Zakład Instalacyjny Rotorex Bartłomiej Pawłowski

Opinie o Zakład Instalacyjny Rotorex Bartłomiej Pawłowski

dejw

(usunięte przez administratora) najbardziej zaskakuje mnie głupota pracowników, którzy nadal pracują w tej firmie mimo iż nie dostają wypłaty przez kilka miesięcy . Ludzie trochę pewności siebie ! w niejednej firmie z chęcią was zatrudnią . A jeśli się macie obawy że nie odzyskacie pieniędzy to udajcie się do najbliższego urzędu pracy tam was poinformują co zrobić w tym kierunki aby je odzyskać.

Zostaw opinię o Zakład Instalacyjny Rotorex Bartłomiej Pawłowski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Instalacyjny Rotorex Bartłomiej Pawłowski