Opinie o Caldo-Wentylacja Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Caldo-Wentylacja Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Produkcja materiałów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Caldo-Wentylacja Sp. z o.o. w Kraków

anonim Nowy wpis
Inne

w jednym wątku z zeszłego roku ktoś chyba sugerował, że występują rotacje u handlowców. zastanawiam się czy to dotyczy także innych stanowisk, ponieważ są dodane oferty dla Specjalisty ds. Wsparcia Technicznego z zakresu wentylacji i klimatyzacji. Mam już podobne doświadczenie ale nie wiem po opisie ile go potrzeba, żeby się zakwalifikować. Rok to minimum?

Joanna
Inne

Od początku roku szukają przedstawicieli handlowych na masę regionów. Co to za taka generalna wymiana? Ciekawi mnie, ale głównie chciałam tutaj zapytać o stawki zarobków regionalnego koordynatora handlowego ds. wentylacji na Szczecin. Ktoś z pracowników wspomoże mnie wiedzą? :)

Izolator
Były pracownik
@Joanna

Co do handlowców to nic nowego. Co jakiś czas jest wymiana składu z powodu nie zrobienia planu sprzedaży. Zarówno w wentylacji jak i w izolacji. Zarobki są sztywne i wynikają z tzw. siatki płac.

Joanna
Inne
@Izolator

Więc może te plany sprzedaży są nierealne, skoro cały komplet handlowców nie może im podołać? :0 Może zdradziłbyś, jakiś siatka płac przewiduje zarobki dla koordynatora, o ile je znasz. Myślę, że nawet podanie stawki dla montera izolacji da wyobrażenie, jakie skale zarobkowe są tutaj :)

Izolator Nowy wpis
Pracownik
@Joanna

Na tym stanowisku otrzymasz 2000 zł podstawy i ok. 1000-1500 zł premii jak zrobisz wynik w danym miesiącu. Jak nie zrobisz to nie masz premii. Na koniec roku jak przychodzi do rozliczenia wyników sprzedaży, jeśli go rażąco nie zrobiłeś, to odchodzisz.

Gośka Nowy wpis
Inne
@Izolator

Te potencjalne wyniki a raczej pewnie targety można jakoś ująć w liczbach albo do czegoś przybliżyć? Piszesz ze często planu nie da się zrobić, dlaczego? jaki zestaw szkoleń z reguły przysługuje? Czy występuje stały rozwój?

xyz Nowy wpis
Inne
@Joanna

szukają PH, poniewaz duzo ich w tym roku odeszlo.

Zostaw merytoryczną opinię o Caldo-Wentylacja Sp. z o.o. - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Biskupińska 14
    30-732 Kraków
  • NIP: 6793108496 REGON: 360842042 KRS: 0000544898
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii