easydrivers.pl

Opinie o easydrivers.pl

bitek
użytkownik zarejestrowany

@akmik, z tego co wiem to firma easydrivers.pl - kierowcy do wynajęcia upadła.

Oko

Ta "korporacja" jak to określa jej "szef" to jedno wielkie nieporozumienie. Nie dość że (usunięte przez administratora) , konstruują umowy w taki sposób, aby pod każdym pretekstem mogli odebrać wypłatę to w dodatku za uszkodzenie auta (nawet z winy osoby trzeciej) obciążają kierowców kosmicznymi kwotami (to nic, że każde auto z wypożyczalni MUSI posiadać polisę AC z której to dokonywane są wszelkie naprawy). "Szef" to klasyczny przykład osoby dorabiającej się na czyjejś ciężkiej pracy, swoim cwaniactwie i na tym, że nie każdy potrafi zinterpretować treść umowy - ba - większość podpisuje bez czytania... Należy jeszcze wspomnieć o nieterminowości wypłat, zlewaniu przez szefostwo kierowców którzy domagają się swoich pieniędzy (nie odbieranie telefonów, nie odpisywanie na maile), coś by się jeszcze znalazło ale nie chcę się denerwować... Jedyny plus to to, że można czasem fajnymi furkami pojeździć. Dodałbym jeszcze kilka epitetów na temat tego Pana i jego małżonki, ale biorąc pod uwagę inwigilację jaką sieje na co dzień po prostu nie chcę mieć kłopotów. Proponuję zatrudnić się w Mc Donaldzie - kasa na pewno lepsza i w terminie, bez upominania się i szarpania nerwów. STANOWCZO ODRADZAM - były kierowca z Warszawy

Kierowca

ODRADZAM STANOWCZO umowa jest ogólnie gów...a i bardzo niekorzystnie napisana kara w umowie jest nieproporcjonalnie wysoka do zarobków (nie należy wierzyć w to co obiecują tylko czytać uważnie umowę) a na dodatek spóźniają się z wypłatą cieżko zarobionych pieniędzy!!! Uwaga na EasyDrivers!!!

EASY

Firma bardzo się zmienia w niekorzystną dla pracownika stronę. Pracujesz na zlecenie, pieniądze dostajesz za zrealizowany kursy. Na przestrzeni kilku miesięcy pojawiały się coraz to nowe obostrzenia i klauzule, w jakich przypadkach nie dostajesz pieniędzy. Jak się spóźnisz, nie wpiszesz przebiegu, zabraknie jednego z kilkunastu podpisów itp. Wcześniej można było swobodnie odmawiać zleceń, teraz musisz pracować gdzie cię poślą, obowiązkowe dyżury nocne. Zlecenia są różne, można zarobić dość dużo w krótkim czasie, ale i bardzo mało w długim, zależy od zlecenia, a tych nie wybierasz. Przeciętnie wychodzi słaba pensja miesięczna. Nie liczcie na napiwki. Szefowie kompletnie nie ogarniają co się dzieje, rzadko się pojawiają, są bardzo rygorystyczni, trudno się z nimi dogadać. To zdecydowanie największy mankament firmy. Duża rotacja ekipy, nastawiają się na przemiał, jak w CallCenter, mało pieniędzy duża rotacja. Atmosfera faktycznie dobra, młodzi ludzie, dużo przygód.

wróżka

firma dąży do tego aby stać się korporacją, wypłaty z opóznieniem, szefostwo jak czegoś potrzebuje to jest miłe, jeśli coś sknocisz to wydusi z Ciebie ostatni grosz, generalnie atmosfera w pracy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ista ze względu na młody zespół i mega poczucie humoru, elastyczny grafik , ale nie licz na kokosy, chyba że bedziesz(usunięte przez administratora)24h to może 2,4tys wyciągniesz

Rafał

witam czy ktoś był na rozmowie w tej firmie? na jakich warunkach się tam pracuje? jak coś wiecie to napiszcie

Zostaw opinię o easydrivers.pl - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie easydrivers.pl