Opinie o Prima Moda S.A. w Warszawa

Budujemy pozytywny i profesjonalny wizerunek naszej firmy, z pasją oraz determinacją. Staramy się przede wszystkim być kreatywni i innowacyjni. Cały czas dążymy do perfekcji we wszystkim co robimy; dbamy o doskonałość produktu.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prima Moda S.A. w Warszawa

tutu

na szczęście przyszły zmiany. Szkoda by było gdyby w dalszym ciągu sytuacja wyglądała podobnie. Mam nadzieję , że w tej chwili już nie zmienią się na gorsze

toyota

powiem Wam że narzekałam na tą pracę. Zwolniłam się i przeszłam do odzieżówek. Teraz wielce żałuję :( a chciała bym wrócić ale mi głupio...

olu

po części niektórzy tu mają rację lecz ja pracuję w tej firmie dłuższy czas i jest w porządku. Na początku jak w każdej firmie jest nie łatwo i patrzy się na wynik kasowy ale po czasie jak sie sprawdzasz można dostać podwyżkę. Ja tak miałam. Dziś zarabiam 300 zł więcej niż jak zaczynałam a w dodatku praca z butami PM o wiele się różni niż praca w odzieżówkach czy z tanimi butami - nie trzeba dźwigać kartonów, mało się przestawia - czasami to nawet nie ma co robić. Po prostu popracujcie chwile dłużej i zostaniecie docenieni. Nigdzie Wam nie dadzą od razu 2000 zł.

Jogi

moja przygoda z PM zaczęła się miesiąc temu,podpisałam umowę o pracę na czas próbny i na razie jest ok,można zarobić tylko trzeba być zorientowanym na wyniki ale to w sprzdaży normalne...wymagania jak wszędzie

Kierownik Sklepu

2 spotkania z Panią Agnieszką. Pierwsza rozmowa ogólna, krótka prezentacja firmy, oczekiwań. 2ga rozmowa przedstawienie propozycji finansowej.

Przebieg kariery, co wiesz na temat firmy, praca z wskaźnikami, zainteresowania.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
aGa

Można powiedzieć, że atmosfera pracy w poszczególnych salonach jest różna. Wszystko zależy od zespołu i nastawienia.

iwona gr.

Hej. Właśnie dzisiaj mama rozmowę kwalifikacyjną i mam pytanie czy ktoś z Was pracował może w Primamodzie w galerii Galaxy w Szczecinie?

ilka09

Lubię ładne buty, czasami nie mogę znalezć to co chcę, znalazłam stronę (usunięte przez administratora) gdzie mogę siedzić godzinami i kupować. Bardzo mi się podoba, polecam))

Widzę że nic się w Primie nie zmieniło...No może kiedyś nie było kamer. (usunięte przez administratora) Eh było, dobrze że minęło. Pracuje w handlu 15 lat. Praca w Prima Modzie była moją najgorsza.

anna

pochlebne opinie pisze zarzad taka jest prawda

ewa

Pozdrowienia dla wszystkich sfrustrowanych ,,nierobów,, którzy wypisują ten stek negatywnych bzdór na temat firmy.....Rada dla szukających pracy...trzeba iść na rozmowę i spróbować ....

kk

Umowa o pracę to niestety przywilej. Takie są realia.

