Eko holding

Opinie o Eko holding

jeden taki

Pracuje w sklepie eko i kierowniczka równiez nie ma szacunku do pracownikow poniewaz oskarza o kradziez! z jej rodziny corka moze siedziec w burze kak nikogo nie ma w nim nie ma a jak czegos brakuje np.pieniedzyto zwala na nas to tego twierdzi ze zjedlismy paczk 16 pączków zaznaczam stac nas na Pączka!jej coreczka przychodzi bierze drozczowki paczki a z kad my mozemy wiedziec ze jest to zaplacone.Brakowało kiedys w sejfie 1200 chyba zlotych wymusila od nas zaplate tej kwoty!kazuje rozne rfzeczy wykupywac!i drze sie po nas i robi nie samowity syf sama!wogule nie ma pojecia jak powinien zachowywac sie kierownik!ona zachowuje sie jak nie ktore osoby u nas w sklepie gówniarsko! 48 lat i zachowywac sie jak szczyl!żałosne!wogule nie nadaje sie na kierwonika sklepu!

Zostaw opinię o Eko holding - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko holding