Opinie o Laskomex w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Laskomex. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Laskomex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laskomex w Łódź

Była z LX

A tutaj, czyli dla mnie już tam, bo tam pracowałam, chyba orkiestra gra finał. Odszedł główny konstruktor Jacek... Nie znam się na technice ale wiem że właściciel Janusz był przerażony. To nie wróży nic dobrego bo Jacek ponoć budował te firmę od jej technicznego początku.

mima

a tutaj w koncu jak jest, dzieki za informacje o ogłoszeniu, jndka chcialabym sie dowiedziec czy tutaj tez sie da zarobic, interesowaloby go tutaj bo ma namiejscu wszystko i do pracy długo dojezdzać nie musi ani za Łodz

3.7.12

Olej Laskomex. Wczoraj było ogłoszenie o pracę dla elektroników w Gillette. Stawki od 2500 zł na rękę, prywatna opieka medyczna i super pakiet socjalny. Zostaw tę padakę jaką jest LX. Ostatnio odszedł kolejny pracownik z biura konstrukcyjnego - Bartek M. Reszta pracuje tam z zasiedzenia albo z litości.

Były pracownik LX

Żadnych benefitów socjalnych tutaj nie ma.

Były z LX

W tej firmie możesz zarobić minimalna krajową, a na nieco wyższych stanowiskach troszeczkę więcej niż minimalną krajową. Powiem ci, że w Indesicie zarobki na produkcji są większe, a w Boschu na Wedmanowej jeszcze większe. Ogólnie przeciętna pensja w Laskomexie to podstawa poniżej minimalne krajowej plus premia wyrównująca do minimalnej krajowej.

Borland

Panie Leszku! A czy wie Pan ile tego typu programiści zarabiają w normalnych firmach??? - Baardzo dużo! A ile zarobią w Laskomexie? - Pominę to milczeniem... Niech zarząd LX nie spodziewa się, że znajdzie jakiegoś poważnego programistę. Znajdzie co najwyżej jakiegoś bieda studenta informatyki, albo absolwenta jakiejś prywatnej pseudouczelni typu "Wyższa Szkoła Informatyki i czegoś tam" z ul. Rzgowskiej po której nie będzie w stanie poprawnie ustawić parametrów projektu w kompilatorze a jego jedyna umiejętność to "migające diody na Atmelu".

3.7.12

Posłuchaj. To nie jest tak że trudniejszy jest biznesowy czy techniczny. Albo znasz słowa z danego zakresu albo nie. Żadne z nich nie są trudniejsze a gramatyka pozostaje taka sama. Jest to wyłącznie kwestia znam/nie znam. Awans... tak, niewątpliwie czeka mnie awans. Wewnątrz działu mogę awansować na koordynatora, stratega albo menegera. Różni się to tym że uczestniczę w co raz to głupszych radach uniwersologicznych i mam co raz mniej czasu na pracę inżyniera. Mogę też awansować bezpośrednio do sekretariatu str i tam odlecieć umysłowo razem z Januszem Ch. w czarną d....

Inny

W jakim ty świecie żyjesz człowieczku z sekretariatu. Laskomex to padaka umysłowo techniczna. Garstka rozsądnych lu dzi przed emeryturą pracuje tam z musu. Socjal! Popytaj w innych firmach jak wygląda prawdziwy socjal. Medicover, karta multisport, dodatki do wczasów i wiele innych. Laskomex jest w czarnej d.....

3.7.12

No to powiem ci kolego że biegły angielski - techniczny to nie to samo co angielski użytkowy. Takiego języka w szkole cię nie nauczą. Poza tym stanowisko referenta w ramach awansu dla człowieka z wyższym wykształceniem to może być w urzędzie miasta. Jeśli ktoś ma biegły angielski techniczny to ma również doświadczenie. Jedynym doświadczeniem jakie wyniesiesz z lx to pseudonaukowe smęty Janusza Ch.

3.7.12

No weź mnie nie osłabiaj. 3000 zł brutto dla człowieka z wyższym wykształceniem i biegłym angielskim? Ta jasne.... i może ma jeszcze zgrabnie programować w C i delphi? Chyba tam kompletnie zgłupieliście od wywodów Janusza

Acha

3 tysiące ale brutto ;-) I co to za połączenie? Mechanik elektronik? To jak gazownik elektryk. Żenada.

Your made my day!

