Opinie o Caldo-Wentylacja Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Caldo-Wentylacja Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Caldo-Wentylacja Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Caldo-Wentylacja Sp. z o.o. w Kraków

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Zuzanna Nowy wpis

Szukam firmy do odbycia praktyk w sezonie letnim. Jedną z firm, które mnie interesują jest Caldo-Wentylacja. Stąd moje pytanie: czy Caldo przyjmuje praktykantów, stażystów? Czy jest możliwość otrzymania za ten czas jakiejś zapłat? Nie mogę znaleźć nigdzie informacji na ten temat.

Co słychać w firmie Caldo-Wentylacja Sp. z o.o. w mieście Kraków? Czekamy na nowe informacje. Może znajdzie się osoba, w firmie Caldo-Wentylacja Sp. z o.o., który ma jakieś informacje?

Zostaw merytoryczną opinię o Caldo-Wentylacja Sp. z o.o. - Kraków

Firma Caldo-Wentylacja Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Przedstawiciel Handlowy, Lublin - Lipiec 2022
  • Specjalista Sprzedaży i Realizacji Zamówień, Łódź - Czerwiec 2022
  • Specjalista ds. Obsługi Należności - Windykacji, Wrocław - Czerwiec 2022
  • Specjalista ds. ofertowania branża HVAC, Kielce - Czerwiec 2022
  • Specjalista ds. administracyjnych - realizacja zamówień, Toruń - Czerwiec 2022
  • Regionalny Koordynator Handlowy ds. wentylacji, Kielce - Maj 2022
  • Asystent Zarządu, Sosnowiec - Maj 2022
  • Specjalista ds. Wsparcia Technicznego (wentylacja / izolacje HVAC), Kielce - Maj 2022
  • Koordynator Sprzedaży i Realizacji Zamówień, Warszawa - Kwiecień 2022
  • Regionalny Koordynator Handlowy, Wrocław - Kwiecień 2022

Czy pracujesz w firmie Caldo-Wentylacja Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Biskupińska 14
    30-732 Kraków
  • NIP: 6793108496 REGON: 360842042 KRS: 0000544898

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.