Business Software Solutions Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Business Software Solutions Sp. z o.o.

Banan

Mieszkanie prywatne, żadnych banerów zero informacji o firmie. Wchodzi sie do prywatnego mieszkania przerobionego na biura,, muzyka napierdziela, w środku dużo młodych kolesi. "Pan" Rekruter (Ok 20 lat ) bierze na rozmowę na górę do pokoju. Zachowywał sie jak ktos po nieudanym kursie nlp, pseudocoachingu cały uśmiechnięty (sztucznie tak ze az bolało) i klepał swoją formułkę. Podziw ze mimo widocznego u niego stresu ( z mojej strony same konkretne pytania) doklepal do końca i zaprosił na poniedziałek na spotkanie z jego trenerem. Jesli ktos chciałby zobaczyc jak wyglada wciskanie kitu niech idzie na ta rozmowę. Złote góry, bóg wie co hajs bajeczny umowa jesli juz to partnerska albo o dzieło. Nie traćcie czasu

Kaśka

Meme
@Kaśka 21.09.2017, 16:37
Czy ktoś jeszcze jest w stanie się wypowiedzieć? Codziennie widzę mnóstwo ogłoszeń, w których ta firma poszukuje pracowników....

Firma jak w komentarzu powyżej. "Rozmowa" trwa 3 minuty i juz jesteś przyjęta. Z tego co udało mi się wyciągnąć z Pana rekrutujacego to chodzenie od drzwi do drzwi i proponowanie gazu i prądu.

wiki

Boże, przecież to jaki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jest a nie firma. Przypomina to dom towarzyski. Spotkanie odbywa się w domu z głośną muzyką w tle, no na pewno nie przypomina to firmy. Głupim trzeba być aby korzystać z ich oferty pracy. Pani która rekrutowała nie dość, że z twarzy nie sympatyczna to mówiła jak z kartki, wyniosłym głosem. Nic o warunkach zatrudnienia czy na czym miałaby polegać praca. Na spotkanie rekrutacyjne przyszło kilka młodych osób. Myślę ze ta "firma" to przekręt. Z daleka od niej.

Byłeś na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Business Software Solutions Sp. z o.o. ? Jak wygląda proces rekrutacyjny, czy atmosfera spotkania była dobra?

Zostaw opinię o Business Software Solutions Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Business Software Solutions Sp. z o.o.