CALDO-IZOLACJA MATERIAŁY TECHNIKI CIEPLNEJ SP. Z O.O.

Düsseldorf

Opinie o CALDO-IZOLACJA MATERIAŁY TECHNIKI CIEPLNEJ SP. Z O.O.

Natalia

@Andrzej nie dołączaj do tej kłótni, bo tak jak pisałam wcześniej przepychanki nie są tutaj na miejscu. Czy ktoś chce się wypowiedzieć na temat CALDO-IZOLACJA MATERIAŁY TECHNIKI CIEPLNEJ SP. Z O.O.? Każda nowa informacja może być przydatna.

Natalia

@Scarlett, @Staśka nie jest to miejsce do opisywania kogoś, szczególnie wyglądu i to w obraźliwy sposób. Zabrania tego regulamin forum: http://www.gowork.pl/regulamin. Możecie za to powiedzieć o swojej pracy i doświadczeniach w firmie CALDO-IZOLACJA MATERIAŁY TECHNIKI CIEPLNEJ SP. Z O.O.?

Natalia

@hejter caldo forum ma regulamin http://www.gowork.pl/regulamin i służy ono do opiniowania firm, a nie poszczególnych pracowników. A opisywanie osób w obraźliwy sposób grozi usunięciem komentarza przez administratora forum. Poproszę o opinię o firmie CALDO-IZOLACJA MATERIAŁY TECHNIKI CIEPLNEJ, by osoby poszukujące tam pracy szybko mogły znaleźć odpowiedź.

nananan

Caldo? Pada ! Herbud was zjada hahahahah:D

co was to obchodzi

Caldo Sraldo

Reggi

Caldo - dno!!!

Instalator

Tak to ta duża pani co lubi sobie papieroska od papieroska odpalić, dobrze zakląć i dużo wypić no i oczywiście zaśpiewać po świętokrzysku Hej Sokoły... piękna opinia Pani Moniko...rzeczywiście konia z rzędem...

Hurtownia Kielce
@Instalator 30.01.2017 10:31

No lubi sobie pojeść Moniczka. Fest baba.

Scarlett
@Staśka 04.05.2017 15:02
Nie da się wyglądać gorzej niż ten gruby śmierdzący babsztyl :)

Można. Spójrz w lustro. Wygląd można zmienić, paskudnie brzydkiej osobowości nie.

Reggi

Widzę, że nasz "kolega" Akkinom - Konrad M. nie ma tak dużych jaj, żeby przyznac się do tego wywodu. Wypociny słabego rekrutera Konrada, ktory swoje stanowisko piastuje po znajomosci - zostal dyrektorem handlowym ;) osoba, która ma wizję stworzenia z Caldo korporacji lub holdingu, a błądzi po firmie szukając handlowca w kilku etapach rekrutacji. Lubi pracowac po kilkanaście godzin dziennie i tego samego oczekuje od swoich hndlowców-żenada. By żyło się lepiej polecam TYRĘ w caldo jako ph za marne pieniądze.

Lawokk
@Reggi 24.11.2016 22:29

Kolega Akinnom to nie Konrad M. to raczej koleżanka Monika R. :)

akkinom

Ciekawe ilu z Was miało do czynienia z CALDO??? Bo jak widze i mniemam że nikt!To kilka info co by Was ogłupić: - zadnych umów śmieciowych, samozatrudnien itp...pełna umowa, pełny social i nadgodziny w przypadku pracowników fizycznych, nic na czarno!!! - Wypłaty zawsze na czas plus benefity! - Auta...wystarczy podjechać pod którykolwiek oddział w Polsce i zobaczyć flotę, bez komentarza! Pandy w Caldo chyba nigdy nie było, a jak juz coś, to po to co by magazynier miał użytek... - Atmosfera..konia z rzędem dla tego który poda przykład firmy/pracodawcy który tak dba o to by w firmie była dobra amosfera i odpowiednie warunki pracy. Ponadto "fundowanie" pracownikom szkoleń, dbanie o ich rozwój i wzszystko to czego w Polsce jeszcze normą nazwać nie można...bo Caldo jest o krok do przodu rozumiejąc zależności miedzyludzkie oraz interpersonalne..mam nadzieję ze te trudne słowa zostaną zrozumiane - normalne, ludzkie podejście do człowieka!!! Moi drodzy a pisze to pracownik z wieloletnim stażem, nie menadżer czy dyrektor, nie osoba opłacona i uważam że to jest największa siła CALDO...czyli to ze pracownik potrafi pozytywnie wypowiedzieć się o pracodawcy. Z chęcią podam swoje dane jeśli ktoś powątpiewa!!! Powodzenia i Życzę wszystkim zainteresowanym tylko tak złych pracodawców jak CALDO a będzie nam się zajebiście żyło!!!

ogon
@akkinom 21.10.2016 18:16

bardzo proszę, podaj swoje dane ;)

pan
@ogon 24.10.2016 22:51
bardzo proszę, podaj swoje dane ;)

akkinom - przeczytaj od tyłu i wszystko będzie jasne - monika

BEZ KOMENTARZA

NIE POLECAM

mirek

Tragedia !!! Ta firma to syfilis na rynku.Widać,że pajacarnia gimbazowa sie tu tylko produkuje albo gnom pies portalowy co w ramach wypłaty wpisuje takie bzdury. hahaha czujesz,że jestes potrzebny firrmie, hahahhaah wiekszej debiliady nie czytalem.Wystarczy przeczytać caldo izolsracje ogłoszenie z dziś i wszystko jasne, debil pisał ogloszenie , jeszcze większy tumanisko to zaakceptował.A ,że szukają rowniez bez doswiadczenia ??? hahah przemial i rotacja gimbusów jest taka ,że juz szukaja nawet odpadow. Najlepsze tłuki po gimbazie, 1500 pln auto panda 400 000 km przebiego, i żęchofon. Ale przeciez i tak jakiś tuman dzieciorób z kredytem na 30 lat pójdzie tyrać... i jak tu ktos ma szanowac pracownika ? TA FIRMA TO DNO !

Obiektywny
@mirek 25.03.2016 09:56

Co za trol :-) Kojarzę tą firmę i nigdy nie widziałem tam pandy, handlowcy latają na iphone i rzadko jest auto (auris, avensis itp) z przebiegiem ponad 200kkm... Nie pisz kolego pierdół jak nie masz o czymś pojęcia ;)

Stachu
@mirek 25.03.2016 09:56

Poprawna Polszczyzna Źródłem Sukcesów w Życiu Prywatnym i Zawodowym

kleryk

są tam nagdodziny, ale mozna troche przyrobić

Mariusz

Siema praca strasznie kiepska wynagrodzenie co do godzin pracy jest porazka. Naprawde odradzam pracy tam

Podobała Ci się praca w firmie CALDO-IZOLACJA MATERIAŁY TECHNIKI CIEPLNEJ SP. Z O.O. ? Jaką masz o niej opinię? Czekamy na Twój komentarz na forum.

Zostaw opinię o CALDO-IZOLACJA MATERIAŁY TECHNIKI CIEPLNEJ SP. Z O.O. - Düsseldorf

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CALDO-IZOLACJA MATERIAŁY TECHNIKI CIEPLNEJ SP. Z O.O.