Sokrates-odszkodowania Sp z o.o.

Katowice

Opinie o Sokrates-odszkodowania Sp z o.o.

Bartosz

Agentów którzy współpracują lub współpracowali z tą firmą, lub osoby chętne na podjecie współpracy, proszę o kontakt mailiowy. Zapraszam do współpracy ze stabilną firmą z 30 letnim doświadczeniem w sprawach odszkodowań i nie tylko (pozostałe rodzaje spraw sądowych również). Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy, pełne wsparcie na start, ciekawy system szkoleń. Proszę pisać na adres: b.wronski@solace.pl

Coto

Czyżby zwinęli się już na tym terenie?

Ktk

Też nie słyszałem, aby tutaj działali...

Ślązak

W zeszłym roku szukali u nas przedstawicieli. A teraz cisza. Ktoś słyszał o ich rekrutacji w naszym województwie?

Jesli byłeś pracownikiem firmy Sokrates-odszkodowania Sp z o.o. to właśnie na Twój komentarz czekamy. Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw opinię o Sokrates-odszkodowania Sp z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sokrates-odszkodowania Sp z o.o.