Rudvan Systems Sp z o.o. i Wsp. Sp Kom

2 40 41 5 1

Opinie o Rudvan Systems Sp z o.o. i Wsp. Sp Kom

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Czy ktoś z użytkowników chciałby napisać na wątku o Rudvan Systems Sp z o.o. i Wsp. Sp Kom w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Remik
 Opinia

Jaki jest powód tego milczenia na tym wątku?

Opinia

Opinie pracowników dotyczące pracy w Rudvan Systems Sp z o.o. i Wsp. Sp Kom okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Emek
 Opinia

@Ksieciunio no chyba nic nikt nie robił za Twoimi plecami, więc nie rozumiem jaki ściemniacz itp.?

oszukany
@Emek 07.07.2016 09:26

Przed przystąpieniem do pracy sprawdźcie w necie ile jest firm Rudvan i z którą podpisujecie jakąkolwiek umowę. Rudvan Systems Sp z o.o. i Wsp. Sp Kom miał siedzibę w Błoniu w bazie PKS za którą nie zapłacił z tego co wiem nawet po sprawie sądowej. Trzynastu pracowników nie dostało pensji za 2 lub 3 miesiące i pomimo wyroków sądowych nie mogą ich odzyskać, choć słyszałem że niektórzy z nich jakoś z firmą oszustem współpracowali. Radzę omijać z daleka tym bardziej przy tak dużej wymianie pracowników.

Ksieciunio
 Opinia

ODRADZAM pracowałem u nich straciłem bardzo dużo czasu, niejaki pan M ściemniał cały czas z wypłatami motał, zmieniał umowy żeby mniejsza kase odprowadzać, żenada , gość który ma się za pana a jest wielkim ściemniaczem , nie szanuje pracowników, odradzam jeszcze raz

Tak5Nie

faleniame
 Opinia

Witam! Pewnie się nie mylę sądzą,że Darek bije do mnie. Postaram się więc streścić swoją pseudo fachowość.Wykonanie modelu i form laminatów do porsche 924 carerra gtr oczywiście w skali 1:1 ( samodzielnie).To jedno z ostatnich moich prac.Nie ma problemu bym Ci podesłał fotki z tych prac.Kasa jaką oferuje Marek absolutnie mnie nie interesuje.Piszę tu tylko dlatego by Ci którzy mają zamiar pracować w tej firmie przemyśleli temat.Firma która ciągle szuka pracowników musi mieć jakiś problem.Nie należę do frustratów itp. ponieważ nie mam podstaw by nim być!!

Opinia

romekss2 .odrazu chcesz umowę o pracę ,tylko pokaż co umiesz , bo takich pseudo fachowców było wielu i co [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to własnie umieli jestem tutaj ponad dwa lata i daję radę też zaczynalem od innej stawki niż mam teraz,i nie chwal się umiejętnosciami bo nic nie pokazałeś , dowiedz się więcej na temat firmy i całego systemu ,wtedy zabierz głos ,nie zwalaj winy na firmę której nie znasz ,flustracje i zlość wylewaj gdzie indziej ,każda firma może zniknąć , duża czy mała ,nie takie zaklady padaly ,mam nadzieje że nasza się utrzyma,na szczęscie ciebie nie będzie -pozdrawiam

hybb
 Opinia

Byłem dziś na rozmowie. Chwile pogadaliśmy i doszło do tematu umowy. Gość powiedział że na start dają umowę zlecenie przez okres pół roku. Od razu podziękowałem i wyszedłem. Potem trafiłem na tą stronę i tak czytam i czytam i naprawde panowie oni takie stawki na umowę zlecenie proponują? Przecież to jest jakaś paranoja!!! Na Olx piszą że stałe wysokie zarobki! To są wysokie zarobki??? Minimum 20 zł za taką pracę! Spójrzcie czym oni się zajmują. Przeróbki samochodowe najwyższej klasy! I to wszystko idzie za granicę! Biorą za to miliony złotych a wam dadzą nędzne ochłapy! Niech was ręka boska broni tam iść do pracy za taką stawkę!