"Mechanik - Elektronik i 3 tysiące złotych..." Nie ma to jak trolle-dowcipnisie z STR'u. :) Wy to chociaż potraficie poprawić nam humor! :) Widać, że w tym sekretariacie Chojnackiego to musi być nuda, że aż takie dowcipy tworzycie! "Mechanik-Elektronik"? A może "Inżynier-Psychosystemolog" po fakultecie u Tatiany?

Bespiecznik

Laskomex to wręcz meta stabilna firma. Tak stabilna jak ich strona internetowa. O jej super stabilności świadczy niezwykle aktualna informacja na stronie internetowej w aktualnościach - z grudnia 2014 r. Jest to stabilna informacja która nie drgnęła od ponad roku

Były z LX

"Stabilne zatrudnienie" z dwutygodniowym okresem wypowiedzenia, bo za długo tu nie popracujesz.

Były z LX

A kto Ci powiedział, że umowa o pracę gwarantuje Ci stabilne zatrudnienie??? Umowa o pracę gwarantuje Ci co najwyżej 2-tygodniowy okres wypowiedzenia. W Laskomexie to jak długo będą Cię trzymać zależy tylko i wyłącznie od biorytmu wygenerowanego w ich programiku komputerowym na podstawie daty urodzenia. Dodatkowo jeszcze ma na to wpływ jak aktywnie będziesz się udzielał w ich szkoleniach uniwersologicznych i tańczył na nich "cztery żywioły". Dla Janusza Ch. i sekretariatu STR właśnie to ma największe znaczenie.

TRALALI
@Były z LX

MODELUS

Elżbieta

Czy ta firma się zamyka albo gdzieś przenosi w inne miejsce? Przejeżdżam tam codziennie, coś ludzi ostatnio nie widać. Światła zapalone, ale ludzi nie ma? A wiem, ze tak była kiedyś produkcja. A strona internetowa raczej sprawia wrażenie, że to duża firma. Czytam opinie i mam wątpliwości czy składać tam CV, miałbym blisko do pracy ale to przecież nie wszystko. Czemu Państwo o sekcie piszecie? Przecież nikt ludzi do sekty na siłę nie wciągnie.

tralali
@Elżbieta

piora pieknie. 3 lata zmarnowane i naciski ze stroyn magicznego dzialu 9.naciski ze strony p.tatiany, taniec 4 zywiolow, niezyjacy juz z przepicia p.sikorski magiczny tlumacz belkotu poliakova. oby tak dalej. a z ciekawosci. co zasttapilo wrozbiarski dzial 9?

Rezus

Pewnie. Bierz człowieku tę pracę. Pare groszy wpadnie (tak z 1800 miesięcznie) jak będzie tylko coś lepszego to pryskaj od tego oszołoma. Tylko nie daj się wciągnąć w te uniwersopierdoły. Str-u unikaj jak ognia.... ja kiedyś tam w serwisie robiłem. Pracuj w zawodzie i strzeż się oszołomów i donosicieli

Nikor

Spójrz na stronę Laskomexu. Ostatnie informacje są z przed roku. Brak nowości, nie było hop do szkoły, stagnacja. Po czym wnosisz że umowa o pracę to stabilne zatrudnienie? W okresach zwolnień, a było ich wiele, lecieli wszyscy co się Januszowi nie podobali. Jak w portwelu pusto to zostaje załoga szkieletowa. Umowa o pracę gwarantuje ci jedynie okres wypowiedzenia.... a nie stabilność pracy. Janusz miota się jak jednoręki tapeciarz i położy te firmę na łopatki.

Opornik

Dla czego Laskomexu nie ma w hali expo? Są tam targi zdrowia, wróżb i niezwykłości. Przecież to podstawowy target Janusza Ch. Mogli by się wystawić z modelusem i ze swoim stoiskiem na publiczne pośmiewisko a nie tylko lokalne pośród pracowników za plecami Janusza

Były z LX

Tak. Nie ma dużej rotacji, bo niewiele osób już zostało. W większości to osoby starsze przez co mające kłopot ze znalezieniem pracy w innej firmie, dlatego tutaj siedzą aby dociągnąć do emerytury. Zarobki? - Podstawowa pensja poniżej minimalnej krajowej plus premia dociągająca kwotę do minimalnej krajowej. Tutaj nie ma średnich zarobków, tutaj są najniższe zarobki. Się pracowało to się wie.

Zostaw merytoryczną opinię o Laskomex - Łódź

• Jak się pracuje w Laskomex?

Zobacz opinie na temat firmy Laskomex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laskomex?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Laskomex?

Kandydaci do pracy w Laskomex napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Laskomex