Opinie o Caldo-Wentylacja Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Caldo-Wentylacja Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Caldo-Wentylacja Sp. z o.o. w Kraków

w jednym wątku z zeszłego roku ktoś chyba sugerował, że występują rotacje u handlowców. zastanawiam się czy to dotyczy także innych stanowisk, ponieważ są dodane oferty dla Specjalisty ds. Wsparcia Technicznego z zakresu wentylacji i klimatyzacji. Mam już podobne doświadczenie ale nie wiem po opisie ile go potrzeba, żeby się zakwalifikować. Rok to minimum?

Joanna

Od początku roku szukają przedstawicieli handlowych na masę regionów. Co to za taka generalna wymiana? Ciekawi mnie, ale głównie chciałam tutaj zapytać o stawki zarobków regionalnego koordynatora handlowego ds. wentylacji na Szczecin. Ktoś z pracowników wspomoże mnie wiedzą? :)

Izolator
@Joanna

Co do handlowców to nic nowego. Co jakiś czas jest wymiana składu z powodu nie zrobienia planu sprzedaży. Zarówno w wentylacji jak i w izolacji. Zarobki są sztywne i wynikają z tzw. siatki płac.

Joanna
@Izolator

Więc może te plany sprzedaży są nierealne, skoro cały komplet handlowców nie może im podołać? :0 Może zdradziłbyś, jakiś siatka płac przewiduje zarobki dla koordynatora, o ile je znasz. Myślę, że nawet podanie stawki dla montera izolacji da wyobrażenie, jakie skale zarobkowe są tutaj :)

Izolator Nowy wpis
@Joanna

Na tym stanowisku otrzymasz 2000 zł podstawy i ok. 1000-1500 zł premii jak zrobisz wynik w danym miesiącu. Jak nie zrobisz to nie masz premii. Na koniec roku jak przychodzi do rozliczenia wyników sprzedaży, jeśli go rażąco nie zrobiłeś, to odchodzisz.

Gośka Nowy wpis
@Izolator

Te potencjalne wyniki a raczej pewnie targety można jakoś ująć w liczbach albo do czegoś przybliżyć? Piszesz ze często planu nie da się zrobić, dlaczego? jaki zestaw szkoleń z reguły przysługuje? Czy występuje stały rozwój?

xyz Nowy wpis
@Joanna

szukają PH, poniewaz duzo ich w tym roku odeszlo.

Zostaw merytoryczną opinię o Caldo-Wentylacja Sp. z o.o. - Kraków

Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
  • Biskupińska 14
    30-732 Kraków
  • NIP: 6793108496 REGON: 360842042 KRS: 0000544898

Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.