Ivory Olsztyn-Bartąg

Olsztyn

Opinie o Ivory Olsztyn-Bartąg

rycaj

znajomy u nich pracował i w rozmowach sobie chwalił

Maciej

Pomogę. Wygląda to następująco: Po przyjaznej atmosferze, szef zaprasza na rozmowę w sprawie finansowej. Zwykle jest przy takiej rozmowie: kierownik. Są zgadani. Cóż, praca przebiega w miarę dobrze. Komplikacje mogą pojawić się na zapleczu. Najgorsze jest przebywanie z pracownikami, którzy się buntują i stawiają. To tyle. Kasę wam zapłaci, obniży pensję.

look

Witam !!!!! A pod jakim adresem znajdę tą firmę ?

Obniżam opinię na dobrą, ze względu na przedłużoną terminowość wypłat, głupie, aroganckie i nie do końca prawdziwe zachowanie szefa oraz pracowników. Nie polecam współpracy graficznej, chyba, że wyłącznie dla osób o silnych nerwach i na stopie wyłącznie finansowej.

Maciej Kurylak

Bardzo dobra firma produkująca ceramikę reklamową na kubkach. Pozytywne szefostwo, bardzo dobra sprzedaż. W firmie powinien zostać poprawiony sam proces produkcyjny, co jest zadaniem kierownictwa. Wypłaty dobre, nieco opóźnione, ale konkretne. Ogólna ocena - celująca. Pozdrawiam [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Ivory Olsztyn-Bartąg - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ivory Olsztyn-Bartąg