Opinie o City Sport w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy City Sport. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w City Sport na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Sport w Zielona Góra

Klaudia Nowy wpis

Czy city sport przeszedł na postojowe i czy pracownicy mieli wypłacane postojowe ?

Administrator Nowy wpis

Proszę o merytoryczne wypowiedzi na wątku firmy City Sport, ponieważ wchodzą tu osoby zainteresowane pracą i chciałyby się dowiedzieć informacji o firmie.

Życzliwy Nowy wpis

Wiec firmy juz zaraz nie bedzie wiec nie maja czego szukac ;-)

Nadzieja na lepsze jutro Nowy wpis

Traktują ludzi jak tanie siły robocze za małe pieniądze. oczekują wiele od nas a nic od siebie nie dadzą. nie wspomnę o podwyzkach dla wydajnych sprzedawców, którzy pracują dla tej firmy przez wiele lat. Nawet imion nie pamiętaja, ale gdyby zapytać ich ile zarobił dany odział miesięcznie/rocznie na pewno bez zastanowienia odpowiedzieliby na to pytanie. dla nich najważniejsze są tylko pieniądze, a nie pracownik, człowiek. nie ma czasu na obsługę klienta bo trzeba szykować zamówienia internetowe, których jest sporo do tego dochodzą zamówienia Hurt oni również zaczynają sie rozkręcać tak jak internet. ciągłe ponaglenia o realizację zamówien, telefony a ja się pytam gdzie tu obsługa klienta. Instalacja kamer hmm, ale one nie są na złodziei tylko na NAS. MM-ki sugerowane, szykujemy towary a za parę dni one do nas wracają. robią z pracowników głupków. na umowach inna kwota najniższej krajowej do tego stażówka która idzie na poczet wyrównania najniżej krajowej. zamiast 300 zł dostajesz 50zł. a firma sobie myśli jacy oni są hojni . wiele firm oferuje na świta jakieś bony, upominki, prezenty dla pracowników a City sport oczywiście duże zero. rynek się rozwija, oferowane są wyższe wynagrodzenia przez pracodawców ale oczywsicie znowu nie przez City sport. Gdyby co roku nie było wzrostu najniższej krajowej City sport nie zrobiłby z tym nic. SZANUJCIE NAS a nie traktujcie nas jak .....

Annonim

Opinia powyżej jak najbardziej trafna, niestety zarobki na pewno w tym momencie już tak nie wyglądają, chyba, że jesteś na stanowisku kierowniczym. Zarobki są zależne od sprzedaży. Praca dla osób mocnych fizycznie i psychicznie. Stoi się 12-13 h dziennie, w weekendy również, dnia wolnego praktycznie się nie odczuwa, czasem pomimo wolnego trzeba iść do pracy, jeśli odmówisz wtedy właśnie ważna jest wytrzymałość psychiczna, niektóre osoby pracujące tam dłużej potrafią Cię zniszczyć. Jeśli komuś zależy na dobrej atmosferze w pracy, radzę poszukać zatrudnienia w innej firmie. Osoby zatrudnione tam nie pracują dłużej niż kilka miesięcy, więc jest bardzo duża rotacja pracowników. Jedyny plus jest taki, że będąc pracownikiem masz możliwość kupowania rzeczy z rabatem większym niż dla klientów. Praca dla osób silnych, zdrowych, mocnych psychicznie, bez skrupułów, nastawionych na sprzedaż i zysk, osób nie mających założonych rodzin, dyspozycyjnych, posłusznych.

Czy po rozmowie w City Sport rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
gall anonim

Pracowałam w tym sklepie, długo - 3 lata, postaram się być obiektywna w ocenie - praca bardzo ciężka, z reguły po 12-13 h dziennie na stojąco, wcześniej wychodziło nawet po 200h w m-cu, ale potem to się zmieniło, było normalnie. Powiem tak dzięki tej pracy można dużo zarobic, bo zarobki faktycznie bardzo wysokie jak na nasze realia, jak się postarałam to wyciagałam nawet 3200zł na rękę, ale płaca absolutnie adekwatna do hardkoru pracy, jest to praca fajna dla mlodych ludzi - bez rodzin, zdrowych fizycznie i psychicznie (bo atmosfera i wyścig szczurów jest masakryczny czasami), ale ja sporo osiągnęłam dzięki tej pracy finansowo oczywiście i polecam wszystkim którzy lubią rywalizację, potrafią zrezygnować z życia prywatnego i są odporni na stres. Pracując tam - właściwie cały czas jesteś w pracy, a jak masz wolne to nie możesz się pozbierać po takim wysiłku, pracujesz weekendy, święta itd. musisz się z tym liczyć, ale są tacy, kórym to odpowiada, ja szanowałam tą pracę jak każdą, ale na dłuższą metę nie była dla mnie, chociaż i tak długo wytrzymałam, z reguły ludzie odpadali po kilku m-cach. pozdrawiam i właściwie polecam - nie jest łatwa, ale dobrze płatna.

Zostaw merytoryczną opinię o City Sport - Zielona Góra

City Sport