Kindelbrucker Obstbau e G

przemo

Mój kontakt przemo69@onet.eu

Karolina
użytkownik zarejestrowany

Witajcie. Widzę,że wiele osób było zainteresowanych pracą w firmie. Posty jednak są trochę nieaktualne, jeżeli ktoś z Was podjał pracę sezonową to napiszcie prosze, czy to praca tylko przy zbiorach owoców? Na jak długo?

2006

Ale tam kiedyś było fajnie, nie mówię o pracy ale imprezy i fajni ludzie . prawie pudzian itp

Ajsn
użytkownik zarejestrowany

Kindelbrucker Obstbau e G z tego co wiem poszukuje coraz to nowych osób do pracy, ja nie znam wielkich szczegółów, ale sądzę, że wszystko jest tutaj do dogadania

Ciekawy

Jedzie ktos na zbior jablek z poczatkiem września? Wie ktos , kto juz byl na zbiorach jak to wyglada m. In. Placowo? Czy praca jest w granicach wysilku fizycznego czy moze do upadlego?

ja

czy jedzie ktoś w najbliższym czasie z Rzeszowa lub okolic?

Czeresnia
@ja 27.06.2016, 15:38
czy jedzie ktoś w najbliższym czasie z Rzeszowa lub okolic?

Witam, jadę z okolic Krakowa. A Ty którego wyjeżdżasz?

demiks

Ja
@demiks 23.05.2016, 16:27
ktos ma numer do Maćka?

Ja mam ale nie dam . Gdzie wy się pchacie ? Są miejsca gdzie zarabia się o niebo lepsze pieniądze. Wiem z doświadczenia. kindelbruck to wyzysk i h...we zarobki

demiks

pioto

W tym roku nie ma szans....

Kali

Kiedy zaczynają się zbiory w kindelbruck

MARIAN

PŁACISZ 50 EURO KOMU TRZEBA,DZWONISZ NA ODPOWIEDNI NUMER TEL.AŻEBY UZGODNIĆ TERMIN PRACY I NIE TRZEBA TAM APLIKOWAĆ.LICZY SIĘ KASA W PRZYPADKU NIEZORIENTOWANYCH LUDZI KTÓRZY UBIEGAJĄ SIĘ O TĄ PRACE W TYM KOŁCHOZIE...

art

hej jak tam aplikowac do tej pracay??? napisalem do nich maila po polsku i po niemiecku ale bez odzewu ,ponad mies temu

Zosia

Obecnie jestem na jabłkach, wyzysk w biały dzień, jeśli ktoś chce zarobić to nie tutaj, szkoda zdrowia i kręgosłupa. Praca dla woła, jedzenie pod psem obowiązkowe i płatne oczywiście prawie 3 euro. Jeśli ktoś jest na godzinówce - 7,20/h brutto a akord wygląda tak że i tak więcej niż norma godzinowa nie zarobisz bo obniżają stawkę. Za 100kg jabłek uwaga płacą 3,75 euro, skrzynia ma ok. 350 kg, taką skrzynię zależy jakie jabłko zbierasz we dwoje 45 min.- 1 h więc policz minus jedzenie i pokój ok. 8 euro razem oraz podatek. Wszystko na temat. Aha a wszystko cię tak boli że nie wiesz jak się nazywasz.

Ja

Hej! Też jeżdżę już tam parę lat i mogę śmiało stwierdzić, że Pan Maciek jest jaki jest ( jak robisz swoje i się nie obijasz nie chlejesz, nie lejesz w gacie po pijaku) to jest całkiem znośnie. Ludzie sami lezą mu w d....e a później ojej jak boli jak szef nakrzyczy na leni i moczymordy. Zarobki bardzo maaaarne ale jak się nie ma nic innego to i to dobre. A warunki socjalne naprawdę dobre. Tylko ludzie jak wszędzie za granicą Polak Polakowi wilkiem i to jest święta prawda

ania

Hej, czy jedzie ktoś w przyszłym tygodniu tam z okolic Wrocławia lub Poznania? Chcę kogoś odwiedzić, zależy mi na niedrogim transporcie :)

BENY

PAN MACIEJ MA ZAWSZE W [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] LUDZI TO STARA SPIEWKA A JAK NIE MA TO DZWONI PO NOWYCH ZDZIEBLARZ JEBANY Z MILICZA

