Grzegorz zuzak

Krosno

Opinie o Grzegorz zuzak

berta

z tego co się orientuję to jest lu była jednoosobowa działalność gospodarcza, no właśnie, jest lub była..., ktoś wie gdzie mogę znaleźć jakiekolwiek świeże informacje o tej firmie i się dowiedzieć czy żyją?

KLIENT

CZY MA KTOS Z NIM JAKIS KONTAKT NR TELEFONU MAM KILKA TOWARÓW PRZETERMINOWANYCH

Gość

Uwaga na sprzedawce słodyczy z Krosna rozwożącego towar niewiadomego pochodzenia starym busem . Wyjątkowo nie solidna firma [usunięte przez moderatora] Daty przydatności jak i tak zwane PL-ki , czyli zgodność towaru z polskimi normami drukuje sam z komputera . Brak faktur , wszystko na paragony . Firma KRZAK

Zostaw opinię o Grzegorz zuzak - Krosno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grzegorz zuzak