK NIE NALEŻY ! ) Co do obowiązków KELNERKA/KELNERKI, wystarczy sprawdzić na stronie internetowej . Bardzo dziękuję za te 2 piękne dni ,,okresu próbnego'', podczas których musiałam użerać się z Państwa humorkami i zaleceniami. Pozdrawiam !

karo

Ludzie bez przesady ;o Szef jest wymagający bo to jego biznes ale nigdzie nie bedziecie mieli 5 gwiazdek i 5h pracy..

minia

Pracowałam w Ramzesie dwa miesiące szef wyżywa się na wszystkich wyzywa od szmat dziewczyny spanie w okropnych warunkach jedzenie przeterminowane mrożone bardzo długo nie raz brzuch po tym bolał i były skargi od klientów..na koniec dostałam wypłatę 500 zł za dwa miesiące a robiłam po 14 godz...tragedia !!! Nie polecam nikomu

romek

@juhas a czy Ty jesteś pracownikiem u nich czy skąd wiesz to wszystko? Mam nadzieje, że teraz sa jakieś przyjęcia aktualnie do Ramzesa, bo ja właśnie szukam i zastnawiam się jak to może wyglądac, chodzi mi o konkretny zakres obowiąków tak naprawde i jak to wygląda wszystko. Dajcie znać jak wiecie, pozdrawiam!

juhas

no i tego typu wiadomość @jola powinnaś wysłać wraz zeswoim CV do samego Ramzesa. Albo może wiecej - powinnaś się z taką prośbą przejść i pofatygować do nich sama. Wydaję mi się , że jak w każdym tego typu miejscu ludzie się rotują, także wyczekuj tylko odpowiedniego momentu i wtedy może się udać ;)

xxxx

Najbardziej beznadziejny lokal w jakim pracowalam, jedzenie przechowywane w zlych warunkach.. ogolnie masakra niepolecam :)

wawamł

najgorsze jedzenie jakie w życiu jadłem!!!!!!!!

pierwszy i ostatni raz

omijajcie tą knajpę z daleka właściciel ma taką metodę , wchodzisz do knajpy właściciel pyta z skąd jesteś, odpowiadasz np.z Warszawy ,to zajebiście odpowiada właściciel moi znajomi z Warszawy piją i jedzą za darmo, wszyscy jedzą piją łącznie z właścicielem i jego kumplami jak imprezka się kończy i chcesz wyjść kończy się wasza znajomość i wysyła cie do kasy żeby za wszystko zapłacić , ja wypiłem dwa piwa a musiałem zapłacić 300 zł za wódkę którą wypił mój "kolega " właściciel , na drugi dzień dowiedziałem się że zrobił tak również moich kumpli tylko ich na 700 zł omijajcie ten lokal z daleka

Aksamitna

Atmosfera panuje taka że wrzeszczy na ciebie gruby furiat mający o wszystko pretensje, a jak ci się to nie podoba to na twoje miejsce już czeka stado studentów. Odradzam zarówno pracę w Ramzesie jak i stołowanie się tam.

kelnerka

moja kumpela pracowała tam 2 miechy, jak odeszła, bo było koszmarnie, koleś nie zapłacił jej ani grosza a od razu mówi, że płaci na koniec sezonu porazka, musicie mieszkac nad restauracja w okropnych warunkach, płacić za mieszkanie w tych okropnych warunkach i za wyzywienie, poracha

gaba

Możesz coś wiecej powiedzieć o pracy? co było powodem Twojej rezygnacji i dlaczego wyzysk?;) Z góry dziekuję za odpowiedź;)

Zostaw merytoryczną opinię o Ramzes - Mielno

• Jak się pracuje w Ramzes?

Zobacz opinie na temat firmy Ramzes tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ramzes?

Ramzes