Hej

Hej jade tam z chłopakiem pierwszy raz juz w piątek i mam pytanie. Czym tam się mogę dostac z Przemyśla albo z rzeszowa? A może ktoś się wybiera też w ten dzień?

makaska@interia .pl
@Hej 06.07.2015, 12:41

hej ja jadę w piątek z Krakowa i mogę was zabrać.

lejzor

z maćka fiut jakich mało!! pozdrawiam go bardzo!

lejzor

Wróciłem z KindelBrucku 3 dni temu, zarobiłem 1600e za miesiąc a na ręke dostałem 840e Oszuści jakich mało pracuje się pod strachem zwolnienia bo co pare dni wyczytuje kto jedzie do domu

bolko78

jade tam busem 26 czerwca (piatek)i mam jeszcze 3 wolne miejsca, gdyby ktos chcial to prosze dzwonic( usunięte przez administratora )

Beti

Czy można prosić numer tel do Maćka? Bardzo proszę...

Wiśnia

Pan Maciej stwierdził że ludzi w tym sezonie mają aż za dużo więc o czym tu gadać. A szkoda bo to bo mi pasowało.

adam

Pan Maciek nie jest od przyjęc do pracy ,tylko od pilnowania szumowin pytać Regine o pracę.

beti

Witam.Czy też mogłabym prosić o tel do pana MAĆKA?Na beatapysia@wp.pl Dziękuje

Wiśnia

Ja też proszę o dane do kontaktu z tą pracą akurat prace w sadownictwie przy zbiorach nawet lubie. Jak możecie to na fallko123@gmail.com Pozdrawiam!

Obst

Czy ta firma jest koło oldisleben? Jak siedo niej dostać macie lubpodacie namiary.

anja

mam pytanie do malutkiej,małolaty lub do kogoś kto mógłby podać mi kontakt do tej firmy,do p.Macieja K.tzn.jak się z nimi skontaktować jestem zainteresowana wyjazdem do pracy pochodzę z woj.dolnośląskiego z góry dziękuję.

malutka

Zgadzam się z małolatą w 100%. Byłam tam 4 razy i pojechałabym kolejne 4. Jak pracujesz to zarobisz, jak się zachowujesz jak człowiek to nikt Ci problemów nie robi a szczególnie Pan M (którego pozdrawiam :)). Najważniejsze jest chyba to, że również poznałam tam dużo świetnych ludzi. Najlepiej jechać samemu i się przekonać. pzdr

maria

wie viel kostet/36

adam

witam transport do firmy kindelbrucker obstbau busem 9-cio osobowym z woj podkarpackie malopolskie swietokrzyskie opolskie dolnoslaskie ( usunięte przez administratora )lub adamos7810@wp.pl zapraszam

małolata

Witam, czytam tutaj Wasze opinie i muszę stwierdzić, że niektóre są całkiem nie pasujące co do Kindelbrucku. Ja osobiście byłam 8 razy i z własnego doświadczenia mogę powiedzieć tak : zarobki faktycznie w granicach 1000e do 1400e, wszystko zależy jak się pracuje, jaka jest pogoda i czy jest się na podatku czy nie. Hotel - pokoje tam to nie są apartamenty, aczkolwiek normalne pokoje pracownicze 6 lub 8 osobowe. Myślę, że jak ktoś był to zgodzi się ze mną, że spokojnie można tam mieszkać i nie ma nic co przypomina więzienie. Obiady - moim skromnym zdaniem są w porządku, co najważniejsze nie trzeba gotować samemu ( a byłam w czasie kiedy nie było tych obiadów i uwierzcie mi dużo wygoda jak są). Pewnie, że wypowiadają się tutaj różne osoby i mają różne odczucia, aczkolwiek niektóre sprawy są mega przekłamane. Co do umowy jeszcze to praca jest na akord więc jak pracujesz tak zarabiasz. Weekendy są pracujące ale są dodatki 25% sobota i 50% niedziele. Jeśli pracujesz na godzinówce to faktycznie praca 8h dziennie i niedziele raczej wolne. Osobiście - jeśli chcesz dorobić i przy okazji odpocząć od tego normalnego życia w Polsce - wyjedź i sprawdź. Ja nie znam osoby która wróciła i była na minusie (chyba że sama zrezygnowała i wyjechała). Wszystko da się tam wytrzymać. Ja po raz pierwszy byłam jak miałam 18 lat i sobie poradziłam, więc jeśli ktoś nie daje sobie rady i zjeżdża to znaczy, że po prostu nie nadaje się do pracy i w każdej innej pracy też się nie odnajdzie. I jeszcze jedno - poznałam tam wielu fajnych ludzi z którym utrzymuję cały czas kontakt. Można poznać wielu wartościowych ludzi i zawrzeć znajomości na długie lata. A co do szefa - jak robisz swoje i zachowujesz się jak człowiek a nie jak idiota - to się dogadasz. Powodzenia!!!

