Opinie o Kindelbrucker Obstbau e G w Kindelbrück

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kindelbrucker Obstbau e G. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kindelbrucker Obstbau e G o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kindelbrucker Obstbau e G w Kindelbrück

Jadą Świry

Nie polecam w uj. Brak mi słów. Tylko Kebab był znośny w tej wiosce

Ihatekirschen123

Dziś przelano mi moja wypłatę, miała być o wiele wyższa, ahh podatki :))) a w rozmowie przy zatrudnieniu wyraźnie byli powiedziane 8% podatku nic więcej.... BZDURA!! NIE MAM 1/4 WYPŁATY... Obiady po 3euro których nie da się przełknąć, pokoje 13 osobowe, a jak chcieliśmy rozwiązac wcześniej umowę to straszyli nas, że opłata za pokój będzie nam naliczana do końca września jak zrezygnujemy przed upływem czasu zbiorów czereśni. Nie polecam i nigdy nie wrócę!

Hahaha
@Ihatekirschen123

Zgadzam się z tym powyżej, naprawdę odradzam :)

Jestem aktualnie w tym miejscu i stanowczo odradzam wszystkim przyjazd do tego (usunięte przez administratora). Dziennie ściągają po 9.55e za dzień pobutu, obiady są nie do zjedzenia. Praca na polu w tym miejscu jest płacona tak 3.8 e za paletę gdzie taką paletę czasami zbiera się po godzinę czasami ponad więcej i martwisz się tylko czy zarobisz na hotel w tym miejscu. Stosunek do nowych osób jest też nic nie warty osoby które są tu po parę sezonów są zupełnie inaczej traktowane niż nowe osoby. Stanowczo odradzam naprawdę szanujcie swój czas i zdrowie.

Manin
@Anonim

Aż tak źle? Ja się tam wybieram jutro

Joasiaa
@Anonim

Witam.a czego palete ile kg

chłopakzbaraku
@Joasiaa

paleta 5kg, lecz i tak trzeba nazbierać troche więcej

chłopakzbaraku

Dzisiejsza wypłata zaskoczyła mnie niestety w negatywny sposób.. dostałem o wiele mniej niż powinienem do tego brak premii za niedzielę (25%), które wraz z kolegami przepracowaliśmy 3!! do tego podatek 8% nagle wzrósł do 10%.. codzienna opłata za niejadalne obiady i celę (pokój) to 9.55euro.. 4-6 osobowe pokoje? Pomnóżcie sobie to x2.. 40-48h pracy max w tygodniu w liście, w rzeczywistości pracuje się około 70godzin.. wspomnę także o kaprysach szefa, który zmienia stawki palet jak skarpetki, od 4,50 do nawet 3,75 euro za paletę.. jedynym pozytywem wyjazdu do tego miejsca jest Czereśniówka.. jedyny dzień w którym można odpocząć i napić sie darmowego piwa, Pozdrawiam.. Nie jedzcie tam.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Kindelbrucker Obstbau e G? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Ralfiątko

Również dzisiaj dostałem wypłatę i była DUŻO niższa niż być powinna, nie zapłacono nam za niedziele 25% oraz podatek z 8% magicznie zamienił się na 10% :)))) a co do warunków: (usunięte przez administratora) i smród, obiady tak (usunięte przez administratora) że nie da się ich zjeść w dodatku ściągają za nie i hotel haracz 9,55 euro. Co do pracy na umowie 40-48 godzin w praktyce (usunięte przez administratora) się 72 godziny jak nie więcej :) raz o 11 nasza brygada dostała zamówienie na 1200 palet i siedzieliśmy do 17 na polu do tego czekanie na budy i oczywiście na drugi dzień pobudka 4 rano :D szef operuje stawkami za paletę jak chce raz robisz za 4,50 raz za 3,75 a czasami nawet mniej. O straszeniu nas i KAZANIU zostać dłużej nawet nie wspomnę bo śmiech na sali. odradzam jechać za rok pracy ma być wiecęj niż w tym roku i Maciuś poweidział że na umowie ma być praca 30 dni nie można zjechać do Polski wcześniej :) pozdro czeresnie.

angry123

Praca? do (usunięte przez administratora) odradzam każdemu kto nastawia się na super zarobki, wyliczycie ile wyjdzie wypłaty? spokojnie odejmą wam od 100 do 400 euro a czasami nawet połowę waszej wypłaty!!! obiad - okropny, 4-6 osobowe pokoje - bzdura, dadzą was do pokoju w 10 osób :) stanowczo odradzam komukolwiek, pozdrawiam

Anonimmmek

Witam

Nie polecam nikomu, praca po 60-70 godzin tygodniowo, przy wypłacie liczą tylko 40 godzin w tygodniu a i tak płacą za akord.

Masakra , ostrzegam wszystkich przed pracą u nich!

pioto

WYZYSK W BIAŁY DZIEŃ-SĄ LEPSZE MIEJSCA GDZIE MOŻNA ZAROBIĆ WIĘKSZE PIENIĄDZE,I TO NIE ZAPIEPSZAJĄC JAK W TYM OBOZIE.

Nie pamiętam tylko nazwy tego gospodarstwa i adres może ktoś mi napisze????

Praca było duży jedzenie masakra a co do wypłaty to wszyscy mieli mniej niz wychodziło z godzin czy dniowej jedynie było dobre towarzystwo i imprezy z tego powodu pojechalabym tam jeszcze kiedys

Kochani byłam tam 30 lat temu i mam wrażenie po waszych wpisach że nic się nie zmieniło pozdrawiam

przemo

Mój kontakt przemo69@onet.eu

Witajcie. Widzę,że wiele osób było zainteresowanych pracą w firmie. Posty jednak są trochę nieaktualne, jeżeli ktoś z Was podjał pracę sezonową to napiszcie prosze, czy to praca tylko przy zbiorach owoców? Na jak długo?

2006

Ale tam kiedyś było fajnie, nie mówię o pracy ale imprezy i fajni ludzie . prawie pudzian itp

Ajsn

Kindelbrucker Obstbau e G z tego co wiem poszukuje coraz to nowych osób do pracy, ja nie znam wielkich szczegółów, ale sądzę, że wszystko jest tutaj do dogadania

Ciekawy

Jedzie ktos na zbior jablek z poczatkiem września? Wie ktos , kto juz byl na zbiorach jak to wyglada m. In. Placowo? Czy praca jest w granicach wysilku fizycznego czy moze do upadlego?

czy jedzie ktoś w najbliższym czasie z Rzeszowa lub okolic?

Czeresnia
@ja

Witam, jadę z okolic Krakowa. A Ty którego wyjeżdżasz?

demiks

ktos ma numer do Maćka?

@demiks

Ja mam ale nie dam . Gdzie wy się pchacie ? Są miejsca gdzie zarabia się o niebo lepsze pieniądze. Wiem z doświadczenia. kindelbruck to wyzysk i h...we zarobki

Zostaw merytoryczną opinię o Kindelbrucker Obstbau e G - Kindelbrück

• Jak się pracuje w Kindelbrucker Obstbau e G?

Zobacz opinie na temat firmy Kindelbrucker Obstbau e G tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kindelbrucker Obstbau e G?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kindelbrucker Obstbau e G