Nafto-Montaż Sp. z o.o.

Trzebinia

Opinie o Nafto-Montaż Sp. z o.o.

lolekako

Jes okej, jes ołrajt :D

jan57

a co ma byc remont na Sierszy jaworzno juz historia prawie ze tylko serwis zmianowy i jakis rurociag jak sie skonczy rement na sierszy to dopiero bedzie zagadka co dalej z robota i ludzmi ktorzy ciezko pracuja na remontach bo to ciezka i brudna praca jest

marek
@admin 20.06.2015 19:20
Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Nafto-Montaż Sp. z o.o.? Podziel się z nami tą wiedzą i dodaj swoją opinię....

Firma przeniosła się juz chwile temu do Krakowa

Zostaw opinię o Nafto-Montaż Sp. z o.o. - Trzebinia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nafto-Montaż Sp. z o.o.