romekss2@wp.pl
 Opinia

Pracodawca jest naprawdę spokojnym człowiekiem , nigdy nie widziałem żeby na kogoś krzyczał czy coś w tym stylu . Wszystkie sprawy finansowe są załatwiane na papierze . Atmosfera z współpracownikami jest ok mówię tu o M, D, H, P, M ,wszędzie trzeba pracować, jeżeli ktoś myśli że przyjdzie do tej pracy poleżeć to niech nie przychodzi wcale bo i po co . Choć pracowałem tam tylko trzy dni mogę polecić tą pracę bo w tej pracy można się ciągle rozwijać .Z zawodu nie jestem spawaczem ani ślusarzem i dlatego sam zauważyłem że nie jestem wstanie sprostać tej pracy i sam zrezygnowałem po trzech dniach próbnych za które oczywiście miałem zapłacone , uczciwie mówiąc mogę polecić tą pracę osobą mającym trochę wiedzy w tych zawodach

karol ŻAK
 Opinia

Witam wszystkich Firma Rudvan od ponad roku zalega z płatnością FV transportowej unikają kontaktu odradzam komukolwiek współpracy z tą " Firmą" pozdr. Karol Żak Pemma Transport FV 82/12/2014 -1040,24 Zł brutto

Tak4Nie

Opinia

Tak czytam i zastanawiam się ,o co chodzi z tym oczernianiem Rudvanu , o zaspokojenie swoich chorych ambicji, a może ci panowie którzy odeszli faktycznie za wiele nie myśleli ,bo chować się po kątach i brać kasę ,czemu nikt z nich nie potrafi odejść z honorem i powiedzieć trudno nie wyszło ,tylko wypisujecie pierdoły jak tutuaj jest zle ,po drugie jeżeli ktoś pracuje kilka miesięcy lub krócej nie ma pojęcia o niczym odszedł bo spierdo...ił robotę lub nie chce mu się normalnie pracować też miałem wzloty i upadki , takie życie ale praca rozwija i daje doświadczenie dla chcących coś dać o siebie nie muszę się podpisywać fałszywym nickiem i nie zrobił bym tego nawet po zerwaniu współpracy trochę szacunku i godnosci panowie a nie łby chowacie w piach ze strachu i na koniec firma ma się dobrze, wyplaty są atmosfera dobra a co do szefa to jego firma i on dyktuje warunki ,jak w kazdej innej firmie dużej czy małej napisałem to bo poprostu wkurw..a mnie pieprzenie na odleglość i robienie z siebie ofiary losu -pozdrawiam normalnych -Darek

Honesty
 Opinia

Jeśli jesteś masochistą, to z pewnością jest to praca dla Ciebie. Zapewniam, że wszystkie pozytywne opinie nie są napisane przez ludzi tam pracujących. Szef o dyktatorskich zapędach dostaje wysypki na samą myśl o kodeksie pracy, urlopach, przepisach bhp i traktowaniu pracownika jak człowieka. Strona www robi wrażenie, lecz po przekroczeniu progu zakładu czar pryska. Z czystym sumieniem odradzam jakiekolwiek kontakty z firmą, może poza Panami którzy pracują na produkcji, bo wytrzymując taką szkołę przetrwania trzeba mieć j.a.j.a.

kerso
 Opinia

parę lat temu dobrzy fachowcy zarabiali tam nawet po 5 koła w czasach świetności tej firmy

