telepizza miodowa

Opinie o telepizza miodowa

Potwierdzam

Ogólnie - POTWIERDZAM. Kierownik się nie nadaje. Btw..ciekawe jak nim został, bo raczej nie drogą normalnych awansów..;] Jak to się mówi "Wyżej (usunięte przez moderatora)niż (usunięte przez moderatora) ma" :) Tak jak wspomniane - umowa na 1/4 etatu - robisz cały i nie ma, że boli, nie ma, że mniejszy etat i jeszcze głupi tekst od szanownego kierownika "I co, to jak takie jesteście (chodzi o pizzerki z których etatami najgorzej było) to mogę tak grafik ustalić, żebyście robiły dokładnie tyle, co w umowie i nie będziecie więcej zarabiać" O co właśnie nam chodziło przecież, ale to szczegół ;] Prywatnie nic do niego nie mam, ale jako kierownik jest porażką. Nie polecam pracy tam.

ja

(usunięte przez moderatora) daje umowy na czesc etatu a pracujesz ponad etat doprosic sie o co kolwiek np o egzemplarz umowy jest neisposob kolezance powiedzial ze jej egzemplarz umowy wzial do domu i zgubil, inej na umowie zamiast miejsca zameldowania Garwolin napisal Warszawa(przepisywal dane z dowodu osobistego). Gowno prawda ze mozesz pogodzic prace z nauka non stop robia problemy z dyspozycyjnoscia i strasza zmniejszeniem etatow. Na stanowisku pizzero-kasjer zapomnij ze wyplaca Ci jakiekolwiek nadgodziny beda zwlekac.Jezeli chodzi o dostawcow to czesto oszukuja z hajsem podobno zle licza kursy i godziny. Ogolnie nie polecam tam pracowac. Najwytrwalszy pracownik pracowal tam 6 miesiecy i tez w koncu nie wytrzymala i dala wypowiedzenie. Nigdzie nei ma takiej rotacji pracownikow jak na miodowej jest straszna atmosfera.Kierownik wychodzi z zalozenia wam placa na godzine wiec macie zapierdalac.Na 8 a czasem nawet 12 godzin nie ma zadnej przerwy. Jedyne co tam jest fajne to ludzie(po za kierownikiem ktorego powini wyslac na kurs komunikacji)

Zostaw opinię o telepizza miodowa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie telepizza miodowa