LT Roofing

Opinie o LT Roofing

makao

na pewno teraz nie ma rekrutacji, ale jak oststnio szukali sprzedawców to nawet na takim stanowisku wszysyc mieli zapewnionego multisporta no i też karty ubezpieczneiowe jak np. prywatna opieka lelarska, wiec opłaca się bardzo u ncih pracowac z tego co wiem.

zabytkowe-obrazy@wp.pl

witam, moze ma ktos namiar, telefon, aktualna strone internetowa firmy? moze namiar na szefa lub sekretariat? z gory bardzo dziekuje.

Tomek

Ludzie omijajcie z daleka tą "firmę",no chyba że lubicie pracować za darmo.Praca za pseudokasę,której jeszcze nie zobaczycie.Obiecanki cacanki a stawki gorsze niż dla ruskich.Firma niewypłacalna!!!

Ta firma to wielka porażka i fikcja.Same długi wobec kontrahentów i pracowników.Obecnie przeciwko firmie prowadzonych jest kilka postępowań prokuratorskich i sądowych za nie płacenie wynagrodzenia pracownikom.Obecnie firma przekształciła się w LT Roofing Sp.z o.o. [usunięte przez moderatora] pracownicy zostali zwolnieni (bo domagali się zapłaty za pracę) a "prezes" zatrudnia ludzi z pierwszej łapanki i próbuje dalej świadczyć usługi.Trzymajcie się z dala od tej firmy zarówno pracownicy jak i dystrybutorzy materiałów budowlanych,bo nie czeka was tam nic innego jak nie zapłacone faktury.

Zostaw opinię o LT Roofing - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LT Roofing