Opinia

W ramach sprostowania ,faktycznie wyplaty byly opoznione o kilka dni natomiast dwa razy zdazylo sie ze troche dluzej nikt nikomu nie obcina kasy za byle co jak co niektorzy tutaj wypisuja niewiem co to ma na celu .Co do przemialu ludzi to ponad 80 % to zwykle lenie co chcieli by zarobic odrazu wor kasy nie potrafiacych zrobic kilku prostych czynnosci typu dobrac odpowiednie wiertlo tylko zamknac oczy i pieprzyc robote tutaj trzeba myslec i raz jeszcze myslec jak ktos ma wiecej pytan to pisac

stary pracownik
 Opinia

I jeszcze chciałem dodać ze umowy śmieciowe, a po zwolnieniu się nie ma co liczyć na ostatnią wypłatę bądż jej części w zależności ile przerobiłeś od odtatniej wypłaty. z ekipy która liczy około 7 osób w trakcie mojej pracy zmieniło się ze 20 osób. Ktoś przychodzi, zorientuje się o co chodzi i ucieka po miesiącu albo dwóch. A na jego miejsce następny. Dlatego cały czas są ogłoszenia o pracę tam.

stary pracownik
 Opinia

Widzę tu gównoburzę, i połowę przekłamanych postów. Robiłem w rudvanie pół roku i uwierzcie mi na słowo że nie ma co szukać tam pracy. Te 12 zł o których "nick" pisał to tak naprawdę 10 zł+ subordynacyjne 2 zł. czyli licz ze masz naprawdę 10 zł. Te 2 zł traci się np. za nie przykrycie jakiegos elementu i szlifowanie obok a szef to zobaczy. Wypłaty są wstrzymywane do końca miesiąca żeby ludzie nie uciekli gdyż szkoda przerobionych dni, albo płacone w terminie ale połowę wypłaty a resztę parę dni przed następna wypłatą. Ogólnie nie polecam.

romekss2
@stary pracownik 23.07.2015 12:12

Na początek dostałem 12 zł netto na godz , robota spoko , wszędzie trzeba robić

faleniame
@romekss2 08.01.2016 17:14

Witam!Zaczepiłem się chwilę w tej firmie. Osobiście odradzam!Na początek wymusiłem umowę o pracę przy rozmowie a potem jednak zmienili na zlecenie.Problem z zakwaterowaniem jeśli jesteś z poza regionu. Obiecują pomoc a potem mamy cię w d...e.Nie otrzymałem całości wynagrodzenia za swoja prace.Podkreślę fakt ,że nie jestem ,,ferdkiem ,, z ulicy co nie zna tematu pracy.Budują niby koniowozy za miliony euro a płacą tak,że żenada.Ogólnie łapanka jeśli chodzi o pracowników. Gdy ja tam byłem to ze ,,starej ekipy ,, było 2 ludzi (masakra!!).Szef niby ok ale tylko niby!!

..................
 Opinia

Słuchaj Gregor nie wiem jakim cudem pracujesz tam pół roku, bo obecnie na produkcji pracują 4 osoby M,D,H,P i jeden choruje.Obecnie pracuję w firmie i nie znoszę jak ktoś wciska taką ciemnotę wciska ludziom, jak masz kolego coś konkretnego do powiedzenia,napisania to napisz lub powiedz prawdę a nie wciskaj ciemnoty i mniej szacunek dla ludzi ktuży tam pracują,lub pracowali.

Gregor
 Opinia

pracuje już 7 miesiąc jako montażysta i nie zamierzam zamienić tej roboty na inną,ostatnio dostałem podwyżkę za '' sumienną realizację planu produkcyjnego'' robota bardzo ciekawa bez monotonii, praca po 8h dla tych którzy chcą pracować a nie ściemniać, używam że warto, Pozdro

nick
 Opinia

cześć maleńka, na łapkę oczywiście. Ponoć są też tacy co 2 dychy biorą do ręki. zobacze co z moją aktualną robotą bedzie, jak nie wyraźnie to pojde do rudvanu. Już bym poszedł ale stara mnie powstrzymuje. będe miał dalej do roboty.

nick
 Opinia

No byłem na rozmowie, jestem ślusarzem i zaproponowano mi na początek 12 do ręki. Robota tam ciekawa i widać że idzie ale nie wiem czy dam sobie radę bo poziom jest ambitny, muszę przyznać. rozmawiałem też z chłopakami którzy tam pracują i chwalą sobie, zapraszają do zespołu, atmosfera naprawdę spoko. jednak jak to czytam to się zaczynam zastanawiać co jest grane. Nikt z chłopaków nie narzekał.

