Am Rest, Burger King

Opinie o Am Rest, Burger King

Ola

Warszawa,ul. Marszałkowska- Burger King. Bardzo nie miła obsługa,dziś około 19 zamówiłam tam smoothe mango średnie rozmawiając przez telefon przekazałam tej kobiecie pieniądze a ona bezczelnie odpowiedziała,zebym odłożyła telefon i przy niej nie rozmawiała, kobieta przy kości.Byłam tam pierwszy raz i na pewno ostatni. Zachowanie godne pożałowania tacy jak ta kobieta powinni nie mieć z ludzmi doczynienia lub pracować na zmywaku albo na kuchni...

Zostaw opinię o Am Rest, Burger King - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Am Rest, Burger King