Opinie o Storck w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Storck. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Storck o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Storck w Warszawa

anm

Do żenujących i z pewnością mało profesjonalnych należą rozmowy rekrutacyjne na stanowisko ph do tej firmy.Rekrutujących bardziej interesują odpowiedzi kandydata dotyczące jego(!!)życia prywatnego aniżeli wiedza ogólna na temat danej firmy czy też pracy handlowca.Pomijam fakt,że pytania o życie osobiste/rodzinne kandydata podlega pod sąd pracy i świadczy jedynie o braku profesjonalizmu ze strony rekrutujących.Do tego beznadziejne zadania grupowe,które tak naprawdę nie wiadomo co mają na celu i w jaki sposób mają wpłynąć na ocenę kandydata?????Ewidentnie człowiek czuje się zdyskryminowany i traktowany jest z góry jako ktoś gorszy,kto nie zasługuje na to by zostac pracownikiem owej firmy.

zazwyczaj opóźnienia z kasą wynikają ze źle wypisanych dokumentów a jesli promocję organizuje agencja- to juz wina agencji- nie dam złego słowa powiedzieć na firme jako platnika!! a z całym szacunkiem- panna hostessa pisząca sms-y podczas pracy jest ostanią osobą, która ma prawo źle mowic o firmie.lepiej by powiedziala, że osoba która zlecala jej prace jest nierzetelna. ale panna pieniadze dostała i nikt jej nie okradł. my tez musimy czekać na wypłatę miesiąc :)

xyz

jestem aktualnie pracownikiem i ogólnie pracuje się dobrze. Moja opinia na temat marketingu nie jest najlepsza. Firma ma nudny asortyment w kategorii pralin ( od lat b/z, podobnie jak oferta świąteczna). Jeżeli chodzi o managerów, to są różni. Nie ma idealnego ale ważne aby był "normalny" i nie przeszkadzał w pracy. Co do pracodawcy, to nie jest tragicznie ale pozytywny wizerunek potrafi zepsuć niewłaściwy manager. Sami wyciągniecie wnioski czy praca w storcku, to dobry krok w waszym CV, jak odwiedzicie kilku pracodawców. Powodzenia

babol

Chłopie odpuść sobie staranie się o pracę w tej firmie...szkoda twojego czasu

Rekrutacja prowadzona w bardzo przestarzałym modelu. Słaba rozmowa, lekko ociekająca niekompetencją, brak feedbacku.

Dlaczego chcesz u nas pracować? Co cię motywuje? Jak sobie radzisz ze stresem? Co lubisz robić w pracy, a czego nie? Co wiesz o firmie? Co mógłby o tobie powiedzieć twój poprzedni pracodawca / szef?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
tak

ktoś - 2010-11-18 22:01:44 [usunięte przez moderatora] Praca 8h a czasami i więcej plus praca w domu przed komputerem. Cały czas jakieś tabelki, estymacje itp. A na sklepach wiecznie się coś nie podoba. Nieważne ile pracy byś w to wszystko włożył zawsze będzie niedosyt ze strony markietingu i zarządu. Ludzie którzy pracują w biurze nie maja pojęcia co się dzieje na rynku. dokładnie- chocbyś stawal na głowie- i tak zawsze znajdą dziurę w serze. my jestesmy nieroby, sciemniacze, leniwce, my nic nie umiemy, tylko ONI sa super:) szkoda, że od czasu do czasu nikt nas nie zapyta o zdanie, o opinie, a jeszcze wieksza szkoda, że choc raz na parę lat nie możemy ocenić ich pracy- kiedyś podobno były takie mozliwości- teraz? boja sie prawdy? :)

pokryty kurzem

a mi sie tu pracuje dobrze, spokojnie, jednak bez hurra-optymizmu, macie rację, że mnóstwo rzeczy robi sie na piekne oczy, w porównaniu do konkurencji budżety mamy hahahaaaa mini- ale wymagania- na maksa. poza tym można doczekac do emerytury na jednym stanowisku- no chyba, że sie jest KUZYNEM, BRATEM SIOSTRZENICĄ LUB SYNEM/CÓRKĄ przyjaciela- znalazłoby się bez trudu menagera lub "menagera" który poprawnie zdania nie potrafi napisać, nie umie zanalizować najprostych danych w excellu-o ile potrafi w ogóle tabelke otworzyć :P,ale za to cudownie potrafi zajeździć dobrego pracownika- który odważy się powiedzieć kilka słów prawdy na glos. (Bez pozdrowień dla Poznania).

były(a)

Chodziło mi raczej o spotkania po godzinach pracy albo ilość pracy z tabelkami przy komputerze w domu np. w weekendy. Co do tego kupowania czegoś, to za mojej kadencji czegoś takiego nie było. Ale wywóz nieczystości to standard. Wychodzi na to, że nic się nie zmieniło. Współczuję i pozdrawiam zespół mazo.

Witam, ja pracuje na szczęście w innym regionie, - przylegającym do mazowieckiego, ale znam kolegę z tego regionu. O pewnych rzeczach mi mówił, ale aż nie chciało mi się w to wszystko wieżyć, co mi opowiadał. Dlatego też jestem ciekaw, czy to prawda. Np. kupowanie czegoś -(gumy) na kilka minut przed zakończeniem pracy, a potem przynoszenie paragonów, na potwierdzenie czy wywóz nieczystości z magazynu. Jeśli chodzi o RMS to ten sam GD.

były(a)

Witam wszystkich. Pracowałem jakiś czas temu w tej firmie i mam pytanie. Poprawiło się coś na lepsze? Bo za moich czasów pewne rzeczy były nie do zniesienia. Rms Mazowsza nadal ten sam?

potwierdzam,że ten Sławek to ok człowiek

key

Pewnie masz rację, ale nie wszyscy są do bani. Na Sławka z Łódzkiego złego słowa nie można powiedzieć. To człowiek, który raczej pomaga swoim ludziom w terenie. O kilku innych faktycznie słyszałem nienajlepiej.

były

to wszystko prawda. Pracowałem w tej firmie jakiś czas i dokładnie tak jest jak piszecie. Podejrzewam, że to wina RMSów.

gosia

Pracowałam na promocji w tej firmie jako hostessa. Na wynagrodzenie za moją pracę czekałam ponad 4 miesiące !!! 4 miesiące na 150 zł. Nigdy już tam nie pójdę. Inne dziewczyny też musiały prosić się o swoje. Nie wiem kto wystawia tej firmie takie dobre opinie. 5 gwiazdek za co?

wtajemniczony

To prawda, biuro żyje w wyimaginowanym świecie. Kompletnie nie mając pojęcia o rynku, sprzedaży i problemach swoich pracowników w terenie. Organizują akcje, które wywołują śmiech i politowanie u kierowników sklepów. Np. oferując gratis w postaci 10% wartości zakupionego towaru. Jednak warunkiem jego otrzymania jest obniżenie przez sklep ceny na półce o 10%. Dla czego w takim razie nazywamy to gratisem?

ktoś

ludzie pracujący w dziale marketingu mają chyba wiedzę czysto teoretyczną. Zero praktyki w terenie

promocje trzeba robić na ładne oczy, bo zawsze nie ma towaru na rozliczenie.. zawsze jest z tym problem a to strasznie zniechęca do działania

Zostaw merytoryczną opinię o Storck - Warszawa

• Jak się pracuje w Storck?

Zobacz opinie na temat firmy Storck tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Storck?

Kandydaci do pracy w Storck napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Storck