ASIA
@małolata 20.05.2015, 22:04

Nie wiem nie byłam . Ale wiem jak jest w Niemczech . Jestem tu już 16 lat. Przyjechałam na własną rękę do pracy w restauracji. W tym czasie ,,można" było pracować jeszcze na czrano. Dzisiaj nie dorobiasz za wiele na czarno . I idąc do pracy do jakichś magazynów nie zarobisz więcej jak 1400 euro. Potem zapłać mieszkanie +wszystkie opłaty. Życie w swoim zakresie itd. Itp. Zostanie ci niewiele jak połowa z tej sumy . ,,przy dobrym gospodarowaniu się. Przy tym będąc na klasie podatkowej 1 albo 5 dostaniesz nie 1400 a około 1000. Ale do czego zmierzam . Jeżeli ktoś ma dobrą pracę w Polsce i jest zaradny to będzie żył na dobrym poziomie . A ty biedaku jak nie umiesz sobie radzić tylko wiecznie płaczesz to weź się do roboty i nie nażekaj. Bo nawet te najgorsze warunki nie są najgorsze a twoja wypłata po odliczeniu wszystkich socjalnych datków i tak nie będzie najgorsza. A podatki trzeba płacić wszędzie . Pracować trzeba wszędzie a zachód dzisiaj to nie eldorado. . A jeżeli komuś nie pasuje to przecież nikt nikogo nie zmusza . Bylem raz nie jestem zadowolony wiec nie wracam. A nie oceniam innych ludzi i nazekam.

przemo
@małolata 20.05.2015, 22:04

Witam poszukuje dziewczyny o imieniu Halina co jeździ na zbiory do kinderbruck, pracuje tam od młodych lat byc może to jesteś Ty. Chciałbym odnowić kontakt i proszę o odzew. Czekam i pozdrawiam. Przemysław

Transport na własną rękę

kam

a transport na własną rękę, czy firma coś oferuje ?

anna

Regina co ty za bzdury piszesz jaka premia jakie 8.50 akord a jeśli robisz dodatkowo coś to masz 7.20 ale to tylko wybrańcy idą wiem co piszę przekonacie się jak pojedziecie

Nadal obowiązkowe obiady!

anna

Nie polecam nędzne płacą obiady okropnie pies nawet tego nie zje a nie mówię już o panu M wredny mało powiedziane!Życzę tym którzy tam pojadą powodzenia a wiem że masa ludzi ucieka po tygodniu

adam

witam oferuje transport do firmy kindelbrucker obstbau 9-cio osobowym oplem vivaro tel ( usunięte przez administratora )4 zapraszam

sssss

czy nadal trzeba przymusowo płacić za obiady???

Pokrzywdzony

Złodzieje do dzis nie oddali mi części pieniedzy.Maciek jesteś największym oszustem jakiego znam.Umowy opiewały na prace w systemie na godzine a przyszło co do czego płacili na akord i praca trwała 12-14 godzin gdzie w umowie było 8 praca 7 dni w tygodniu.Żałosnej jakości jedzenie za które musieliśmy płacić bez możliwości odstąpienia od niego...Jeśli chodzi o warunki mieszkaniowe hahaha w więzieniu mają raczej lepiej niż 6-7 osób na 20 m2.nie polecam straszni oszuści i naciągacze.

regina

W TYM ROKU PRACUJEMY ZA 8.50EURO NA GODZINĘ PLUS PREMIA ZA DOCZYMANIE TERMINU UMOWY.

katrin

tam jest super trzeba szybkosci ale praca super jest mila atmosfera niemki umia polski nie ma trudnegp kataktu zarobek super ale kakazdy musi na siebie zapracowac pan M jest super wyrozumialy wiec go nawet pozdrowie bo to napewno czyta:)moze sie w maju spotkamy :)poadrawiam

katrin

EEEH

Tam wogóle nie potrzeba papierka o znajoości jezyka, nawet więcej wcale tego języka nie trzeba znać. Pewnie, że jest lepsze samopoczucie jak wiesz o czym niemcy rozmawiają ale ogólnie i bez tego najnormalniej w życiu pracujesz.