kerso
 Opinia

pan r.m.prowadził tą firmę kilkanście lat i ją rozpier..... w pył,w tym nie wypłacając po kilkanaście tys..pracownikom

Tak6Nie

nikt
 Opinia

Pracowałem tam pół roku temu wyjaśniam 6zł stawka podstawowa 2zł dodatek który możesz mieć zabrany za słabo lub żle wykonaną pracę która naraża pracodawcę na straty .Szef jest bardzo wymagający lecz sam nie wie jak dana rzecz ma być wykonana.Bardzo współczuwam tym ludziom którzy tam jeszcze pracują .trzyma ich tylko opózniające się wypłaty które są wypłacane pod koniec następnego miesiąca.Pisząc to chcę ostrzec ludzi którzy chcą podjąć tam pracę .Trzeba powiedzieć STOP TAKIM PRACODAWCOM i nie podejmować w takich firmach pracy . PRZESTROGA PRZED BŁĘDEM

bubu
 Opinia

Byłem ostatnio na rozmowie, oferują 6zł +2subordynacyj Pracowałem tam ostatnio na rozmowie oferuj a 6zl +2 zł subordynacyjne stoją dwa auta które są robione od roku KOŃCA NIE WIDAĆ.Praca po 10 h bez dodatków nadliczbowych .Prezes obiecuje złote góry, chce fachowców a daje pęsje jak na cieciowi ,dodatkowo nie wypłaca na czas a po odejściu wcale nie wypłaca zaległej należności wypłaty.Kto chce podjąć tam pracę niech mocno się zastanowi.

szczera opinia
 Opinia

Pan Marek chce inteligentnie zrobic swoich pracownikow w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nie wyplaca pelnej wyplaty juz od 3 miesiecy. A szuka nowych pracownikow. Nie idzcie tam do pracy!!!

Opinia

to ciekawostka, mi nic nikt nie wstrzymał. ja polecam !

Opinia

Firma Rudvan wtrzymuje wynagrodzenia pracownikom i jest coraz bliżej upadku, a szukają nowych ludzi, Nie polecam w żadnym wypadku tej firmy nawet jeśli tu pracuje, ale już niedługo.

wojtas79
 Opinia

Z Firmą Rudvan Sp.z o.o.i Wsp.Sp.K współpracuje od listopada ubiegłego roku i powiem szczerze ja się dotychczas nie zawiodłem, ekipa zgrana, wynagrodzenie na czas, zleceń dużo, szef jak najbardziej w porządku generalnie- osobiście polecam !

Opinia

Co wy wszyscy piszecie ? pracuję w rudvanie i jestem zadowolony. Desperaci to ci, którzy po prostu nic nie potrafia i mszczą się za swoje nie powodzenie w internecie. Ja wynagrodzenie zawsze dostałem na czas. Jak coś spieprzyłem, nikt mi głowy nie urwał. Praca jest ciekawa i atmosfera dobra. a w ogóle to nie pracuje w Rudvan Systems tylko w Rudvan spk. to inna firma !

kamilo72
 Opinia

z firmą współpracuje od pół roku jestem zadowolony, ale konkret: kasa ogółem dobra - a co najważniejsze płacą na czas. Wyzwanie generalnie dla ambitnych i chcących tworzyć coś ciekawego.

sebi81
 Opinia

JESTEM PO ROZMOWIE, JEŚLI CHODZI O WYNAGRODZENIE Z MOJEGO PUNKTU WIDZENIA NA POCZĄTEK OFERUJĄ W MIARĘ DOBRE PIENIĄDZE JAK DLA MNIE TROCHĘ DALEKO DOJEŻDŻAĆ ALE SPRÓBUJEMY, SZANSE ROZWOJU FIRMY WIDAĆ!

Zostaw opinię o Rudvan Systems Sp z o.o. i Wsp. Sp Kom - Babice nowe

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie