"Elstan" Usługi Elektryczne i Hydrauliczne Stanisław Pawłowicz

Gdańsk

Opinie o "Elstan" Usługi Elektryczne i Hydrauliczne Stanisław Pawłowicz

hydraulik

Zatrudnia "na czarno" prawie nie ma narzędzi (nawet łopaty nie ma i wszystko każe pożyczać od innych ekip) a te które posiada to Chińszczyzna, jak się popsuł młot udarowy to kazał przebijać się przez pół metra żelbetu przecinakiem :). Jak mu się "znudzi" pracownik to szuka nowego a pechowiec przychodzi do pracy jak nigdy nic i zostaje odesłany na zieloną trawkę. Poza tym to gbur o czym się można przekonać już podczas pierwszej rozmowy. "Zatrudnia" 2 osoby - najdłużej zatrudniony pracownik pracuje u niego 1,5 m-ca. Nie polecam

Zostaw opinię o "Elstan" Usługi Elektryczne i Hydrauliczne Stanisław Pawłowicz - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Elstan" Usługi Elektryczne i Hydrauliczne Stanisław Pawłowicz