cox1k

witam da ktos namiary na adres e-mail lub cos w tym stylu jakis formularz do wypelnienia??? prosze o odpowiedz na emial sebastianek055@interia,pl bede dozgodnie wdzieczny pozdro!!!!!!

mariola

Dziewczyno chyba te 2,5tys.euro to na dwa miesiące,chyba że dorabiałaś na hotelu reszte,takiej kasy to nie zarabiają nawet największe harpagany na szparagach takze nie wciskaj kitu bo kto tam był to wie ile można zarobić w rzeczywistosci.

EEEH

Jeszcze nie koniec- teraz są jabłka, pewnie juz sie zaczęły i potrwają do listopada , a potem jeszcze przycinka drzew.

EEEH

No nie na każdej zbiórce owoców i warzyw byłem, ale z tego co wiem to na akordzie 1000 do 1500 euro na miesiąc można wyciagnąć.Ae trzeba sie trochę narobić , no i zalezy ży bedziesz na podatku czy nie.

pimpek

5 razy byłam w kindelbrucku i jest tam super, zawsze pieknie zarabiam i przywoże kupe kasy ale trzeba RoBIC!!! a nie (usunięte przez administratora) sie niestety, w tym roku za 1 m-c pracy przywiozłam 2,5 tysiąca euro, to bardzo dużo jak na taką całkiem niewymagająca pracę.

ppppp
@pimpek 19.08.2014, 19:31

chyba że kradłeś

Kali
@EEEH 20.08.2014, 08:38
Rzeczywiście nie jest tam zle i zorobić mozna całkiem niezle....ale nie wciskaj ciemnoty ludziom, że za 1 miesiąc pracy zarobił...

Witam kiedy zaczynają się zbiory w Kindelbruck??

Ela

Tam było i jest fajnie z odpowiednim towarzystwem nie piszcie głupot, bo kto chce to pracuje a kogo enistwo interesuje i jego siedzenie to zjeżdza bo szefostwo widzi i wie kto się nadaje, a kto nie. kasa i tak przyzwoita stawki dzienne też i można sporo kasy przywieźć z czereśni i truskawek oraz z chmielu i jabłek więc jesli ktoś ma ochote zarobić niech jedzie i nie patrzy na nic tylko niech haruje bo warto!!!!!!!!!!

szałata

TAK NAPRAWDE TO CZUĆ TAM JESZCZE POWIEW DDR-U I NIEMCY PRACUJACY TAM NAPEWNO NIE SĄ ZADOWOLENI TZ.LPG TO IM SIE ŚNI,A TERAZ PRACA NA AKORD,WYSCIG SZCZURÓW JAKBY NIE BYŁO MOŻNA PRACOWAĆ W SYSTEMIE GODZINOWYM ZA PRZYZWOITA STAWKE TAK JAK JEST W INNYCH BARDZIEJ CYWILIZOWANYCH LANDACH ALE DOPÓKI JEST TAM KAPISZON KTÓRY TRZYMA WSZYSTKO W RYDZACH TO DŁUGO SIĘ TAM NIE ZMIENI.

Sonelli

Byłem tam za komuny na tzw. OHP-ie na zbiorach wiśni...nie powiem, parę marek DDR-owskich wpadło, a i na tamten czas zakupy niezłe zrobiłem. To było wtedy, gdy u nas szalała inflacja ! Byłem ogólnie zadowolony, ale nie moge porównywać dawnego LPG Z TYM CO JEST TERAZ, ALE PO WPISACH SĄDZĘ, ŻE NIEWIELE SIE ZMIENIŁO. W każdym razem życze powodzenia,może kiedyś z nostalgii odwiedze to miejsce, ale nic po za tym. Kto wie, na czym polegała praca na akord, to mnie rozumie.

aaa...

Nie polecam przetrzymują garstkę ludzi na siłę,oczywiście możesz jechać ale nie dostaniesz zwrotu za podróż.Paranoja jakaś!!!Dawniej było normalnie, teraz szkoda pisać...

Zostaw opinię o Kindelbrucker Obstbau e G - Kindelbrück

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kindelbrucker Obstbau e G