Handlowiec

Najnizsza krajowa ?? To bardzo ciekawe... Skoro podstawa jest wyzsza niz najnizsza krajowa. A warto podkreslic, ze sa jeszcze dodatkowo premie. Tylko jezeli przychodzi mloda dziewczyna do pracy, ktora oczekuje na starcie min 2000 i najlepiej przy tym nic nie robic. No to o czym my mowimy. Ludzie to jest handel, w kazdym takim sklepie trzeba walczyc o klienta ! A jezeli chodzi o atmosfere to wiadomo wiele zalezy od kierownika. Pracuje w tej firmie juz 3 lata. Awansowalam po poltora roku. I to nie jest pierwszy salon, w ktorym pracuje. Praca w handlu rzadzi sie swoimi prawami. Jezeli chce sie wiecej zarobic to przewaznie udaje sie to przede wszystkim w systemie prowizyjnym. Prima Moda to Firma ktora preznie sie rozwija, zamawia coraz ladniesze kolekcje. Nie rozumiem osob ktore wypisuja same zle rzeczy na ta firme. Nie wiem moze ja mam inne dodswiadczenie... Pracuje w Warszawskim sklepie i jestem z tej pracy zadowolona. Tez przed przyjsciem tu do pracy czytalam bardzo zle opinie. Ale nie zaluje, ze jednak poszlam na rozmowe i przyjelam ta prace. Niestety przewaznie takie osoby, ktore siedza na forach i tylko narzekaja - nic ambitnego w zyciu nie osiagaja...

karolina 4

Hej idę na rozmowę do G.Bałtyckiej w Gdańsku, napiszcie proszę jak tam się pracuje.Z góry dzięki...

Sprzedawca

W Chinach ?? Skoro tam pracowalac podaj jedna fabryke, ktora jest made in China ?? Podaj tzw glowe. Skoro tak duzo wiesz o tej firmie to nie sprawi Ci to problemu. Bo Chinskich butow w tej firmie nie ma ! Rozumiem ze jestes zla ale po co takie glupoty wypisywac... W Chinach, ciekawe

nnmoo
@Sprzedawca

Pracujesz w Warszawie nie masz co porównywać tam jest więcejklientow z kasa, macie wiecej butow!!! (usunięte przez administratora)te opinie ktore czytalas byly prawdziwe ale odnosily sie do mniejszych miast. taka prawda ze jedynymi rentownymi salonami sa warsza i krakow a reszta lezy i nasze klientki same mowia ze wola pojechac do krakowa bo tam jest wiecej butow!!!

Trzy tygodnie temu rozmowa....tydzień pózniej rozpoczęłam pracę.Zespół super...kierownik super.... wszystkie Dziewczyny pomagają sobie,dzisiaj podpisałam próbną umowę.....Cieszę się że nie sugerowałam się tym forum bo przeszłaby mi koło nosa świetna praca....co za durnie wypisują te brednie??? te osoby chyba nigdy nie mały z Prima Moda nic wspólnego

anna

nie polecam pracy nikomu w tej firmie szkoda czasu i nerwów

ola

Ja pracuje 2 lata w tej firmie i wiem że wystarczy trochę wysiłku żeby coś osiągnąć.Pracuję ze świetnym zespołem i zarabiam całkiem dobrze.....szkoda że kilka sfrustrowanych osób wypisuje takie brednie ...moja rada,wystarczy spróbować i przekonać się jak wygląda praca w Prima Moda. Powodzenia

Nika

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie wzystkim zainteresowanym.Beznadziejne buty,beznadzieje zarobki i beznadziejna atmosfera.Po prostu lepiej chyba pójść na kasę do biedronki.

MAGDA

Po rozmowie rekrutacyjnej zaoferowano mi 1700 na rękę, to żarty jakieś.

Zmęczona sieciówkami :)

Witam, czytam i czytam o PM, bo właśnie bede zaczynać pracę w branży obuwniczej, do tej pory tylko odzież. [usunięte przez moderatora] Dziewczyny w każdej sieciówce jest tak samo... W większości nie słyszycie, nie wiecie ale "góra" zatrudnia roboty do [usunięte przez moderatora]:( tak o nas mówią, niestety. Po prostu do handlu najłatwiej sie dostać i poźniej jest jak jest :(

Zostaw merytoryczną opinię o Prima Moda S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Prima Moda S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Prima Moda S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prima Moda S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prima Moda S.A.?

Kandydaci do pracy w Prima Moda S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prima Moda S.A.